Duo Se Piace in Witte Kerk Heiloo Theaterfestival Karavaan Expositie Nella van Os-Algra H E I L O O M x p mi Poker voor beginners, kfUfJ DEUTEKOM 11 Corso Bioscoop Harry Potter and the order of the phoenix BOEK VAN DE WEEK Li LSu üu ¥00» BEG IMMERS TEXAS HOLD'EM Poker voor beginners, Texas Hold'em KORTOM Klezmermuziek in Witte Kerk Boek van de week Texas Hold'em voor 17,95 UITKIJKPOST 4 JULI 2007 De twee musici van Se Piace,zorgen voor een afwisselende en verrassende uitvoering. Eigen foto Nu de gevaarlijke Voldemort weer terug is, komt een geheim genoot schap in actie om hem te bestrijden en Harry Potter te beschermen. Harry's verplichte vakantie bij oom Vernon en tante Petunia op de Privet Drive is dit keer nog erger dan alle voorgaande jaren: door de Muggles wordt hij weer vreselijk behandeld en ook zijn beste vrien den lijken hem deze zomer te nege ren. Harry wil hier snel wat aan gaan doen om zo snel mogelijk terug te kunnen keren naar Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry. Maar wanneer de vakan tie een onverwacht einde krijgt, wordt het voor Harry onzeker of hij wel aan zijn vijfde schooljaar op Hogwarts mag beginnen. Vreemde gebeurtenissen stapelen zich op en de ontdekkingen die Harry doet maken het hem onmogelijk kalm te blijven. Harry Potter and the Order of the Phoenix' is de vijfde verfil ming in de immens populaire reeks boeken van schrijfster J.K. Rowling. Alle hoofdrolspelers zijn weer van de partij en de regie lag in handen van de Britse filmmaker David Yates. Vanaf 11 juli in Corso Bioscoop. tal A. Meijer J. Rensink L. wan der Sluis Poker in Nederland is booming. Internetpoker is zelfs populairder dan ooit: er spelen duizenden men sen vrijwel dagelijks poker. Dit kaartspel is dé trend die is overge waaid uit de Verenigde Staten. Poker voor beginners, Texas Hold'em is geschreven uit liefde voor het spel en met maar een doel: iedereen die in poker geïnteres seerd is helpen zo snel mogeüjk op een redeüjk hoog niveau te komen. Naast een duidelijke uitleg van de regels krijg je inzicht in de strategi sche dieptes van het pokerspel limit Hold'em. Aan de hand van de tekst en de geïllustreerde spelsituaties zal het duidelijk worden waarom de auteurs en duizenden Nederlanders hun hart hebben verloren aan dit prachtige spel. De vaardigheid en kennis die je verwerft, kan direct worden getoetst aan de hand van de pokerquiz en de bijgeleverde cd- rom. Met een voorwoord van Rolf 'Ace' Slotboom, Nederlands Kampioen Poker 2005. HEILOO - 'Van Impressie tot abstract' luidt het motto, waar mee Nella van Os haar kleurrijke acryl- en olieverfschilderijen toont. Daarnaast is er een aantal van haar bekende bronzen beeld jes van mens en dier in karakte ristieke houdingen te zien. HEILOO - Op maandag 2 juli gaat de kaartverkoop van het rondreizend theaterfestival van start. Het theaterfestival vindt plaats van 12 juli tot en met 12 augustus in de kop van Noord- Holland, ondermeer op het GGZ terrein in Heiloo. Kaarten zijn te koop via de geheel vernieuw de website www.karavaan.nl Vanaf maandag 25 juni is het pro grammaboekje van Karavaan beschikbaar met de uitvoerige informatie over het festival en de voorstellingen. Dit informatieboekje is gratis af te halen bij bibliotheken, VW's, campings en hotels in Noord-Holland of kosteloos te bestellen via het festival-informatie nummer 023-553 14 69 of info@karavaan.nl. Naast de 128 betaalde voorstellingen zijn biedt Karavaan meer dan 150 gratis acti viteiten tijdens Karavaan te bezoe ken en te beleven. Straattheater dagen in Heiloo met verrassende, overrompelende, poëtische, acroba tische en muzikale voorstellingen voor jong en oud. En wat dacht u van dansavonden, picknicks en film op de festivalharten? Kijk op www.karavaan.nl voor het complete programma. De festivalkrant ver schijnt op woensdag 4 juli en is ook gratis verkrijgbaar bij bibliotheken, VW's, campings en hotels in Noord-Holland. Van Os heeft door de jaren heen veel geexposeerd waarbij het blijven experimenteren in stijl en techniek haar grootste passie is. Behalve in eigen-huisatelier is zij ook docente bij verschillende instel lingen. De veelzijdige kunstenares woont op een landeüjk plekje in HEILOO - Op woensdag 11 juli zal in het kader van de jaar markt in Heiloo het Duo Se Piace in de Witte Kerk optre den. Het inloop-concert begint om 14.00 uur. Se Piace, opgericht in 1995, bestaat uit de blokfluitspeler Jan Pieter van Eijkelenborg en luitist Frits Sandkuijl. De twee musici staan borg voor een afwisselende, maar ook verrassende uitvoering. Het tweetal vormt samen een muzikale kern, die zich naar belie ven (se piace) met meer musici uit- Limmen, waar de 'kunst in de serre' inmiddels een begrip is geworden en de natuur de grootste bron van inspiratie. Op dit moment hangt en staat veel van haar werk bij Silhouet Interieur, gevestigd aan de Kennemerkstraatweg in Heiloo. breidt. Bij het optreden in de Witte Kerk ligt het accent op de combi natie luit-fluit. Van Eijkelenborg bespeelt een grote verscheiden heid aan blokfluiten die in afme ting en klank sterk variëren. Sandkuijl zal behalve de grote arci- liuto (aartsluit) tevens de kleine barokgitaar tot klinken brengen. De twee musici zijn graag bereid de bezoekers iets over de uit te voeren werken en over hun bijzon dere instrumenten te vertellen. Zij zijn tussen 14.00 en 15.00 uur in een ongedwongen sfeer te beluiste ren. HEILOO - De start van de serie zomeravondconcerten in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32) vindt plaats op vrijdag 6 juli. Het eerste concert wordt verzorgd door het Klezmer ensemble Di Gojim. Klezmermuziek is van oor sprong Joodse muziek, die vooral in Oost- Europa werd gespeeld bij bruiloften en andere feesten. Melancholie en feesteüjke klan ken gaan daarbij hand in hand. De melodieën zyn vaak eeuwen oud, maar desondanks springle vend. Di Gojim heeft een naam op dit gebied. En niet alleen binnen onze landsgrenzen, maar ook ver daarbuiten. Zo is Di Gojim uitgenodigd om de herin wijding van de oudste synagoge van New York (Eldridgestreet) op te luisteren. Di Gojim wordt tot de beste klezmerorkesten gere kend en mag daarom niet by deze heugelijke gebeurtenis "ontbreken. Di Gojim maakt meer dan muziek; met zes man sterk maken de musici theater dat gehoord en gezien mag worden. Het concert begint om 20.30 uur De toe gangsprijs bedraagt 8,- (65 CJP en kinderen tot 13: 7,-). Kaarten kunnen tevoren telefo nisch worden gereserveerd via 072-5334804, 072-5335852 of 072-5335747. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo m naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl Het werk van Nella van Os is te zien bij Silhouet Interieur. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 11