Nieuwe collectie cadeaus Wereldwinkel Prijsuitreiking kleurwedstrijd 't Loo Jubilerende Country Fair Heiloo gaat Middeleeuws Kunst in De Hofdijk voor kinderen Shoeby Fashion nieuwe naam in Heiloo H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Ridders rukken op aan de Zeeweg We hebben natuurlijk weer heel veel kramen' UITKIJKPOST 2 MEI 2007 HEILOO - De geheel nieuwe voorjaarscollectie van Fair Trade Original met cadeau-artikelen is nu in de Wereldwinkel verkrijgbaar. Omdat het zondag 13 mei Moederdag is, krijgt u op alle sieraden 10 korting gedu rende de maand mek Als u in de etalages van de Wereldwinkel aan de Stationsweg kijkt, kunt u inspiratie opdoen voor allerlei originele cadeaus. Zo zijn er muziekboxen, met elk drie cd's te koop voor 16,95 per stuk. Verkrijgbaar zijn de boxen: Wereldmuziek, Salsa, Brazilië en Afrika. Verder zijn nieuw binnengekomen: tuinornamenten, boeken, notitieboekjes, Senseokopjes van het Fiesta Servies, mooie dienbladen met bijpassende onderzetters, prachtige beelden, onder andere moeder en kind, mooie vazen en glaswerk, leuke manden en ludieke (boodschappen)tassen. Daarnaast is nieuw in het assortiment: mint in een heerlijk chocoladejasje. Een aantrekkelijke verpakking maakt dit tot een leuk cadeau voor fijn proevers en mensen die alles al hebben. Gedurende de maand mei is een zakje lekkere snoepmix slechts 0,69,- en een pak kooksaus plus een pak rijst en nog een receptenfolder samen, slechts 2,99. De nieuwe collectie gaat altijd hard, maar er kan altijd worden nabesteld. Maar laat het niet zo ver komen. Zorg dat u een leuk cadeau op tijd in huis hebt. Dit lustrum vroeg om een bijzonder tintje en daar zijn de jubilerende organisatoren Sylvia Korver, Seline Bakker, Roland Thier en Margreet Zomerdijk uitstekend in geslaagd! Foto: Mario Sacksioni HEILOO - In maart is door de drie fietsenzaken Boersen Bike Totaal, George Vlaar Tweewielers en Bosman Tweewielers in Heiloo tijdens de fietsenbeurs in 't Loo een kleurwedstrijd gehouden. Bij George Vlaar Tweewielers aan de Stationsweg vond de feestelijke prijsuitreiking plaats. Ella Hoetjes (6 jaar) is de gelukkige eigenaresse geworden van een spik splinternieuwe fiets. Gastvrouw Thea Vlaar overhandigde Ella deze prachtige fiets. Blije gezichten van de winnares als de ouders waren het gevolg. De fiets is beschikbaar gesteld door de drie fietsenzaken van Heiloo. Eigen foto HEILOO - „Dit had ik nooit gedacht toen ik eraan begon", straalt Sylvia Korver, een van de organisatoren van de Country Fair Heiloo. „Ik wilde destijds wat extra geld binnenhalen voor de binnenbak en kantine. Nu gaan we het vijfde jaar in en iedereen weet ons te vinden!" Bovendien vroeg dit lustrum om een bijzonder tintje en daar zijn de jubilerende organisatoren Sylvia Korver, Seline Bakker, Roland Thier en Margreet Zomerdijk uitstekend in geslaagd! Wat gaat er nameüjk gebeuren? Ter gelegenheid van de vijfde editie pakt de organisatie groots uit met een middeleeuwse fair. Klokslag 10.00 uur opent de kasteelpoort waar de bezoekers worden opgewacht door heuse poortwachters met .hellebaarden. Alle medewerkers lopen in authen tieke 15de eeuwse kleding. Minstrelen vermaken het pubhek en de Graaf en Gravin van Heiloo wonen de shows bij. „Het idee van de middeleeuwen kwam eigenlijk zomaar uit de lucht vallen en toen moesten we natuurlijk op zoek naar ridders. Waar vind je die en dan ook nog betaalbaar, want uiteindelijk komt al het geld ten goede aan de Paarden- en Ponyclub, dus hoe min der kosten, hoe beter. Maar het is geweldig gelukt! Wij zelf