Trias trainer Hans Schouten wordt Nederlands kampioen Succes op het NK trampolinespringen Edward Appelman van Trias verbetert record Geweldige onderlinge wedstrijd GTH SPORT 29 Goede voorbeeld voor veel persoonlijke records voor Trias B-meisjes UITSLA GEN KORTOM Heren 6 TV Heiloo United kampioen Roanne Bruin zag haar trainingsarbeid bij het verspringen beloond Dames 3 TV Limmen kampioen Turnseizoen afgesloten met onderlinge wedstrijden UITKIJKPOST 13 JUNI 2 0 0 7 Birgit Stevenson (links) en haar synchroonpartner Jessica Sam tonen trots hun medailles. Eigen foto TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Afgelopen zaterdag werd in Ermelo het NK gehou den voor trampoline spring(st)ers in de categorie D/E. Birgit Stevenson uit Heiloo, uitkomend voor de trampolinevereniging Triffis uit Alkmaar, had zich via de districtswedstrijden weten te plaatsen voor zowel de indivi duele wedstrijden als het syn chroon springen. De eerste individuele oefening met verplichte sprongen ging iets minder goed dan normaal, de keu zeoefening ging een stuk beter. Het totaalresultaat van beide oefeningen ATLETIEK HEILOO - Bij avondwedstrijden in Utrecht heeft Trias-atleet Edward Appelman sterk gepresteerd door bij de Junioren B de 400 meter te winnen in 53.97 seconden Hiermee verbeterde hij zijn persoonlijk record met bijna 1,5 seconden. C-junior Julian van Ginkel blijft in vorm getuige een persoonlijk record op de 400 meter. Op deze afstand scherpte deze talentvolle junior zijn snelste tijd aan met bijna drie secon den naar 58.25 seconden. Met deze tijd won hij zijn serie by de B junioren. Er waren meer persoonlijke records te noteren: zo verbeterde Elias Oukair zich op de 800 meter by de B-junio ren met bijna twee seconden naar 2.09.88 minuten waarbij aangetekend moet worden dat Elias deze afstand uit voorzorg op loopschoenen liep! Quinten Zwaga verbeterde zijn per- Double Stars HEILOO - De uitslagen van dit weekend gespeelde wedstrijden zijn als volgt: Onze Gezellen - hb 1 3-4, Terrasvogels 1 - hb 2 4-17, Urbanus 2 - hb 3 5-9, hbjun 1 - TlWSurvivors 1 2-22, hbjun 2- Cromtigers 5-15, Cromtigers - hb jun 2 0-8, DSSasp4-hbasp 4-24,A'dam Pirates pup - hb pup 1 0-16, hb pup 1 - A'dam Pirates pup 8-3 hb pup 2 - Urbanus 6-30, Cromtigers- sb 2 14-4, hsb 3 - DSC74 4 21-13, HCAW asp-sb asp 3- 7 en 2-4, sb pup - Urbanus pup 11-8. was goed voor een verdienstelijke elfde plek in een sterk bezette poule, helaas niet voldoende voor een plaats bij de laatste acht die doorgingen naar de uiteindelijke finaleronde. Bij het onderdeel synchroonspringen ging het samen met partner Jessica Sam nog veel beter. Na de eerste serie sprongen wisten de meiden zich als tweede te plaatsen voor de finale. In deze fina le werden de zenuwen goed in bedwang gehouden en werd er weer prima gesprongen hetgeen een zil veren NK plak opleverde voor Birgit en Jessica. Het goud in deze catego rie ging naar clubgenoten Lara Schut en Pascal Glorie. soonlijke record op de 1500 meterby de A-junioren met vier seconden naar 4.32.43 minuten. C-junior Jean Paul Helderman dook op de 1500 meter voor het eerst onder de vijf minuten; 4.59.61. 'New coming man' A-junior Arnold Vreeker debuteerde op de 1.500 meter sterk door een tijd neer te zetten van 4.30.03 minuten. ATLETIEK HEILOO - Afgelopen zaterdag heeft Trias trainer Hans Schouten eerst het goede voor beeld gegeven door op de 100 meter Nederlands kampioen in zijn categorie bij de masters te worden in" 13.12 seconden (benadering van het Nederlands record met 0.08 seconden). Op zondag was het de beurt aan zijn leerlingen, tijdens de twee de clubcompetitie in Haarlem. Daar hebben de B-junioren meisjes van Trias die dag gegrossierd in per soonlijke records. Denise Twisk liep een sterke 100 meter horden en bracht