Limmen 1 sluit seizoen af met overwinning Zeevogels in nacompetitie HSV Limmen nieuws Kersverse pupillenscheidsrechters HSV SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Fi Foresters kampioen Na de thee en met de wind tegen zag men een geheel ander Limmen sport 25 Forester Ai promoveert naar hoofdklasse VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft ook de laatste competitiewed strijd gewonnen. Kwadijk ging door een zege in Egmond Binnen met de titel aan de haal. 24 Wedstrijden, 19 overwinnin gen, drie gelijke spelen, twee nederlagen. Doelsaldo 91 voor en 24 tegen. Een prachtig rap port maar niet voldoende voor het kampioenschap. Kwadijk behaalde namelijk drie punten meer. De withemden moeten nu proberen via de nacompetitie alsnog te promoveren. In Midden- Beemster liet het zeer hoge gras goed voetballen niet toe. Zeevogels had gedurende een groot gedeelte van de wedstrijd weliswaar een overwicht maar drukte dit pas in de slotfase uit in cijfers. In de eerste helft schoot Frank Jong met wat fortuin, oorzaak hoge gras, het leer hoog in de touwen van het verlaten doel: 0-1. Even later had Jong weer moeten scoren. Wat normaal gesproken voor hem een koud kunstje is lukte nu niet. Alleen voor de Beemster doelman schoot de Zeevogels spits tegen de goalie aan. Op slag van rust ging verdediger Joost Schong in de fout. Zyn terugspeelbal, oorzaak hoog gras, werd opgepikt door een Beemster aanvaller: 1 - 1 Door deze meevaller kwam de thuisclub, na de pauze, vol frisse moed weer uit de kleedkamer. Zeevogels kreeg meer en meer pro blemen met het fysieke spel van de gastheren. Toch kwam in de slotfa se de winst by de ploeg die hier het meeste recht op had. Een knappe aanval over veel schijven werd door Frank Jong fraai afgemaakt: 1 -2. Komende zondag gaat Zeevogels op bezoek by Ilpendam. Enkele weken terug eindigde deze wedstrijd, voor de reguliere competitie, in 1 - 1De Hoevers zullen dus alle zeilen bij moeten zetten om een goed resul taat mee naar huis te nemen. Trainer Ranzjjn zal hopen dat zijn spelers weer topfit zijn. In Midden- Beemster stapten er een aantal niet helemaal okselfris van het veld. H ENG ELSPORT LIMMEN - Zondag 29 april werd de vierde witviswedstrijd gevist, op gewicht. In de A-groep viste George van der Linde een uitstekende wedstrijd. Hij ving byna zeven kilo brasem en witvis aan de vaste stok en herhaal de zyn kunststukje van vorig jaar: hij won! Gerrit Tuijn viste lange tijd met de feeder, maar besloot toch de stok nog even uit te pakken. Dick Pekel viste een regelmatige wed strijd, ving ruim 5 kilo vis en mocht de derde plek opeisen. Eerste bui ten de prijzen was Peter van der Heijdt, die wisselde tussen feeder en matchhengel, en net een vis tekort kwam voor een ereplek. Hetzelfde gold voor zijn buurman Co Bakker, die met de feeder prima viste maar net niet genoeg ving. Met het gewicht van een gangba re brasem in ogenschouw genomen, was het verschil tussen nummer 2 en nummer 7 slechts één een grote vis. VOETBAL LIMMEN - Afgelopen zondag stond de laatste competitie wedstrijd van het voetbalsei zoen 2006-2007 op het pro gramma. Limmen 1 speelde in Assendelft tegen SVA en had nog een kleine kans op het behalen van nacompeti tie maar dan moest wel met mini maal vier doelpunten verschil gewonnen worden en mocht het Oostzaanse OSV zijn laatste wed strijd niet winnend afsluiten. Op hét winderige sportcomplex in Assendelft was het moeilijk voet ballen op een kurkdroog en hobbe lig veld. Limmen zocht snel de aan val maar alle goede bedoelingen strandden al ver voor het straf schopgebied van SVA. Met de weini ge mogelijkheden die de ploeg van trainer Jerry van de Wijst kreeg, werd optimaal resultaat gehaald zodat Limmen met een beschamen