Het gaat zomeren bij de schaakclub Oppositie Broers vechten kickboxwedstrijden Flashing Heiloo houdt legendarisch toernooi Nieuw seizoen voor jeugdvissers van Samen Beet Handbaldames Meervogels'60 verliezen koppositie SPORT 23 HSV F8 Kampioen Programma Jeugdviswedstrijden DVW Op 26 en 27 mei wordt het jaarlijkse Beach Event gehouden UITKIJKPOST 9 MEI 2007 SCHAKEN HEILOO - De wekelijkse schaakavonden in het Trefpunt van Oppositie lopen door tot half mei. Na de zomerstop begint de nieuwe competitie dan weer in september. Het sei zoen 2006/07 is extreem span nend verlopen, met een groot aantal kampioenspretendenten. Met nog twee ronden te gaan in de interne competitie kan Simon Smit thuis alvast een mooi plekje gaan inruimen voor de wisselbeker, hij heeft nog slechts één remise nodig. In de 26e speelronde bleek hij ook voor Beryamin Plaggenborg te sterk. Nieuwkomer Albert Bouma, die zijn schaakkwaliteiten ruimschoots by een andere vereniging heeft bewezen en ook in het Corus-toer- nooi op hoog niveau speelt, voegde weer een solide winstparty toe aan de reeks, dit maal ten koste van HEILOO - Zaterdag 5 mei is HSV F8 kampioen geworden. Lennart, Britt, Shane, Mees, Sem, Siem, Dawit. Stijn en Douwe bleven het hele seizoen goed in vorm en waren ongeslagen. De laatste wed strijd, thuis tegen Victoria O, werd overtuigend gewonnen met 5-1. Het kampioenschap werd uit bundig gevierd met (Mnder)champagne, taart en natuurlijk een prachtige kampioensbeker! Eigen foto Bob Bosma. Hij stelt nadrukkelijk zijn kandidatuur voor het kampi oenschap van het volgende seizoen. Via internet volgen de Oppositieleden de verrichtingen in het Nederlands kampioenschap van hun clubgenote Shannon Vlaar. Zij speelt in de B-poule voor meisjes en heeft uit de eerste acht partijen al vier punten gescoord. Over enke le weken buigt de iets jongere jeugd zich over de schaakborden by het schoolkampioenschap, alle basis scholen van Heiloo zullen daar met een viertal zijn vertegenwoordigd. Uitslagen interne competitie Plaggenborg-Smit 0-1; Van Veelen-Jongkind 1-0; Van Etten- Woudstra 0-1; Bosma-Bouma 0-1; Folkertsma - Sauer remise; Jonkheer-Maas 0-1; Manni-Van den Brink 1-0; Vonk-Van der Werft remise; Limmen-Huffnagel 1-0; Hogeboom van Buggenum-Van Ham 0-1; Kraayenbrink-Van der Ark 0-1. KICKBOXEN HEILOO - De broers Gabian en Ginty de Vrede vechten beiden voor Bearpaw gym kickboks vereniging. Afgelopen weekend vochten zowel Gabian als Ginty een kickbokswedstrijd op gala's in respectievelijk Hoogwoud en Haarlem. Zaterdag 5 mei vocht Gabian Vrede zyn eerste party tegen Marouana Taovali. op het gala van Sokudo gym in Hoogwoud. Na een gelijk oplopende party kreeg Gabian in de derde ronde een hoge trap en acht tellen rust met punten aftrek. Hierdoor verloor hij op het nippertje de party. Zondag 6 mei was het de beurt aan zijn oudere broer Ginty Vrede. Die op het Slamm gala Nederland versus Thailand in Haarlem vocht. Ginty zette zijn tegenstander die 13 kilo zwaarder woog direct onder druk. Met een aantal harde stoten en low kicks hield Ginty tegenstander Zimmerman goed op afstand. In de derde ronde bleek hy niet meer bestand tegen de harde low kicks en won Ginty de partij op een tech nisch knock-out door een trap op het been. Al met al een geslaagd kickbox weekend. HEILOO - Hengelsportvereniging 'De Vroegte Wmt' (DVW) in Heiloo begint komende week weer met haar jaarlykse jeugdwedstry denpro gramma. De wedstryden worden gehouden in Plan Oost. Verzamelen als altyd bij het parkeerplaatsje naby 'De Loet' gelegen tussen de Burenweg en de Dokterslaan. Aanwezig zijn om 18.00 uur, inschrijf geld is 1,50. De wedstryden