haar persoonlijk record daar mee op een mooie 16.39 seconden. HEILOO - Heren 6 van tennisvere niging Heiloo United, bestaande uit Mark van Twuyver, Henk Kaandorp, Ruud Admiraal, Harry Blank, Dennis Kosters, Arnold Kosters, Bert Kosters, René Tromp, Lars Gelling, Lars de Zeeuw heeft een unieke prestatie geleverd, door ongeslagen kampioen te worden. Twee gelijke spelen en voor de rest klinkende overwinningen leverde hen afgelopen zaterdag de titel op. Het resultaat is mede tot stand gekomen door hun intensieve trainingsarbeid (elke dinsdag werd er getraind) hun teamspirit en motivatie. Wekelijks werden de wedstrijden geanalyseerd, met het doel om het volgende keer weer beter te doen. Dat dit in één jaar al gelukt is mag 'een bijzondere prestatie' genoemd worden. Volgend jaar verwachten zij een belangrijke rol te spelen met het doel om weer een titel te pakken. Zij werd op de voet gevolgd door Lisanne de Witte, die als C-juniore debuteerde in de B-ploeg met een goede 16.79 seconden. De 400 meter liep zy ook het eerst, en ze won haar serie overtuigend in een hele goede 59.48 seconden. Op de 800 meter hep Martje de Jong de laatste volle ronde in haar serie alleen op kop en eindigde win nend in een nieuw persoonlijk record van 2.25.77. Vlak hierna finishte zij HSHU T U R N E N HEILOO - Het turnseizoen van GTH is afgesloten met de onderlinge wedstrijden voor de jeugd. In sporthal 't Vennewater werd door meer dan honderd jeudige deelne mers gestreden om brons, zil ver en goud én natuurlijk om de wisselbeker per groep. Alle deelnemers begonnen met een goede warming up en mochten allemaal inturnen om weer het juiste gevoel te krijgen met het toestel. Daarna ging de wedstrijd van start. De wisselbeker bij de jongste meis jes is gewonnen door Christa Hoek. Bij de middelste meisjes ging deze naar Chantalle Roetink en bij de oudste meisjes nam Eliza Oudhoff de beker over van Fleur Bakker. Bij de jongens moést de winnaar van op een sterk gelopen 100 meter in 13.89. Ook Eileen Groenland won haar 800 serie in een nieuw persoon lijk record van 2.37.80, hiermee ging zy flink onder de 2.40. Roanne Bruin zag haar trainingsarbeid by het ver springen beloond met een nieuw per- sooplijk record van 4.48 meter. Zij bleef hiermee clubgenote Loes van Dril voor in de uitslag. Marlou Stam verbeterde haar persoonlijke record op het onderdeel speerwerpen met een afstand van 21.72 meter. Mede dankzij deze persoonlijke records en het sterke optreden van de overige trias atletes Suzanne Breed en Marloes Valkering, eindigde de ploeg van Trias met byna 300 punten meer dan de eerste wedstrijd, op een knappe zevende plaats. vorig jaar, Johan van Tiel, de beker doorschuiven aan Jop Stolwijk. Shanon Visbeek kon haar wisselbe ker van de Trampolinegroep wegens een blessure helaas niet verdedigen. Mariska Nieuwland is voor komend jaar de nieuwe eigenaar. Bij de selectie werd de wisselbeker gewon nen door Olga Leegwater met een puntenaantal van meer dan 36 pun ten. Tijdens deze wedstrijd werden ook nog de vier deelnemers van GTH aan de Nederlandse kampioen schappen in het zonnetje gezet en werd er een aandenken overhandigd aan de Nederlands Kampioen in de derde divisie: Sanne van der Velden. Voor de trampolinegroep aan de wedstrijd begon, gaven zij eerst nog een spetterende demonstratie. De foto's en de uitslagen zullen spoedig terug te vinden zyn op de website: gth-heiloo.nl. LIMMEN - Dames 3 van de vrijdagcompetitie is ongeslagen kampi oen geworden in de tweede klasse. Het team bestaat uit: Truusje de Haas, Angelika Korving, Carin Kaandorp, Agnes Beentjes, Lenie Welboren en vaste invalster Lyda Sleeswijk. Eigen foto In sporthal 't Vennewater streden ruim honderd leden om een prijs. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 29