Inwoners gemeente Castricum onderscheiden Duyvendak sluit tournee Al-Gore-fïlm af Bloemendagen zeer geslaagd BJjOSCOOP RES ERV E R E N 0251 - 652291 www.corsobioscoop.nl Programma 3 mei t/m 9 mei 2007 "Mr. Bean's Holiday" "LaVieenRose" "The Queen" "Spiderman III" "Beestenboel" (NL) Heropening Kerkplein Egmond-Binnen regio 21 Het regent lintjes in Castricum Effe biere na viere' wint met Frans en Mariska Bauer Dorpsstraat 70 Castricum *161.0251 - 65 22 91 donderdag vrijdag 14.00 uur zaterdag 14.00 18.30 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag 21.00 uur zaterdag 21.30 uur maandag dinsdag 20.00 uur zaterdag 18.30 uur zondag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag 21.00 uur zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag, vrijdag zaterdag 14.00 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 uur ADVERTENTIE De jury had er een zware klus aan om in de verschillende categoriën de stukken en straatversieringen te beoordelen. Uiteindelijk kwamen de REGIO - Op vrijdag 27 april zijn zestien inwoners uit de gemeente Castricum onder scheiden. Vijftien van hen zijn onderscheiden als Lid in de Orde van Oranje-Nassau, één van hen is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Uit Limmen zijn dat de heer P Bakker (46), hij is al jaren actief op allerlei gebied. Onder andere voor de Corneliusparochie, de carnavalsvere niging en binnen de Limmer Ondernemervereniging. Ook maakt de heer Bakker al jaren deel uit van het Politie Platform Limmen. De heer A.C.M. Hes (66) is wethouder van de gemeente Castricum. Daarnaast ont plooide de heer Hes activiteiten op het gebied van sport, onderwijs, bankwezen, gemeentepolitiek en cul tuur. Beide heren zijn benoemd tot lid in de Orde van Oraiye-Nassau. Uit Akersloot werden de volgende personen benoemd tot lid in de Orde van Orar\je-Nassau. De heer RJ.M. V.l.n.r. mevrouw Schagen, de heer Mooij, mevrouw de Wit, de heer Krom (zittend), de heer Rieke, burgemeester Emmens, mevrouw Zwaan, de heer Kaptein, de heer Peijs. Foto: Mario Sacksioni desastreuze gevolgen van het broei kaseffect zijn. Het slotdeel handelt over wat mensen zelf tegen klimaat verandering kunnen doen. In zijn nabeschouwing zal Duyvendak daar verder op ingaan, waarbij hij ook zal toelichten hoe er in de Nederlandse politiek gedacht wordt over dit onderwerp. Wijnand Duivendak is geen onbekende in deze gemeente. In zijn strijd om de geluidsover last door landende vliegtuigen te beperken, was hij verscheidene malen te gast. Hij geldt als specia list op het gebied van milieu en duurzaamheid. Na afloop is er voor alle bezoekers een flyer met prakti sche tips. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en eindigt tussen 22.15 en 22.30 uur. De toegang is gratis en voor iedereen met belang stelling toegankelijk. Kaptein (55) was van 1977 tot 2007 lid van de vrijwillige brandweer van Castricum, post Akersloot. Hij is opgeleid tot hoofdbrandwacht. Mevrouw J.M. Schagen-Krom (62) is vanaf 1968 tot op heden actief op het terrein van vrouwenwerk en het ouderen- en jongerenwerk. Daarnaast zette mevrouw Schagen-Krom zich in voor ontwikkelingswerk. Mevrouw J.E. de Wit-de Smit (66) heeft sinds 1972 diverse activiteiten ontplooit op het gebied van jeugd, EHBO, sport en cultuur. Verder werden de volgende personen uit Castricum benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Mevrouw A.M. Zwaan-Visser (87), mevrouw VC. Boonstra-Blom (64), de heer prof. dr. O.L.M. Bijvoet (79), mevrouw M. Van Doorn - De Bruine (83), de heer IJ.J. van Gosliga (63), de heer Glastra (64), de heer T.A. Graas (75), de heer S. Mooij (74), de heer K. Peijs (73), de heer R. Rieke (73). De heer S.P Krom (60), tevens afkomstig uit Castricum, is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje- Nassau. LIMMEN - Wijnand Duyvendak, lid van de Tweede Kamer, zal op 8 mei in Limmen de laatste van drie duurzaamheidbijeen komsten die GroenLinks- Castricum organiseert afslui ten. Ook deze keer zal het hoofdprogramma bestaan uit de documentaire 'An Inconvenient Truth'. Na de pauze verzorgt actiekoor 'De Straatklinker' een kort en passend optreden. De bijeenkomst wordt gehou den in cultureel centrum Vredeburg in Limmen. Groep 3c van de Sint Maarten basisschool maakte een mozaïek van een vrolijk varkentje. Foto. Mario Sacksioni De bronzen hyacint ging naar Prikploeg Castricum met Overgewicht? BIK bizniz! Zij werden winnaar in de categorie mozaïeken kleiner dan 4 m2. Winnaar in de categorie traditionele mozaïeken werd prikploeg We doen het met de buren'. Zij hadden op een beun 'Dancing on Ice anno 2050' liggen en kregen daarvoor een bronzen narcis. De prikploeg 'Effe biere na viere' kan terugkijken op een zeer succesvolle deelname aan de Bloemendagen. Zij ontving de Zilveren Tulp. Foto: Mario Sacksioni Na de goedbezochte bijeenkom sten in Akersloot en Castricum, wordt de spraakmakende documen taire 'Een Ongemakkelijke Waarheid' ook in Limmen vertoont. De film van Al Gore gaat over kli maatverandering en laat zien wat de LIMMEN - De afgelopen dagen werd in Limmen onder zeer zonnige omstandigheden voor de 55ste keer de Bloemendagen gehouden. Veel dagjesmensen stapten op de fiets of in de auto om het resultaat te bekijken van soms maandenlange voor bereiding en in de laatste uur tjes keihard werken. Duizenden hyacintennagels en spelden werden verwerkt in de prachtige, kleurrijke mozaïe ken. prikkers van 'Effe biere na viere' als winnaar uit de bus met de meeste punten. Zij ontvingen dè Zilveren Tulp voor hun een metershoge en zeer gedetaileerde mozaïek van publiekslieveling Frans Bauer en zijn toekomstige vrouw Mariska. Daarnaast werd hen ook de Prikploegprys toegekend, door de mozaïekenmakers zelf, voor het in hun ogen beste mozaïek van dit jaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 19