contact Inspreken bij commissie vergaderingen? Uw goed recht! 13 HEILOO Wijziging datum legen rolemmers Hemelvaartdag GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 9 MEI 2007 Wilt u inspreken tijdens een commissievergadering? Dat kan. De leden van de commissies hebben open oor voor uw mening en betrekken deze bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die de gemeenschap van Heiloo aangaan. De volgende spelregels zijn van toepassing in Heiloo om gebruik te kunnen maken van het recht om in te spreken. Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken op onder werpen die op de agenda staan, maar ook over een 'vrij' onderwerp dat u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De gemeente Heiloo kent drie raadscommissies, te weten Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies geven advies aan de raad en kunnen uw mening ook meenemen in het advies aan de raad. De commissies vergaderen in de regel in de tweede week van de maand, dat is de week na de raadsvergadering. Deze vergaderingen beginnen om 20.00 uur en zijn openbaar. De agenda's van de commissievergaderingen 14, 15 en 16 mei a.s. worden gepubliceerd op deze informatiepagina. De agenda met de stukken kunt u inzien in het Informatiecentrum in de hal in het gemeentehuis. U kunt de agenda's ook op de website www.heiloo.nl inzien onder het menu-item Bestuur en organisatie Agenda's en vergaderstukken. Gebruik maken van het inspreekrecht? Vooraf aanmelden! Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de desbetreffende vergadering te melden aan de griffier, mevrouw G.C.I. Kager. Ook voor meer infor matie over het inspreekrecht kunt u contact opnemen met mevrouw Kager, telefoonnummer (072) 535 66 43. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE (AFVAL) Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 16.00 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 15 mei a.s. vergadert de commissie Bestuurlijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Vaststellen griffiestructuur en bijbe horende functietyperingen - Jaarverslag 2006 en jaarplan 2007 van de Rekenkamercommissie Heiloo, voorzitter van de Rekenkamercommissie Heiloo mevrouw C. van Keulen is bij dit agendapunt uitgenodigd - Op verzoek van PvdA bespreking over burgerinitiatief - Informatie-uitwisseling raads commissieleden Commissie Maatschappelijke Zaken Maandag 14 mei a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken. De vergadering vindt plaats in Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo en begint om 20.00 uur. De ver gadering is voor iedereen toegankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Presentatie Stichting Ouderenwerk Heiloo - De presentatie wordt verzorgd door de heer G. Zeeman van Stichting Ouderenwerk Heiloo - Instemmen met krediet voor vervangende nieuwbouw Obs De Springschans locatie Centrum - Nota gezondheidsbeleid Heiloo 2008-2011 - Informatie-uitwisseling raadscommis sieleden Commissie Openbare Ruimte Woensdag 16 mei a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Presentatie Commissie Regionaal Overleg Schiphol, de presentatie wordt verzorgd door de heer F. Kwint van Milieudienst Regio Alkmaar - Bespreken aanbevelingen wel standscommissie Heiloo, voorzitter van de welstandscommissie G.J. van Leeuwen is bij dit agendapunt uitgenodigd - Informatie-uitwisseling raadscommis sieleden Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op 14 mei a.s. hoorzittingen voor de behandeling van bij burgemeester en wethouders ingediende bezwaar schriften tegen de volgende besluiten: 20.00 uur: gedoogbeschikkingen permanente bewoning recreatiewoningen Camping Heiloo 20.30 uur: bouwvergunning De Vang 1 21.00 uur: bouwvergunning Mariënstein 19 21.30 uur: bouwvergunning Kleine Olven 18 Deze hoorzittirgen worden gehouden in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belang hebbenden kan de zitting om persoon lijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Ter Inzage De stukken liggen, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewich tige redenen niet-openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 12.30 uur ter inzage bij de secretaris van de commissie voor bezwaarschriften, mevrouw C.H. Venhuis, afdeling Bestuursondersteuning. Buiten deze bezoekuren kunnen de stukken op afspraak met dé secretaris van de commissie worden ingezien. Meer informatie Voor nadere informatie over het vorenstaande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u terecht bij mevrouw C.H. Venhuis, secretaris van de commissie, telefoonnummer 072 535 66 48. De groene rolemmers die op donderdag 17 mei a.s. zouden worden geleegd, worden op maandag 14 mei a.s. geleegd. Wij vragen u uw rolemmer vóór 07.30 uur buiten te zetten en op de inhaaldag tot na 16.00 uur laten staan. De rolemmers kunnen op deze dag namelijk later dan 16.00 uur geleegd worden. Grof huisafval Op donderdag 17 mei a.s. wordt er géén grof huisafval opgehaald. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 13