Estafetteloop Akersloter Marathon Klub Driebanden team Aker 97 regio kampioen Fabrice de Boer verovert de beker Boscrossers scoren goed met de eerste twee EK ronden SPORT 25 Afzwemmen zwembad Loos De Foresters £4 Kampioen I UITKIJKPOST 9 MEI 2007 "V HARDLOPEN AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub (AMAK) en Le Champion houden op zaterdag 2 juni een estafetteloop. De estafetteloop staat open voor iedereen: teams van atletiek verenigingen, bedrijfsteams, gelegenheidsteams, familie teams, alsook gemengde teams mogen meedoen. De estafetteloop is namelijk een evenement met een ontspannen karakter. Voor de snelste teams per categorie zijn er prijzen beschik baar. Er kunnen teams van vier lopers meedoen. Zij leggen na elkaar een parcours af van 5,4 kilo meter. Na aankomst van de vierde loper, loopt het hele team nog een extra ronde van 3,5 kilometer. De finishtyd van de derde loper geldt vervolgens als de totaaltijd van het team. Het parcours is vrijwel geheel verhard en voor het grootste gedeelte autovrij. De start vindt plaats by handbalvereniging Meervogels, Boschweg 17 te Akersloot om 14.00 uur. Hier is ook kleed- en douchegelegenheid. Via www.amak.myweb.nl kan er voorin geschreven worden. De kosten zijn 12 euro per team. Dit kan worden overgemaakt op girorekening 4106770 ten name van AMAK te Akersloot o.v.v. Estafette. Ook wordt er een individuele loop gehouden. Lopers kunnen maxi maal zes keer een ronde van 3,5 kilometer lopen. Hiervoor kan er alleen op de dag zelf worden inge schreven. De kosten zijn 3 euro. Starttijd is 14.05 uur. BILJARTEN AKERSLOOT - Het tweede driebandenteam van biljartver eniging Aker '97 uit Akersloot is er afgelopen weekend in Den Helder in geslaagd regio kampi oen van Noord Holland te wor den. Het team bestaande uit Rob Levering, Gerard Oud, Piet Weber en Siem van der Gragt eindigde met grote voorsprong op de nummer twee het team Woud 2 van district Noord West Nederland. Het team van Aker v97 mag nu proberen om in juni in Nieuwengein de nationale titel voor zich op te eisen.De eind stand 1. Aker '97 Alkmaar, 2. Woud 2 Noordwest Ned, 3. Kamperduin 2 Duinstreek, 4. De Hoop 3 West Friesland, 5. Concordia 7 Duinstreek, 6. Woud 3 Noordwest Ned., 7. Jong Leven 3 Westfriesland, 8. ABC 3 Zaanstreek/ Waterland. Ondanks valpartijen behaalden de Boscrossers in België verschillende finaleplaatsen. Eigen foto KARATE ANTWERPEN - Karateka Fabrice de Boer heeft zondag 6 mei in Antwerpen de Beker van de Metropool veroverd. Het 13-jarige talent van karate- vereniging Funakoshi voegde daar mee opnieuw een internationale tro fee aan zijn prijzenkast toe. Op het onderdeel kata, schijngevecht, het hij met flitsende technieken zijn tegenstanders achter zich en ook in de finale wezen de vyf juryleden hem unaniem als winnaar aan. Bij de meisjes van 10 en 11 jaar moest Orsine de Boer genoegen nemen met een derde plaats. Nadat zij in dë tweede ronde van de latere winna res had verloren, vocht zij zich op knappe wijze via de herkansing terug op het podium FIETSCROSS HEILOO - De eerste twee ron den van de European BMX Championships 2007 werden in het weekend van 21 en 22 april gereden in Habay-la- Neuve in de Ardennen van België. Verschillende Boscrossers uit HEILOO - Zaterdag 28 april mocht er weer een groep leerlingen afzwemmen voor het zwem ABC. De verplichte banen en vaardighe den werden zonder problemen keu rig gezwommen. Dit alles onder het toeziend oog van de heer Driehuis die namens de Nationale Raad Zwemdiploma's aanwezig was. Alle leerlingen had den hun diploma weer verdiend en mochten deze in ontvangst nemen. De geslaagden zijn: Diploma A: Jacky Adrichem, Fhbian Avis, Ilse Byvoet, Mercedes de Bruijne, Pieter Buur, Ryan Erfmann, Roel Fraase Storm, Daniël Genet, Jip de Graaf, Noortje de Greef, Wim Hammink, Maurits Heida, Emma Henrièt, Wiek Janssen, Jimmy Klaver, Hidde Ligteringen, Lotte de Lint, Robert Michielsen, Alec Oomen, Noah Riet, Luc Schiphorst, Jarissa Swart, Julian Verweij. Diploma B: Paula Argeloo, Sem van den Berg, Suzanne de Boer, Femke Boyd, Pieter Bult, Willem van Diemen, Sjoerd Dijkman, Britt Gaasenbeek, Teun van Haaren, Derk de Jager, Zoë Junger, Sanna Kareis, Mehssa Ligthart, Véronique Molenaar, Tom Pool, Mick Reus, Dewi van der Steen, Sjoerd Tekelenburg, Imke Valk, Naut Verschut, Tonny Vlug, Xante Warners, Nikita Zwerver. Diploma C: Laura Diamant en Bonnie Deylen. Eigen foto Heiloo reden daar de twee wed strijden op zaterdag en zondag. Vrijdags werd er flink getraind om de baan goed te leren kennen. Er waren deelnemers uit België, Zwitserland, Denemarken* Engeland, Frankrijk, Duitsland, Hongarije, Italië, Letland, Litouwen, Noorwegen, Nieuw Zeeland, Portugal, Rusland, Spanje, Oostenrijk, Tsjecho- Slowakije, Zweden en natuurlijk Nederland. Het was een vrij zware baan en er werd hevig gestreden door alle deelnemers. Vele valpar tijen in de zachte bochten dus tij dens de heftige strijd naar de fina leplaatsen. De Boscrossers hielden zich kranig in de strijd en behaal den verschillende finaleplaatsen. Orsine en Fabrice de Boer. HEILOO - De E4 is ongeslagen kampioen geworden. Na elf wed strijden heeft het team 33 punten; 74 doelpunten voor en maar vijf tegen. Op de foto de coaches Maarten Giorgio en de spelers:Patrick, Mees, Robert en Daan (staand); Alex, Brian, Ruben, Wijnand en Ken (zittend). Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25