Jeugdvisdub Samen Beet Kampioenen bij TV het Vennewater Voorproefje voor de Dubbele Lus bij Duinloper Meeting Kuyper Blom www.kuyperblom.com SPORT Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com 28 Er is een reductieregeling von toepassing bij omruil naar een VISpas KORTOM Egmonds Luchtpost Uijterwaard 3 te Heiloo Zevenhuizerlaan 12 te Heiloo Vraagprijs 249.500,- k.k. Vraagprijs 274.000,- k.k. NVM funda 13 JUNI 2007 U ITKIJ KPOST Tijdens een gezellige instuif werden alle kampioenen gehuldigd met champagne. Eigen foto HEILOO - Om de kampioenen van de voorjaarscompetitie te huldigen is er in het clubhuis van de tennisvereniging een instuif georganiseerd om de kampioenen te huldigen waar bij alle competitie teams waren uitgenodigd. In een gezellige sfeer werden de kampioenen van de District en Landelijke vooijaarscompetitie met knallende flessen champagne gehul digd, gefeüciteerd met het behaalde resultaat en de promotie in 2008 naar een hogere klasse. In de lande lijke Perry Sport voorjaarscompeti tie zijn de volgende drie teams afdelingskampioen geworden: Heren 2, 6e klas: Aanvoerder Dennis Kaandorp, Edward Avis, Brian Taylor, Arno Holstvoogd, Mare Kersten en Joep Hooijschuur. Dames 3, 6e klas: Aanvoerster Cheryl Hemmer, Hazel Demelker, Jette Frugte, Leonie van de Kamer, Elsemieke Hackenitz en Laura Jansen. Dames dubbel 45+ 1, le klas: Aanvoerster Antoinette Groenewegen, Marry Kist, Marjo van Soest, Lia Duijn - Velseboer, Anne Bosman en Ans Meijer. In district Noord Holland Noord zaterdagcompetitie zijn de volgende drie teams afdelingskampioen geworden: Heren dubbel 1, 3de klas: Aanvoerder Henk Sikma, Jan van Gurp, Reijer de Regt, John Bohn, Cees Bakker, Karei Kaandorp. Gemengd dubbel 3, 3de klas. Aanvoerder Dick Oostrom, Hanny Kok, Trudy Tervoort, Dick Velseboer, Jouke Boerhave. Gemengd dubbel 30+, l-3de klas: Aanvoerder Erwin Heidemann, Edwin Hajema, Eline Hajema van Schaik, Vivian Solkesz, Tom Slootman, Anita Slootman. HENGELSPORT LIMMEN - De jeugdvisdub van HSV Limmen, Samen Beet, gaat op zaterdag 16 juni weer vissen op het Stet. Om 18.30 uur kun je je steknummer ophalen bij het haventje. Om 19.00 uur gaan we van start en bij goed weer wordt er anderhalf uur gevist. Deelname is gratis, maar alleen voor leden. By de voorselectie voor het NK Jeugdvissen heeft Sander Schouws namens Limmen gevist en werd hij derde. Hij is hiermee geplaatst voor het Nederlands Kampioenschap. Wil je lid worden van Samen Beet, meld je dan aan bij Peter van der Heydt, Vinkenbaan 7 te Limmen, tel. 072-5051056 of Rob Jak, Dampegeestlaan 13, tel. 072- 5053858. Lidmaatschap kost 10 voor het hele jaar. Hiervoor krijg je de JeugdVISpas, vergunning voor het hele POS-gebied (Noord- Holland, Utrecht, Flevopolders, westelijke Veluwe en de kop van Zuid-Holland), vier wedstrijden, een veldexcursie en een feestmiddag. Ben je al 14 jaar, dan krijg je de gewone Vispas, die kost dan 17,50. Hiervoor mag je ook nog meedoen bij de seniorencompetitie. Vanaf 18 jaar kost het 27,50. Hengelaars die in bezit zijn van een VISpas of JeugdVISpas, mogen vanaf de laatste zaterdag in mei tot en met 31 december ook met kunst aas of dode aasvis op roofvis vissen. Houders van de Kleine VISpas, voorheen het document van het Postkantoor, mogen in Limmen niet vissen. Hen wordt aangeraden met de HSV Limmen contact op te nemen, er is een reductieregeling van toepassing bij omruil naar een VISpas. Bel