13 BORDEN WOONHARTHEILOO Moederdag! 4,95 www.vanderborden.nl THUIS IN DE REGIO Basket en kant-en-klaar voorjaarspotten PRACHTIGE KUIPPLANTEN tegen MESSCHERPE PRIJZEN HORTENSIA'S 6 VAN DER O Stationsweg Stationsplein Vrijdag 11 mei openhuis! Voor elke moeder wat wils AA LS M E E RS E Moet u zien! BLOEMENHAL Cadeautip ALLE KLEUREN Kennemerstraatweg 413 te Heiloo Vraagprijs 339.000,= k.k. Koopappartementen van ca. 69m2 tot 170m2 b.v.o. Nog enkele appartementen beschikbaar! pmei|er Kennemerstraatweg 420 te Heiloo Vraagprijs 395.000,= k.k. I Volop perkgoed, geraniums, vaste planten. Scherpe prijzen VANAF 9 MEI 2007 UITKIJKPOST Alkmaar, Kennemerstraatweg 31-33, 072-5141000 Heiloo, Kennemerstraatweg 386, 072-5351000 Schoorl, Paardenmarkt 20, 072-5093253 Aan een ventweg van de Kennemerstraatweg gelegen goed onderhouden vrij staande woning met een vrijstaande stenen garage/schuur en een op het wes ten gelegen heerlijke zonnige tuin en nabij uitvalswegen, winkels, NS-station en de golfbaan. Indeling begane grond: entree, hal/gang met meterkast, trapop- gang, kelder, hangend toilet voorzien van een fonteintje, doorzonwoonkamer voorzien van een erker en een fraaie eikenhouten vloer, semi-open. keuken met L-vormige keukeninrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur, bijkeuken voorzien van de wasmachineaansluiting, 2 vaste kasten en een deur naar de tuin.1e Verdieping: overloop met dakkapel, voorslaapkamer met vaste schuïf- deurkast, achterslaapkamer voorzien van sereens en een vaste kast, badkamer voorzien van een ligbad, douchecabine, wastafel en een designradiator. Middels een vaste trap bereikbare 2e verdieping. 2e Verdieping: voorzolder met een Velux dakvenster en bergruimte, voorslaapkamer eveneens met Velux dak venster en bergruimte, achterslaapkamer met vaste kast en 2 dakvensters. De tuin is gelegen op het westen en voorzien van vrijstaande garage/schuur met 2 openslaande deuren, elektra en verwarming. Bijzonderheden: De woning is geheel voorzien van dubbele beglazing en dakisolatie. De dakgoten en omlijs ting, het stucwerk en de vloer zijn 2 jaar geleden vervangen. Bouwjaar: 1930, woonopp.:* ca. 130 m2, inhoud: ca. 350 m3, Perceelopp.: 261 m2. Aanvaarding in overleg. Is Heiloo een plek naar uw hart? Dan is het heerlijk om ook écht in het centrum te wonen. Die mogelijkheid is er nu in WoonHart Heiloo, twee sfeervolle, vriendelijke appartementencomplexen aan de Stationsweg en het Stationsplein te Heiloo. WoonHart Heiloo biedt u ruim, luxe en veilig wonen in het centrum van Heiloo en ondertussen genieten van een droomomgeving: het Heilooërbos, het brede Noord-Hollandse strand, de duinen om uren doorheen te zwerven... maarookdegezelligedrukte van nabije steden. Ontvangst op de bouwplaats van 15.00 -18.00 uur. Tijdens de rondleiding is er een binnenhuisarchitect aanwezig. Voor informatie: ontwikkelingrealisatie verk'oopinformatie 072 - 533 18 95, www.vosmakelaardij.nl of 072 - 572 37 36, www.krk.nl ontwikkelen i bouwen dfti Vos Makelaardij 3 KuiisReinderKakes UAKllAAU^TAXATllMJONIOmVDtZAUN t Kantoor Heiloo, 072-535 10 00 Aan de doorgaande weg naar Alkmaar, nabij uitvalswegen, winkelcentrum 't Loo en NS-station ligt deze uitgebouwde 2-onder-1 kapwoning met een semi- vrijstaande stenen garage en een op het zuidoosten gelegen heerlijke diepe tuin, op een mooie ruime kavel van maar liefst 375 m2 eigen grond. Indeling begane grond: entree, hal met trapopgang naar de 1e verdieping, meterkast, verdiepte trapkast, toilet met fonteintje. Zeer royale uitgebouwde woonkamer voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming, open haard en een deur naar de royale besloten achtertuin. Semi-open keuken voorzien van rechte een voudige keukenopstelling. leVerdieping: overloop, 1 (v/h 2) ruime achterslaap kamer, voorslaapkamer voorzien van een deur naar het balkon, kleine badkamer voorzien van een douche, 2e toilet en wastafel. Middels een vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. 2e Verdieping: voorzolder voorzien van een Velux dakven ster en de opstelling van de cv-ketel (Nefit Ecomline HR combiketel, bouwjaar 2001), bergruimte en de wasmachineaansluiting. Zolderkamer voorzien van een Velux dakvenster, vaste wastafel en volop bergruimte. De tuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van semi-vrijstaande garage voorzien van een zadeldak (pannengedekt) met loopdeur en kanteldeur, elektra en een zolderberging. Bijzonderheden: De woning is volledig geïsoleerd. De ramen zijn rondom allen voorzien van sereens. Bouwjaar: 1957 en de uitbouw 1974, woonopp.: ca. 160 m2, inhoud: ca. 450 m2, Perceelopp.: 375 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo, 072-535 10 00 [en begrip in Heiloo U vindt ons halverwege de Zevenhuizerlaan te Heiloo Ruime parkeergelegenheid Breedelaan

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 6