Heiloocontact Acties verwijderen fietsen 17 Midzomernacht tennistoernooi Belangrijke nummers Verleende collectevergunning Burgerzaken Afval en milieu nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 13 JUNI 2007 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 De Burgemeester heeft vergunning verleend voor het organiseren van een midzomernacht tennistoernooi met 40 deelnemers op het complex van tennis club Heiloo United aan Het Maalwater van zaterdag 16 juni om 22.00 uur tot zondag 17 juni om 02.00 uur Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 68. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte door: - Maag Lever Darm Stichting in de periode van 17 tot en met 23 juni a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. verzending: 5 juni 2007 Hoogeweg 65, reg.nr. 2007/0185 plaatsen berging, 1 toegangspoort in tuinmuur, verplaatsen bestaand prieel verzending: 5 juni 2007 Marienstein 179, reg.nr. 2007/0190 ged. slopen bijeenkomstgebouw (ver wijderen asbest peuterspeelzaal) verzending: 8 juni 2007 Schuine Hondsbosschelaan 68, reg.nr. 2007/0091 bouwen berging verzending: 5 juni 2007 Stationsplein 28, reg.nr. 2007/0144 veranderen winkelgebouw (vestigen Decorette woonatelier) verzending: 5 juni 2007 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsmg) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 7 juni 2007 Geboren Fira M. d.v. M. Boddendijk en L.M. Fransen: Kiki d.v. F.C.B. Wissink en I.L.A. Cortie Elders geboren Josefien C.G. d.v. C.A. de Wit en S. Otsen; Maud C. d.v. R. Ooms en M.A. Kraakman: Marwa d.v. Nematullah Sardahr Khan en N. Hanbali; Nick J.V. z.v. E.N.C. Oostrom en E.F.M. Koopman; Anne V. d.v. J.M.H. Koopman en M.l. Cobos Melchor; Alexander D. z.v. F.A. Hess en D. Zimmermann; Lex z.v. A.N. van Wissen en M. Tilburgs; Sanne J. d.v. F.J. de Winter en A. Hoekstra; Roemer S. z.v. E.J.F. de Langen en H. de Haan; Robin d.v. J. Wardenburg en M. Helderman Huwelijksaangifte aangiften geregistreerd partnerschap A.B. Niekoop en S.T. Nuijens; J.B. Tervoort en A.M. Beemster; R. de Vries en M. Overmeijer; D. Copues en M. Out Huwelijken geregisteerde partnerschappen R.W. Brand en A. Servaas; T.M. Vermolen en LvC.J.M. Koot; L.J.M. ter Linde en J.H. Bankras; N. Bakker en S.P. Post; J.T. Godijn en E.M. van Berkum Overleden T.L.G.M. Keesom; M.P. Overmeijer wv Souverein Elders overleden A.L. Meintser; R.S. Berendsen ev te Nijenhujs; J. de Keizer; F. Keet; P.J. Hu ijzer Definitieve vergunning Wet milieubeheer Vanaf 14 juni 2007 liggen ter inzage de definitieve vergunning en bijbehorende stukken van GGZ Noord-Holland-Noord, voor het veranderen en het inwerking hebben na die verandering van een inrichting voor de verzorging en verple ging van psychiatrische cliënten op het adres Kennemerstraatweg 464 te Heiloo. Het besluit is ten opzichte van het ont werp niet gewijzigd. Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen van 14 juni tot en met 26 juli a.s. gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Beroep Beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang rechtstreeks bij een besluit betrokken is. Tegen het besluit kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrokken adviseurs, degenen die tegen het ontwerpbesluit zienswijzen hebben ingebracht, degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen de eventueel aangebrachte wijziging in het besluit ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Gedurende zes weken kan beroep/ voor lopige voorziening worden ingesteld tegen het besluit bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Rijvordt van de Milieudienst Regio Alkmaar, tele foonnummer 072 548 84 67. Binnenkort wordt in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacties gehouden om de overlast van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belemmeren de toegangen tot het station en er ontstaat een chaotisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegslepen en zet uw (brom)fiets in de daarvoor bedoelde stallingen! Indien de stallingen aan de westzijde van het spoor vol zijn, kunt u gebruik maken van de tijdelijke stallingen op het parkeerterrein tussen de Holleweg en het spoor. Dit is aan de oostzijde van het spoor. Afhaalprocedure Wanneer uw (brom)fiets is verwijderd, kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur contact opnemen met de firma Schilder via telefoonnummer 06-53411419. Uw fiets kunt u na telefonische afspraak ophalen op het terrein van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 16, te Limmen. Deze locatie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbehorende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgeslagen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opgehaald worden verkocht. Meer informatie Voor meer informatie over de wegsleepregeling van fietsen kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 67 63. Voor meer informatie over de afhaalprocedure kunt u kijken op www.heiloo.nl. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 17