Weer veel aanmeldingen voor Uitmarkt Heiloo Het Baafje weer geopend Dodenherdenking Heiloo H E I L O O Uitnodiging en een super feestavond 3 Zaterdag 12 mei POLITIEBERICHTEN 16:00 uur officiële opening opbrengst is voor de jeugd www.vv-hsv.nl Maalwater 4 clubhuis de Basis Zwemseizoen duurt deze keer tot 9 september Controles Inbraak in schuur Auto verdwenen na woninginbraak UITKIJKPOST 9 MEI 2007 ^fcT f- -v"^vji'5T-jy HEILOO - Op vrijdag 4 mei werd ook in Heiloo de jaarlijk se Dodenherdenking gehouden. Er kon worden meegelopen met de Stille Tocht vanaf de hoek Bergeonstraat/ Holleweg naar het monument 'De Man van Vught', waar na de kranslegging door bur gemeester en wethouders, twee minuten stilte in acht werd geno- HEILOO - De Uitmarkt wordt dit jaar voor de dertiende keer gehouden op zaterdag 1 sep tember van 10.30 tot 16.00 uur. De organisatie is volledig in han den van de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo. De Uitmarkt Heiloo vormt het jaarlijkse begin van het culturele, educatieve en sportieve seizoen in Heiloo. Een groot aantal verenigingen en orga nisaties presenteert zich en geeft informatie over de activiteiten die ze het komende seizoen gaan onder nemen. Bezoekers aan de Uitmarkt Heiloo kunnen zich veelal direct daarvoor opgeven. Naast de vele informatiestands wordt er ook een groot aantal optredens uitgevoerd. U kunt niet alleen muziek, dans en toneel verwachten maar ook demonstraties van sportverenigin gen. Voor de kinderen zijn er weer activiteiten gepland. Ook zullen een aantal zogenaamde 'doe-activitei- ten' plaatsvinden. Verenigingen, organisaties en personen die acti viteiten verrichten op het gebied van cultuur, educatie of sport, en die zich nog niet hebben opgegeven als deelnemer aan de Uitmarkt kun nen dit alsnog doen tot uiterlijk 20 mei. Meer informatie en opgave: Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, tel. 072-5330670 of kyk op www.bibliotheekheiloo.nl. Veiling Diverse veilingitems o.a.; -BBQ voor je hele elftal 2 kaartjes Jan Smit Kratje bier van Aris de Wit De voetbalschoenen van Zwarte Kees Reclamebord bij HSV Taxatie woonhuis Gesigneerde AZ/Oranje/ Ajax shirtjes Rondleiding door Alkmaar En nog veel meer! van een geheel nieuwe lamellenaf dekking over het diepe bassin is voorzien. Doordat niet alle tegels op fijd geleverd konden worden, moesten de onderhoudswerkzaamheden een week worden uitgesteld. Dit tot grote teleurstelling van veel zwemmers, die hoopten op een vervroegde openstelling in verband met de warme dagen. Ter compensatie is nu echter al bepaald dat het zwembad tot en met zondag 9 september geopend blijft. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Informatie Advertenties Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 Zij is aanwezig: Maandag 14.00 t/m 16.00 uur Vrijdag 11.001 m 13.00 uur of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.301 m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.301 m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Op vrijdag is het kantoor van de Uitkijkpost vanaf 14.30 uur gesloten, maar de redactie is wel telefonisch of per e-mail te bereiken. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te "bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Op donderdag 3 mei werd gecontroleerd in het par- keerzonegebied rond het winkel centrum 't Loo. Er werden vier bekeuringen uitgeschreven. Tijdens een snelheidscontrole die vrijdagmiddag 4 mei tussen 15.30 en 16.30 uur op de Vennewatersweg werd gehouden werden in totaal negen processen verbaal opgemaakt voor het over schrijden van de maximumsnel heid van 50 kilometer per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 78 kilometer per uur. HEILOO - Woensdagochtend 2 mei werd in een schuur annex kantoor ingebroken die zich bevindt in de achtertuin van een woning aan de Heerenweg. Het slot van de deur van het gebouw tje werd geforceerd waarna een computer en computeronderde len werden gestolen. HEILOO - Woensdag 2 mei omstreeks 05.30 uur werden de bewoners van een woning aan de Stationsweg wakker van vreemde geluiden in de woning. Toen zij op onderzoek uit gingen zagen hij nog net hoe een onbekende man in hun auto wegreed. Er was ingebroken in de woning. De inbreker was in de woning geko men door het vernielen van een slot in een deur. Naast de auto sleutels werden ook een foto- en filmcamera weggenomen. De gestolen auto is van het merk Opel, type Astra. De auto is blauw van kleur en voorzien van het kenteken TL-XJ-92 Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Helaas liet het warme weer het afweten tijdens de opening van het zwembad, maar een aantal fana tiekelingen liet zich niet kennen en nam een frisse duik. Foto: Mario Sacksioni ADVERTENTIE De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evene menten die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. HEILOO - Op zondag 6 mei opende wethouder Rob Opdam om 10.00 uur het zwemseizoen van dit jaar voor zwembad Het Baafje. De openingshandeling bestond uit het verwijderen van de nieuwe afdek king van het zwembad met de afstandsbediening, voordat de meest fanatieke zwemmers hun eerste duik konden nemen. Het Baafje is afge lopen winter opgeknapt, waarbij nieuw tegelwerk is aangebracht en men. Medewerking werd verleend door Harmonie Caecilia en een solist van Fanfare Showband Heiloo. Voorafgaand aan de Stille Tocht werd een oecumenische vie ring gehouden in de Ter Coulsterkerk, welke uitging van alle kerken in Heiloo. De herdenkings plechtigheid werd afgesloten met een herdenkingsconcert in de Witte Kerk. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3