Super Struikmargriet Houtemos Bloemenshop Meer dan 600 bomen in de kwekerij van hovenier Ed Heidema n v. op z'n paasbest Volop paasarrangementen uit eigen binderij LENTEAANBIEDINGEN: tuinontwerp - tuinaanleg - tuinonderhoud Heerenweg 246-250 851 KZHeiloo tel. 072 5331828 Noch zijn bedrijf, noch zijn persoon behoeft introductie. Want al meer dan 25 jaar legt Ed Heidema tuinen aan, ontwerpt deze en doet het onderhoud. Via mond-tot-mond reclame heeft hij het altijd druk. Breeduit adverteren of met een stukje in de krant, is dan ook niet echt nodig. Maar af en toe is het best leuk om weer eens je gezicht te laten zien. En wie weet heeft nog niet iedereen je weten te vinden. Want bent u weieens op zijn kwekerij langsgeweest? In de kwekerij aan de Hoogeweg 57 vindt u meer dan 600 soorten bomen, heesters, coniferen en vaste planten. Van uitstekende kwaliteit. Indien gewenst uitgebreid van achtergrondinformatie voorzien door Heidema zelf. Van kleine- tot flink uit de kluiten gewassen exemplaren. Alles bedoeld voor de verkoop en voor het aan planten van door hemzelf aangelegde tui nen. „Ik kan alles zo zelf uit de kwekerij halen. Daarmee sla ik twee vliegen in één klap. Ik hoef bijna nooit iets te bestellen, ik heb hier alles op voorraad." Hij koopt veel planten in op de veilingen in Boskoop en Vaassen. Hier zijn samen meer dan 400 aan voerders. Hij selecteert deze zelf op prijs en kwaliteit. Haagfligfuster, flink vertakt 0,50 p.st. Winterkloeiende keideplanten 1,25 p.st. Japanse Azalea s in div. kleuren 3,95 p.st. Taxus diverse soorten en maten v.a. 4,95 p.st. Kerria- ranon keistruik 4,95 p.st. VAM bemeste tuinaarde, 30 ltr. .6 voor 5,00 Met zeer ruime keuze uit hoogwaardi ge beplanting uit eigen kwekerij en bijzondere soorten Gespecialiseerd in de wat grotere maten coniferen, heesters en bomen 's Zaterdags van 9.00 - 16.00 uur is Ed Heidema aanwezig in zijn kwekerij voor VERKOOP EN EEN DESKUNDIG ADVIES Hoogeweg 57 - 1851 PJ Heiloo tel. 072 - 505 29 25

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 47