STYLES „Nooit geweten dat er in Heiloo zo'n inspi rerende en vernieuwende kapper zat!" Dat is de eerste gedachte die bij je opkomt als je spreekt met Rob Offerman van Styies Hair. In zijn zaak vertelt hij gepas: over wat hem drijft in het kappersvak. Vo< een buitenstaander op het gebie< haarmode is het een openbarin* horen hoeveel daarover te vei Ook dit jaar neemt Rob weer deel aan de oiffure Awards.. Kappers uit heel Nederland kunnen voor deze prestigieuze prijzen minimaal twee en maximaal vier foto's Insturen In één van de categorieën Rob richt zich op de categorie Dames, Van de ruim 2500 Inschrijvingen worden per categorie tien inzendingen genomineerd. Overal wordt op gelet. Niet alleen het haar zelf Is belangrijk, maar ook de styling, visagie en fotografie. De deelnemers hebben binnen de categorieën veel vrijheid. Ais je deze prijs wint, zegt dat heel veel over je creativiteit. Maar ook an eye for the finer details we als je tot de tien genomineerden behoort, heb en wat voor mogelijkheden er alfemaa ir Is lef voor nodig, mdar Ik vind wel dat je kopper moet zeggen hoe je over het hoar van iemand denkt. Styles gaat voor de mensen die dat weten te waarderen, voor iets vernieuwer» komen en oog hebben voor de details. Vandaar dot onze slogan is: for those with an eye for the finer details we salute /ou, Ik vind hef geweldig om mezelf te blijven veranderen en mijn Inspiratie over te brengen op de klant. Zelfs mensen die al jaren bij ons komen, gaan daardoor nog regel matig met Iets nieuws de deur uit, Een eigen werkwijze Styies probeert zich te onderscheiden door de manier van werken. „Knippen in lagen, knippen in één lengte, overal hebben we een eigen manier voor. Lang haar knippen we tegenwoor dig bijna altijd droog, Het resultaat Is echt fan tastisch!", vertelt Rob enthousiast. Om een manier van werken eigen te maken, wordt er elke week getraind In de salon, „Als ik weer wat nieuws heb, no dig Ik een model uiten zet ik alle malden van de zaak eromheen. Dan leg ik uit hoe het in zijn werk gaat en waarom Ik het zo aanpak, Over ieder detail moet je nadenken, ai sla ik er soms een beetje in door. Aan de ande re kant: je moet jezelf wel neerzetten. En ik vind haf nu eenmaal leuk. Hef kappersvak blijft toch een passie." Shows Twee kèer In de maand geeft Rob eigen shows in Zufpheh, wadr: kappers op af komen die net ais hij met het merk:Davines werken. „Ze komen naar een show orn Inspiratie op te doen. Het gevolg is dat ik eigenlijk altijd voor loop. Ik wil graag nieuwe dingèn bedenken. Daarbij neem ik alle facetten mee, zapte Ldpking Good en de Elle, maar vooral de Itdiipanfa, Vogue. Dat te voor mij hét blad om ins^katie op te doen," vindt Rob. Vanaf mei gaat hijVok zogenaamde 'Goodnight' shows doen, die in tegenstelling tot de andere shows in de avond plaatsenden, „Dat wordt echt te gek, Je hebt de hèi^ dafj de tijd orn je voor te bereiden en daardobpkun jp veel meer show neerzetten, Speciaal vobr die v shows hebben we er bijvoorbeeld ook een cat- walk bij gebouwd." je ai een heie stap gemaakt, want dat betekent dat je opvalt", legt Rob uit, Eind maart worden de genomineerden bekend gemaakt, Een spannend moment, maar Rob zal niet erg teleurgesteld zijn als hij er niet bij zit. „Mijn foto's waren helemaal naar mijn zin. Voor mijn gevoel heb ik alles uit mezelf gehaald en dat vind ik hef allerbelangrijkste Kennèmerstraatweg 388 - 1851 BK Heiloo Tel. 072 - 5331078 - wwvy.styles-hair.nl Vooijaarsbijlage 2007"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 50