doteye FIKERSSENS montage Vacatures Personeelsfunctionaris MEDEWERKERS M/V HENK MORSCH B.V. HENK MORSCH B.V. Installatiebedrijf Borsf/GUUS DE JONG Kit] luchtbehandeling b.v. parttime medewerkers m/v Installatiemonteur(s) (nieuwbouw renovatie) Loodgieter(s) (burgerwerk) Zinkwerker(s) 22 DotEye Government Solutions opereert landelijk als detacheringbureau voor overheden. Door groei van het bedrijf zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend collega die structuur in de personeelsaan gelegenheden binnen het bedrijf weet te brengen en deze weet te onderhouden en te bewaken. Vind je het leuk om met mensen om te gaan en deins je niet terug voor spontane verandering van situatie dan zijn we op zoek naar jou voor de volgende functie. (32 uur) v/m Beschik je over minimaal een jaar werkervaring (geen pré), ben je stressbestendig, spreekt een uitdagende, afwisselende, zelfstandige en verantwoordelijke baan je aan, dan hebben wij goede mogelijkheden. Werkzaamheden: Samen met het management draag je zorg voor het personeel en stel je het personeelsbeleid op. Voorts ben je verantwoordelijk voor de vertaling van dit beleid richting de organisatie. Naast het beleidsmatige gedeelte van het werk heb je ook te maken met het operationele gedeelte. Je controleert op de wet Poortwachter en onderneemt actie daarin, je bent de con tactpersoon tussen de arbo en het sociaal medisch team maar ook ben je verantwoordelijk voor het opleidingsbeleid. Verder ben je betrokken bij het voeren van functioneringsge sprekken. Je probeert de balans te houden tussen het welzijn van de organisatie en de werknemers. Het profiel: Als opleidingsniveau heb je een HBO-werk- en denkniveau. Daarnaast heb je kennis van of de specialisatie in personeelszaken; tevens heb je affiniteit met cijferwerk; je bent analytisch, creatief en flexibel; je hebt een gezonde dosis zakelijkheid zonder het menselijk aspect uit het oog te verliezen; je bent in het bezit van het rijbewijs B (geen pré). Salaris: Voor goed vakmanschap betalen we een goed salaris. Tevens kennen we als bedrijf uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Bezoek onze website www.doteye.nl en mail je sollicitatiebrief met C.V. naar info@doteye.nl, o.v.v. het vacaturenummer. Wil je meer informatie, bel met mevrouw M.M. Poulino, Algemeen Directeur. Zij is te bereiken op het tel 072-5324206. Tot 14 juli 2007 kan ja reageren, na deze datum starten de sollicitatiegesprekken. Kerssens Luchtbehandeling b.v. is een middelgroot bedrijf met activiteiten die zich richten op het realiseren van luchtbehandelingsystemen. Onze vaste en enthousiaste groep van medewerk(st)ers zoekt collega's die ons team willen versterken. Wij zijn op korte termijn op zoek naar: Wij bieden afwisselend werk. Afhankelijk van ervaring en opleiding bieden wij een prima salaris en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO Metaal en Techniek. Ervaring en opleiding zijn voor deze functie NIET VEREIST U kunt u sollicitatie schriftelijk of per e-mail richten aan: Kerssens Luchtbehandeling b.v. t.a.v. dhr. H. Kerssens Postbus 42 - 1920 AA Akersloot Molenlei 13a - 1921 CX Akersloot www.kerssensluchtbehandeling.nl Telefoon - 072-5350535 Fax - 072-5350536 info@kerssensluchtbehandeling.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zijn een groothandel in diverse huishoudelijke artikelen. Voor ons magazijn en kantoor zoeken wij enkele Tot de werkzaamheden zullen behoren: - Het onderhouden van de contacten met onze leveranciers en klanten - Het bestellen van ons artikelenpakket - Verwerken en uitvoeren van de orders - De facturering en andere diverse administratieve en secretariële werkzaamheden Wat wij van u vragen: - commerciële aanleg - goede contactuele eigenschappen - enige administratieve ervaring Indien het u aantrekkelijk lijkt om in een klein team bovengenoemde taken te vervullen, stuur ons dan uw sollicitatiebrief vóór 15 juli. De Hoefsmid 7, 1851 PZ Heiloo Tel. 072-5337208 Sanitair - Water - Verwarming - Dakbedekking - Hogedruk rioleringontstopping - Reiniging - Badkamerarchitectuur - Adviezen - Elektra - Wie wil er na de bouwvak bij ons komen werken? Voor nieuwbouw en renovatieprojecten in de omgeving. Voor individuele badkamerrenovaties en andere sanitaire storingen. Voor het vervangen van zinken goten ed. Voor alle functies geldt: Relevante opleiding en of werkervaring Zelfstandig kunnen werken Flexibele instelling In bezit van B/E rijbewijs en bij voorkeur VCA* Voor informatie kun je contact opnemen met Gijs Admiraal, Westerweg 198C in Heiloo, tel: 072-5333481 of mailen naar gijs@borstguusdejong.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 4 JULI 2007 U ITKIj KPOST GOVERNMENT SOLUTIONS Vacature nr DYE 2007/010

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 22