Nieuwe initiatieven van de Gelaarsde Kat Looks Voorjaar aflli stationsweg 61, heiloo, tel: 072 533 00 68 Marc Cain Airfield Girbaud Orwell Zucchero Mark Sportalm Renato Nucci Cambio Creenstone Essentiel Josephine Co Mare Aurel Sarah Pacini B s s Drange Gardeur □f Art Pall Mall Gaastra HlLFIGER GA NT De Gelaarsde Kat, de Kinderwinkel in Heiloo, zit alweer voor het 2e jaar in winkel centrum 't Loo. Een fijne stek onder het dak van het winkelcen trum, met uitzicht op het witte kerkje, die ruimte geeft aan deze originele en prettige kinderwin kel. Met kleding van de merken Imps en Elfs, Ducky Beau en Tjoelup heeft het een goed assor timent in huis. Op wagengebied bieden wij de hippe en topwa- gens van Bugaboo, Stokke en One tree hill. Waar u bij ons ook goed voor kunt slagen zijn de meubels voor de baby of tienerkamer. We heb ben een ruim assortiment junior en volwassen bedden, met ieder een eigen stijl en uitstraling. Ook zijn er bijzonder mooie accessoi res om het geheel aan te kleden. Voor het goede, mooie speelgoed bieden wij in treinen, poppen, bouwen, 1 jarencadeaus een goed assortiment. Met het origi nele kraamcadeau afgemaakt met onze originele manier van verpakking geeft u echt iets moois weg. Naast deze vertouw de spullen werd het ook tijd voor nieuwe initiatieven, op een heel ander gebied weliswaar maar wel aanvullend en interessant voor de ouders die onze winkel bezoeken. Pedagogische inloopochtend De Gelaarsde Kat gaat inloop ochtenden organiseren, waarin we de ouders de gelegenheid bieden een klankbord te vinden bij het ontdekken van een manier van opvoeding die past bij hun kind en henzelf. Ouders worden ondersteund bij het kij ken van kleine en grote pedago gische vragen en dilemma's. De stap om met je vragen of twijfels naar de hulpverlening te stappen is vaak te groot, vandaar dat wij dit initiatief laagdrempelig wil len houden. Vanaf 17 april bent u ieder dins dagochtend van 09.30 tot 12.00 welkom op de bovenverdieping van De Gelaarsde-Kat. U kunt bij ons binnenlopen voor een kennis making en een vrijblijvend gesprek. Naast Tineke Boeve, zal ook Hildelien Verkuyl aanwezig zijn. Hildelien is pedagoge met ruim 30 jaar ervaring als bege leidster van kinderen, ouders, docenten en andere begeleiders. Het vrijblijvende gesprek kan aanleiding zijn voor een vervolg gesprek. Eventueel kunt u zich opgeven om in een kleine groep een bepaald thema te bespreken of uit te diepen. Er liggen folders, boeken die u mogelijk inspireren. Individuele vervolggesprekken en gespreksgroepen vinden plaats in Centum Metamorphose Wester- weg 185 in Heiloo. 072 5320327 metamorphose@xs4all.nl Fotografie In De Gelaarsde Kat presenteren wij de portretfotografie van Claudia Helsloot. Claudia foto grafeert kinderen zoals ze zijn. Puur en ontgeknutseld. Het zijn kinderportretten die je raken en blijven boeien. De omgeving, kle ding en achtergrond spelen een bijrol het doel is enkel een stuk je karakter van u kind vast te leg gen. Na een omezwaai in haar carrière, waarbij ze vooral haar hart ging volgen wat ze echt leuk vond, volgde zij de fotoacade mie. Met enkele vakgerichte cur sussen kan je zeggen dat ze een eigen stijl heeft neergezet die bij zonder mooi te noemen is. Kom langs in De Gelaarsde Kat en laat u op meerdere fronten adviseren en inspireren!! New 2007 Geesterduin 54 I Castricum B D S S State T m m y

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 58