hiervoor eveneens beide bovenstaande adressen. EGMOND - Door de weersomstan digheden werden ook dit weekend de lossingen van de duiven van zowel Bourges als Peronne uitge steld naar zondag 10 juni. De duiven van Peronne werden zelfs door de hardnekkige laaghan gende bewolking dichterbij gelost in Nijvel op 225 kilometer van Egmond. Desondanks werd het een zware vlucht voor de duiven, vooral vanaf Bourges (640 kilometer) hadden de duiven het zwaar. Uitslag: 1. Nico Orij, 2. Hans van de Berg, 3. Jos Pepping, 4. Louis Schuit, 5. Toon Schermacher, 6. Joop Zonneveld, 7. combinatie De Groot/Leijen, 8. Nic Groot. De kor tere vlucht vanaf Nijvel werd gewonnen door Hennie Liefting, 2. Nico Orij, 3. Jos Pepping, 4. Louis Schuit, 5. Marco Groot, 6. Hans van de Berg. Donderdag 14 juni inkorven voor Clermont Breuil en Vrijdag 15 juni voor de jonge dui- venopleervlucht vanaf Geertruidenberg. HARDLOPEN CASTRICUM - Vrijdag 15 juni aanstaande om 18.30 uur kun nen loopliefhebbers op de baan van AV Castricum meedoen aan een recreatieve loop over 1000 of 3000 meter. De lopen zijn vooral bestemd voor diegenen die in voorbereiding zijn op de Dubbele Lus van 30 juni, maar ook anderen zijn welkom. De deelname is gratis en een uitgelezen mogelijkheid om zo kort voor de Dubbele Lus nog eens de conditie te testen. De recreatieve lopen vormen de aanloop naar de Duinloper Meeting, die vanaf 19.00 uur op het sportpark aan de Zeeweg wordt gehouden. De Duinloper Meeting is een officiële KNAU-wedstrijd voor junioren, senioren en masters. Hoogtepunten van de wedstrijd zijn waarschijnlijk de strijd over 1.000 meter, de zogeheten Duinloper Duizend en de altijd spectaculaire 3.000 meter steeple chase. Deze hindernisloop door de waterbak kent de laatste jaren in Castricum een steeds sterker deelnemersveld. Naast de strijd over de kilometer en de steeple chase staan ook kortere loopnummers en een aantal techni sche nummers op het programma. Al met al voor atletiekliefhebbers een mooie avond om naar uit te kij ken Iedereen is op deze avond wel kom op het atletieksportpark aan de Zeeweg. De toegang is gratis. Nieuw in d e verkoop! \jyj [jiav^iiLiy i ujuvjv. 1 met aparte houten berging. Vanuit de doorzonwoonka- mer (grenen houten vloer en openslaande tuindeuren) heeft u een mooi zicht op de diepe achtertuin en aan de voorzijde uitzicht op plantsoen. De diepe achtertuin op het zuidwesten biedt u veel zongenot en privacy. Op de te verdieping vindt u 3 goedbemeten slaapkamers waarvan 1 met balkon en de badkamer. De 2e verdie ping is bereikbaar via een vaste trap waar zich een zol derkamer met dakkapel bevindt. Deze moderne woning is gelegen in de gewilde woonwijk "Plan Oost" Type Middenwoning Woonopp. 115 m2 Inhoud 320 m3 Perceelopp. 170 m2 Bouwjaar 1960 kamer is in lichte tinten afgewerkt en voorzien van een laminaat vloer en openslaande tuindeuren, keuken met toegangsdeur naar de diepe achtertuin (ca. 18 meter diep en op het zuiden) van waaruit u optimaal van de zon kunt genieten. Op de Te verdieping zijn de 2 slaap kamers aanwezig en een moderne ruime badkamer met wastafel, ligbad/ douchecombinatie. De ruime zolderka mer maakt het geheel compleet. De woning ligt cen traal t.o.v. diverse voorzieningen zoals winkels, NS stati on en de uitvalswegen. Type 2-onder-1 kapwoning Woonopp. 100 m2 Perceelopp. 197 m2 Inhoud 300 m3 Bouwjaar 1934

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 28