CKenG zoekt oplossing kwestie beheer buitenwegen in Akersloot en Limmen Zensitive salon feestelijk geopend Breakdance in de vakantie: Piraten bij de Bibliotheken Happy Sunday Toer AMC Bacchus REGIO 21 Inleveren pakketen Polen Vakantieactiviteit in Limmen en Akersloot Tussen Kanaal en Meer Fietstochten U ITKIJ KPOST 4 JULI 2007 Droogte en mislukte oogsten in zuidelijk Afrika Hongerdood dreigt voor ruim 14 miljoen mensen. Dorcas. ICS en World Vision werken samen aan voedselhulp. Help ons! Uw gift redt mensenlevens. I Giro 70703 o.v.v. Afrika LIMMEN - Op dinsdag 10 juli kunnen jongens en meiden in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar meedoen aan Breakdance in de gymzaal aan de Hogeweg in Limmen. De activiteit is van 10.30 tot 12.00 uur en wordt gegeven door DansStudio Fruns in het kader van de Jeugdvakantiecocktail. Break dance is de danssensatie die grond- vecht- en acrobatische dansen mixt! Probeer het ook en test je kracht en lenigheid in een battle gewend is van deze bekende tocht gaat dit langs mooi stekkies, over mooie weggetjes en met natuurlijk zat leuke terrasjes om even lekker op te steken. Vind je het leuk om ook eens een dagje te toeren, dan is het mogelijk om van 10.00 tot 12.00 uur in te schrijven in café 't Voorom, Kerklaan 20 in Aker sloot. Voor alle inschrijvers is er een routebeschrijving, maar als er vraag naar is kan er voor gezorgd worden dat je achter een voorrij der aan kunt rijden. Breakdance tijdens de Vakantie cocktail. Kosten 2,50. De beta ling kan bij aanvang van de acti viteit plaatsvinden. Opgaven: Stichting Welzijn Castricum, Opbouwwerk, Geester duinweg 5 in Castricum. Tel. 0251- 673793. Op werkdagen is de stich ting telefonisch bereikbaar tussen 13.30 en 15.00 uur, met uitzonde ring van de vrijdagmiddagen. Ook kan men persoonlijk bij de balie van de stichting langs komen op alle werkdagen tussen 09.00 en 10.30 uur. AKERSLOOT - AMC Bacchus is niet alleen een motor toerclub, maar vooral ook een gezellig heidsclub. De club heeft ruim honderd leden zowel uit Akersloot als ook uit de hele omgeving en alle merken en types motoren zijn vertegen woordigd. Op zondag 8 juli organiseert Bacchus weer de 'Happy Sunday Toer'. De toer is ongeveer 175 kilometer lang, en gaat door onze mooie provincie. Zoals men EGMOND - Aan de Duinweg 4 in Egmond-Binnen heeft Anja Zentveld zondag 24 juni haar stijlvolle en gezellige Zensitive salon geopend. Een lang gekoesterde droom is daarmee in vervulling gegaan. Najaren in de gezond heidszorg werkzaam te zijn geweest, vindt Anja het een uitdaging om ook op een andere manier voor mensen te zorgen. Een verzorgde, gezonde huid is erg belangrijk, want wie wil er niet jong en stralend uitzien! Daarom werkt Zensitive met de exclusieve bionome producten van Dr. Baumann (www.dr- baumann.nl). „Een goed verzorgingsproduct moet namelijk minimaal aan twee eisen voldoen: goede verdraagbaarheid en werking, en het mag geen ingrediënten bevatten die de huid belasten en uit balans brengen. Dr. Baumann gebruikt enkel huidvriendelijke stóffen van de beste kwaliteit, geen chemische conserveringsmiddelen en kleurstoffen, parfum of minerale oüën. Deze stoffen kunnen namelijk irritaties, allergieën of een droge huid veroorzaken.", aldus Anja. Zensitive biedt nieuwe klanten de mogelijkheid gratis een product- en huidanalyse te maken. Naast schoonheidsbehandelin gen behoren lichaamsbehandelingen of een mini Wellness ook tot de moge lijkheden. Behandeling volgens afspraak, tel. 072-5065077. LIMMEN/AKERSLOOT Tijdens de behandeling van de Voorjaarsnota 2007 is door de fractie van Castricum Kern(en) Gezond een motie ingediend met betrekking tot het beheer van de buitenwegen in Akersloot.en Limmen. Deze motie is door de fractie van CKenG aangehouden omdat het