wor den gehouden op de donderdagen 10 en 24 mei, 14, 21 juni en 30 augustus. De Koppelwedstrijd is gepland op 6 september. Over de koppelwedstryd volgt nog meer infor matie. Zorg datje een vergunning hebt. Een jeugdverenigingsvergun ning voor het vissen met één hengel in DVW wateren kost dit jaar 6,-. ASKETBAL HEILOO - Op 17 en 18 mei houdt basketballvereniging Flashing Heiloo het twintigste The Vos Rotating Open. Teams uit België en Nederland zullen deelnemen aan dit inmiddels legendarische toernooi. Woensdagavond worden de gasten verwelkomd bij café de Wit en café de Oud Inn. Donderdag en vrijdag worden er de gehele dagen wedstrijden gespeeld in Sporthal het Vennewater. Sportcafé het Vennewater is ook open dus u kunt onder het genot van een drankje naar de mooiste wedstryden kyken. Tevens kan iedereen meedoen met het '100 Euro Shot'. U koopt een lootje voor 1 euro en door de bal vanaf de middenlijn in de basket te gooien kan er 100 euro worden gewonnen. Donderdagavond is het partyti- me. De deelnemende teams maar ook mensen die van een goed feest houden zullen er weer een memora bele avond van maken. Het feest wordt gehouden in de Buk Buk in Heiloo en iedereen is welkom vanaf 21.00 uur. Het thema is 'Proud to be fout', dus hoe fouter hoe beter. By deze wil de organisatie van het Internationaal Toernooi de sponsors bedanken, dankzy hen kan ook dit jaar het toernooi mogelijk worden gemaakt. En mede dankzij hen heeft Heiloo ook dit jaar weer een fan tastisch toernooi met veel deelne mers. Voor meer informatie over het toernooi of over Flashing: www.flashingheiloo.nl of www.vosrotatingopen.nl. HENGELSPORT LIMMEN - Zaterdag 12 mei start een nieuwe reeks viswed strijden voor jeugdvisclub Samen Beet. Er zyn twee klassen: de A-klasse voor de jeugd van 11 tot en met 16 en de B-klasse voor de jongsten tot en met 10 jaar. Het viswater is het Stet in Limmen. Om 18.30 uur wordt er verzameld op het parkeerterrein Dampegheest waar vandaan de vis sers naar het water vertrekken. Hier krygt iedere hengelaar een steknum- mer toegewezen en by dat nummer mag men, na het startsignaal, begin nen te hengelen. Vergeet niet zelf een emmer of een leefnet mee te nemen. De wedstrijden zyn alleen toeganke lijk voor leden. Meedoen maar nog geen lid? Neem dan hengelspullen en 10,- mee, dan wordt het lidmaat schap ter plekke geregeld. Je kunt dan de rest van het jaar (gratis) deel nemen aan de wedstryden. Voor meer info: www.hsvlimmen.nl. HANDBAL Ginty de Vrede in actie tijdens het Rings gala eerder dit jaar in Utrecht. Eigen foto AKERSLOOT - Tot afgelopen zondag stonden de dames van Meervogels'60 nog samen met Asko/Zwaluwen aan kop van de tweede divisie. Door de 17-22 nederlaag op Kolping is Meervogels'60 niet lan ger koploper. Vanaf het beginsignaal was het een gelyk opgaande wedstryd. Waar Kolping veelvuldig van afstand kon scoren was het de ploeg uit Akersloot die voornamelyk tot sco ren kwam via de snelle tegenaanval. De ruststand was 10-10. Het begin van de tweede helft ging nog gelijk op. Tot tien minuten voor tyd was er geen vuiltje aan de lucht voor de ploeg van coach Jos Post. In de slot fase was de inspiratie in de aanval totaal verdwenen en werd er voor namelyk veelvuldig gescoord door de opbouwsters van Kolping. Volgende week is de laatste thuis wedstrijd van het seizoen. Om 13.00 uur is WeHaVe is de tegen stander. Op 26 en 27 mei wordt het jaar lykse BeachEvent gehouden by Handbalvereniging Meervogels'60. Zowel Beach Volleyballers als Beach Voetballers komen dit weekend aan hun trekken. Alle info vindt u op www.meervogels60.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 23