Verse ASPERGES Workshop hapjes maken door wijnproeverij omlijst f m Groei Bloei Heiloo Zaai- en stekruilbeurs op 7 mei Heerlijk Ital'aft wildschut €12,50 www. lalocanda. nl Egmondsch Kaatje 24,50 p.p. Rookv zon 10 19,95 €29,95 Pizzeria Ristorante Diverse aspergegerechten Weekmenu Salade met gegrilde doradefiletkrokant gebakken spek, croutons, cornichons en citroendressing Gebakken parelhoenfilet met morillesaus en Hollandse asperges i Chocolademousse met huisgemaakt gemberijs en merengue Nieuwe menukaart Volop asperges Dat is: - Bellen Bestellen! Warm ophalen! Genieten! Salade met lamsham, gemarineerde asperges en mos terddressing 7 Gebakken zalmfilet met kruidenboter Kalfsoester met gesmolten gorgonzola en citroensaus Asperges met huisgemaakte schouderham, ei en nieuwe aardappels culinair dineren in Heiloo Restaurant de Loocatie 't Loo 20 1851 HT Heiloo telefoon 072 533 33 52 ook voor catering www.loocatie.nl 2 MEI 2007 UITKIJKPOST Als nieuwe eigenaar, in samenwerking met onze eigenwijze koks, hebben wij sinds september al veel vertrouwen van de Heilooërs herwonnen. Dit is voor ons aanleiding voor een feestelijke maand met een vernieuwde menukaart. Alle Heilooërs die via onze volledig nieuwe website www.lalocanda.nl reserveren voor de maand mei krijgen het volgende aangeboden: Bij iedere reservering is een fles wijn naar keuze t. w. v. 20.00per twee personen bij het diner voor onze rekening. U kunt kiezen uit vijf soorten wijn. Voor de wijnliefhebbers die in de maand mei hebben gereserveerd houden wij wijnproeverijen voor de maand juni, waarvoor u per e-mail een uitnodiging ontvangt. Hiervoor zijn Helaas slechts 100 plaatsen beschikbaar, verdeeld over drie keer. De wijnproeverij wordt gehouden in het restaurant onder begeleiding van onze wijnspecialist. Hierbij komen naast vele wijnen ook diverse olijfoliën aan bod en wordt het decanteren van de wijnen gedemonstreerd. U zult verbluft zijn over het resultaat. Geopend: dinsdag t/m zondag 17.00 -22.00 uur, Kennemerstraatweg 1071851 BC Heitoo tel. 072-53253/6 Italië, land van de pommodori, van de heerlijke Parmaham en talloze andere delicatessen. Iedere paar maanden kunt u hij ons, naast de reguliere kaart, kennismaken met de specialiteiten van een regio. Na het succes van de regio Piemonte met het Tarufomenu en de regio Friuli Venezia Giulia is het de maanden mei, juni en juli de regio Lombardia La locanda presenta: Lombardia Menu Tris di asparagi con vova Drie soorten asperges met ei uit de oven Risotto alia Milanese Risotto met Sajfraan Wijnarrangement, voor de wijnliefhebbers speciaal bij het Lombardiamenu. 2006, Torre dei Vescovi, Garganego Vicenza 2006, Chiaretto Bardolino Rosato Az Agr. 2003, Salice Salentino, Yereto" 2006Moscato d'Asti, Dell Acquese Agnello al for no con patate Rolade van lamsvlees met aardappelen Macedonia di frutta con gelato Fruitsalade met een bolletje ijs 1001 redenen om naar Wildschut te gaan Restaurant Egmondsch Kaatje is per direct op zoek naar personeel voor in de bediening. Enige ervaring is gewenst. Uren in overleg. Ben jij degene die ons gezellige team kan komen versterken en heb jij geen bezwaar om in de avonduren, weekenden en vakanties te werken, bel of mail ons dan snel! Telefoonnummer: 072-5062749 E-mail: info@ egmondschkaatje.nl Contactpersoon Mirjam van Doorneveld. Heerenweg 140, Heiloo, Tel 072-5334707 HEILOO - De jaarlijkse zaai stek ruilbeurs vindt plaats op maandag avond 7 mei in de kas van de G.GZ, achter op het terrein aan de Kennemerstraatweg 464 te Heiloo. (voorheen Willibrord Stichting geheten). Hier kunt u uw zelfgekweekte stekjes en zaailingen met andere liefhebbers ruilen, of (tegen een zacht prijsje) verkopen. Ook als u zelf geen planten inbrengt, bent u van harte welkom om plantjes te kopen. Vaak zyn er planten te koop, die niet in het gebruikelijke assortiment van tuincentra aanwezig zyn. Tenslotte is er ook personeel van de Stichting aanwe zig, zodat u ook planten uit de kas kunt kopen. Deze avond begint om 19.00 uur voor degenen die onderling willen rui len, de zogenoemde 'inbrengers', en vanaf 19.30 zyn ook anderen welkom om stekken en zaailingen te kopen. Zorg dat u er bytyds bent, want omstreeks 20.30 is dit evenement meestal weer afgelopen! Deze activiteit is vooral bedoeld voor leden, maar ook niet leden kunnen er een kijkje komen nemen. HEILOO - Het afgelopen seizoen zijn in Het Trefpunt natuurfilms van Nico Mantel vertoond: Spitsbergen, Nepal, Madeira en Noorwegen. Deze middagen werden verzorgd door Trefpunt op Zondag in samenwerking met de Culturele Commissie Trefpunt. Op deze middagen werden de bezoe kers verrast door hapjes. Als vrijwillig ster had Annelies Schreuder de hapjes voor deze middagen afgestemd op het land waar de film over ging. Het was een daverend succes en er gingen vra gen richting de organisatie: kan er een workshop gegeven worden? Op zondag 6 mei is het zo ver. Dit alles wordt omlyst door een wijnproeverij, verzorgt door Eric Biesterveld. Deze zondagmiddag zal hy zo'n tien verschillende soorten wynen laten proeven. In het eerste deel van de mid dag, zal Eric vertellen over zijn passie voor wynen, over waar de wijnen van daan komen en hoe hij de wijnen proeft, tegelijkertijd proeft u mee. In het tweede deel van de wijnproeverij stemt hy de wynen speciaal af op de hapjes, die Annelies heeft gemaakt. De bijeenkomst wordt gehouden in Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo, tel. 072-5331297. Entree: 4,- Dagelijks geopend vanaf 16.00 uur Voor al uw pasta 's, pizza 's, h vlees- en visgerechten eten&drinken Voor afhalen en bezorgen blijft ons adres Kennemerstraatweg 213A, tel 072 5337120 Stationsweg 82-84, Heiloo t 072 53 21 392 www.wildschutetenendrinken.nl (Alles geserveerd met aardappelgarnituur, salade en groente) t. ndküfe

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 10