de 2-0 achterstand de kleedkamer opzocht voor de rust. Na de thee en met de wind tegen zag men een geheel ander Limmen. Met verdediger John Castricum spelend op het middenveld en met invaller Tim Bakkum als sterk aan speelpunt voorin en met een voor beeldige inzet van een ieder, werd de tegenstander geen schijn van kans meer gegeven en eindigde de wedstrijd, mede door twee doelpun ten van John Castricum, in een 2-3 overwinning voor de mannen van Sem Wokke. Barry Veldt smaakte het genoe gen om de winnende treffer te pro duceren. Met veertig punten uit 22 gespeelde competitiewedstrijden eindigde Limmen op een vierde plaats maar bleef het 'toetje', in de vorm van het spelen van de nacompetitie, helaas uit doordat OSV zijn laatste wedstrijd winnend wist af te sluiten. Mede door het succes in de bekercompetitie kan Limmen op een goed seizoen terugkijken en zijn de ver- wachtigingen voor het nieuwe sei zoen hooggespannen. Ook door de terugkeer van René Hof en Harry Verduin van ADO'20 en Martijn de Haan die na één sei zoen Zaanlandia, weer terug zal keren bij Limmen. HEILOO - Afgelopen zaterdag was het dan zover, na een prachtige 10 - 1 overwinning op Berdos is F1 van Foresters niet meer in te halen voor de concurrentie. Na de wedstrijd sprongen de jongens van blijdschap onder de douche met voetbalkleren aan. Het team bestaat uit (vlnr:) Ryan Luesken, Aldin Sisanovic, Robin Schouten, Justin Hansen, Lars Vilters en Joeri Warmenhoven. Jeffrey Zwart ontbreekt wegens vakantie. Eigen foto VOETBAL HEILOO - Op donderdag 26 en vrijdag 27 april werd een KNVB- pupillen scheidsrechterscursus gegeven bij voetbalvereniging HSV. De deelnemers waren allen jeugdspelers van de C-junioren en D-pupillen van HSV. 14 Jongens en een meisje waren donderdagavond om 19.00 uur aanwezig in de bestuurskamer van het nieuwe HSV-sportpark om zich te buigen over het theo retische deel van de cursus. De avonden werden geleid door een KNVB-docent en na de voorstel-, ronde werd er uitgebreid gesproken over de spelregels van het vier tegen vier en zeven tegen zeven voetbal. Na de pauze kwam het onderwerp 'ouders langs de lijn' aan de orde. Hoe ga je daar als jonge scheids rechter mee om en hoe kan je het beste reageren op ouders die het dan beter weten? Om 21.00 uur konden alle deelnemers naar huis en werden ze de volgende avond weer verwacht op het voetbalveld voor het praktijkdeel van de cursus. Vrijdag om 18.30 uur werden er eerst twee wedstrijden gevoetbald met F- pupillen. Gedurende deze wedstrijden kwamen de cursisten óm de beurt als scheidsrechter in actie en werden zij beoordeeld op hun kunnen door de KNVB-docent. Na een korte onderbreking met wat aanwijzingen mochten de cursisten ieder een stuk van de wedstrijden van de E-pupillen fluiten. Na afloop volgde nog een klein stukje theorie en kon iedere deelnemer de badge en het diploma van pupillenscheids- rechter in ontvangst nemen. Als ver rassing werden deze door niemand minder dan Ruud Bossen, interna tionaal scheidsrechter, uitgereikt. Ruud Bossen vertelde over zijn eigen carrière en ervaringen als scheidsrechter met verschillende hoogte- en dieptepunten. Hierna mochten alle deelnemers een vraag stellen aan deze scheids rechter, die afgelopen zondag de uiterst belangrijke wedstrijd Excelsior - AZ heeft gefloten. De deelnemers aan de cursus: Mike Bruin, Ruben ten Broek (bovenste rij), Kjell Rotteveel, Luuk Flens, Maurits Jansz, Rizwan de Blieck, Jerre van Anholt, Derek Groot, Martijn Apeldoorn, Remco Harkmans (middelste rij), Mitchel Slaap, Nick Ranzijn, Naomi Mostaard, Daan Jansen en Jesper de Vre (onderste rij). Bovenste rij, tweede van rechts staat KNVB -scheidsrechter Ruus Bossen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 23