hebben heel wat uurtjes achter de naaima chine doorgebracht om de kostuums voor zo'n zeventig mede werkers en ahe kinderen te maken", vertelt 'gravin' Sylvia. De hoofdact wordt verzorgd door de internationaal kampioenen zwaardvechten: Mishaël A. Lopez Cardozo en Kenneth Smolders. Zij zijn met hun gevolg de hele dag aanwezig. Hun kampement staat garant voor veel bekijks en geeft een goed beeld van het leven in de 15e eeuw. Schitterend gekleurde tenten, een open vuur met kookge rei, schone jonkvrouwen, strijdende ridders, een overvloed aan middel eeuwse wapens, meubelen, eet- en drinkgerei. Je kunt het zo gek niet bedenken of het is aanwezig! Wie ook het zwaardvechten wil leren, kan zich opgeven voor een work shop. Tegen een vergoeding van vijf euro worden gedurende een uur de technieken bijgebracht zoals die een dikke vijfhonderd jaar geleden effectief waren op het slagveld. Maximaal 35 personen kunnen deelnemen aan deze training. Meld u zich daarom alvast aan en bel: 06- 29181426. Kinderen die als ridder of jonkvrouw de fair bezoeken, zul len door de Graaf van Heiloo wor den geridderd, mits zij de proef van bekwaamheid goed hebben door staan. Bovendien maken zij kans op de prijs voor de best verklede ridder of jonkvrouw. „Moet je kijken, we hebben natuurlijk weer heel veel kramen, zo'n negentig dit jaar! En de taartenbakwedstrijd, de Shetlanderrace, een jeugdviswed- strijd en nog veel meer", vertelt Sylvia met een blik op de website. De Country Fair aan de Zeeweg te Heiloo, begint op zondag 6 mei om 10.00 uur en sluit om 17.00 uur. De toegangsprijs is 4,50 euro (inclu sief consumptie) en kinderen tot 12 jaar zijn gratis. Informatie: www.countryfairheiloo.nl. HEILOO - Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de workshop 'zelfportret schilderen op doek' voor de kinderen van 7 tot 13 jaar uit Heiloo en omgeving. Er kwamen zulke leuke reacties op de afgelopen cursus, dat er besloten is om nog een cursus te geven. Daarom begint er in de loka len van de Hobbyfarm op 12 mei weer een workshop. Al het materiaal is aanwezig, dus je hoeft niets aan te schaffen. Het enige wat je wel nodig hebt, is een leuke foto van jezelf. De workshop wordt geleid door Trudy Keyzer en natuurlijk zijn Truda Tervoort en Antoinette Bontje ook weer van de partij. De workshop zal op de laatste lesdag, zaterdag 2 juni om 18.00 uur, met een expositie afgesloten worden, waar iedereen die je kent mag worden uitgenodigd om te komen kijken naar jouw meesterwerk. Het zijn vier zaterdag middagen van 16.30 uur tot 18.00 uur, op 12, 19, 26 mei en 2 juni, in De portretten leken vorig jaar heel erg goed, zoals je kunt zien op de foto van Max en Jake. Eigen foto De Hofdyk, Mariënstein 178 a, Heiloo. Geef je voor 10 mei op bij: Truda Tervoort, tel. 072-5336717, Antoinette Bontje, tel. 072-533 8968, of Trudy Keyzer, tel. 072- 5337293. HEILOO - Op vrijdag 27 april is Shoeby Fashion, van oorsprong Brabants en inmiddels een van de 137 winkels in Nederland, feestelijk gestart in winkelhof 't Loo. Eigenaresse is Babette Breedveld, voorheen werkzaam bij Sport Fashion op dezelfde locatie. Babette is razend enthousiast over de kleding voor dames, heren en de kids-lijn Jilly Mitch. „Het is ontzettend leuke kleding, betaalbaar, van uitstekende kwaliteit en ontworpen volgens de laatste trends! Ik heb het personeel gewoon meegenomen, voor de klant dus weer de ver trouwde gezichten!" Vraagt u vooral naar de Savers Card, waarmee u spaart en informatie over aanbiedingen krijgt. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 7