college van B W deze niet wilde behandelen. Eerder discussieerde de gemeenteraad over het toekom stig beheer van de buitenwegen in Akersloot en Limmen. Er is sprake van rechtsongelijkheid tussen de inwoners van de voormalige gemeenten Akersloot en Limmen en die van de voormalige gemeente Castricum. Die van Akersloot en Limmen betalen een wegenomslag aan het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier en die van Castricum niet. De gemeente treedt hierover, op verzoek van de gemeenteraad, in overleg met de met de provincie Noord-Holland. CKenG vroeg in de motie, onafhankelijk van genoemd overleg, een bedrag te reserveren dat mogelijk benodigd kan zijn bij overname van dbuitenwegen in Akersloot en Limmen en hiervoor een voorstel voor te bereiden. Het College is hiertoe niet bereid. CKenG is ontevreden over deze onwil en laat zonodig de zaak juri disch onderzoeken. Daarnaast heeft de fractie zich gewend tot de provincie Noord-Holland en Gede puteerde Staten. Inzet van CKenG is dat de inwoners van Akersloot en Limmen in-2008 geen wegen omslag meer krijgen opgelegd terwijl er een restitutie van de omslag over voorgaande jaren moet komen. REGIO - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor familie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgeleverd. Inleveren kan bij Monika Verhage, Vennewaard 162 te Alkmaar op woensdag 11 juli van 19.00 tot 22.00 uur. Voor informatie kunt u bellen met tel. 072-5622576. De pakketten moe ten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige kartonnen doos, met plakband dichtgeplakt en met ste vig touw eromheen. De adressen van geadresseerde en afzender die nen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. Het maxi male gewicht van een pakket is 25 kilo, de kosten 3,40 per pakket plus 1,40 per kilo. Bij inleveren van het pakket is men verplicht een legitimatiebewijs te tonen. De kleine piraatjes uit Limmen en Akersloot zullen zich prima vermaken tijdens de vakantiecoctail. Eigen foto REGIO - Op donderdag 12 juli kunnen kinderen meedoen aan een spannende piratenactiviteit in de bibliotheek van Limmen. De activiteit is voor kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 6 jaar. Op donderdag 19 juli vindt dezelfde activiteit in de bibliotheek van Akersloot plaats. Beide acti viteiten zijn van 14.00 tot 15.30 uur. Onderdeel van de activiteit is onder meer het spannende schat- zoeken en knutselen. De kosten bedragen 2,50. De betaling kan bij aanvang van de activiteit plaatsvinden. Opgeven kan bij Stichting Welzijn Castricum, Opbouwwerk, Geester duinweg 5 in Castricum, tel. 0251- 673793. Op werkdagen is de stichting telefonisch bereikbaar tussen 13.30 en 15.00 uur, met uitzonde ring van de vrijdagmiddagen. Ook kan men persoonlijk bij de balie van de stichting langs komen op alle werkdagen tussen 9.00 en 10.30 uur. CASTRICUM - Fietsclub Castricum organiseert in samenwerking met fietsspecialist Ton Kooy een tweetal fietstochten op 14 juli 2007. Deze heet tussen Kanaal en Meer Tocht 1. De tocht is dertig kilometer lang en gaat via Heemskerk, Krommenie en via Uitgeest weer terug naar Castricum. Tocht 2 is zeventig kilomter lang en gaat via Heems kerk, Uitgeest,Nauerna, Zaandam en dan weer richting Uitgeest naar Castricum. U kunt zich inschrijven in sporthal de Bloemen in Castricum. Adres: De Bloemen 71 Castricum, tussen 09.00 en 09.30 uur. De kosten zijn 1,50 voor de grote tocht en 1,- voor de kleine tocht. U kunt ook meefietsen met de zeventig kilometer met voorrij ders, deze vertrekken om 09.30 uur. Inlichten verkrijgbaar bij WE Minneboo, tel. 0251-213269, mobiel 06-22112135 of bij T. Doorn 0251-670145. Na een lesje Breakdance in Limmen weet je hoe lenig en krachtig je bent! Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 21