Zeilwedstrijden op het Alkmaardermeer Foresters sluit het seizoen 2006-2007 onverwacht succesvol af Ex-Bondscoach traint Terriërs meisjes Succes Triangel en Trias bij Dubbele lus sport 25 Dames Senioren 1 heeft een opmerkelijk seizoen achter de rug 4 JULI 2007 BEaMI Met de juiste wind in de zeilen en vanuit een goede hoek leveren de zeilboten in volle vaart vaak fraaie plaatjes op. Eigen foto HOCKEY HEILOO - Het hockeyseizoen is al over, toch stonden de meisjes van M6E8, één van de jeugd- teams van De Terriërs, te trap pelen voor een heel bijzondere clinic op het kunstgras van onze plaatselijke hockeyclub. Rob Wuijster, voormalig Bonds coach van het EK-Herenteam van Zwitserland, dat prima resultaten behaalde, gaf een speciale training aan dit meisjesteam. Passeren, sco ren, drijven en flatsen, alles kwam aan de orde om een mooi en vaak ook succesvol seizoen 2006-2007 af te sluiten en alvast een voorproefje te nemen op het volgende seizoen. Dat de training van Rob Wuijster succes had, bleek wel uit het ouder kind partijtje dat later gespeeld werd. De meiden wonnen verdiend met 4-1 van een team van ouders, dat nota bene een speelster van Terriërs Dames 1 in de geledingen had! Rob vertelt: "Dit was al een oude afspraak. Na een paar jaar Zwitserland, waarin ik brons op het EK haalde mét ons Herenteam en later ook de Dames èn Zwitserland onder 21 onder mijn hoede had, ben ik teruggekomen naar Heiloo om daar een bureau in bedrijfs- en motivatietrainingen te starten. Topsport is daar een heel goede basis voor, die ik daar bij gebruik. Want het klopt, sport- en zakelijke prestaties zitten goeddeels tussen de oren, en dat te trainen vind ik geweldig. Maar deze meisjes hoefde ik niet te motiveren, ze wilden niets liever dan van hun ouders winnen, en dat is ze dik gelukt." De meisjes van M6E8, allemaal tussen de 8 en 10 jaar oud, hadden een geweldige middag, hun ouders ook. Maar die spoelden hun stiekeme teleurstel ling van het dikke verlies weg met een koel glaasje rosé op het gras van De Terriërs. ZEILEN REGIO - Al meer dan zestig jaar organiseert het Comité Alkmaardermeer, kortweg het CAM genoemd, zeilwedstrijden op het Alkmaardermeer. Dit jaar worden onder meer de volgende wedstrijden georganiseerd: Het Alkmaar Open vindt plaats vanuit de jachthaven van de ARZV in Akersloot op 17, 18 en 19 augustus, terwijl het Wijnmaand Evenement op 6 en 7 oktober van uit de jachthaven in Uitgeest wordt georganiseerd. Inschrijving staat open voor alle zeilklassen, van Optimist tot Regenboog, zodat alle leeftijden aan hun trekken kunnen komen. Voor de wedstrijden kan worden ingeschreven op de website van het CAM: www. alkmaar der- De handbaldames Senioren 1 team heeft een zeer succesvol sei zoen gehad. Met vlnr Danielle Koppes, Hilde Zeeman, Femke Koppen, Jacintha Knijn, trainer/coach Hans Bol, Esther van der Ham en Angela Ligterink. Onder: Yvonne Uijttenbogaard, Edith van der Locht, Judith Ranzijn, Petra Knippenberg, Maaike Dingerdis, Fanny Terluin en Marieke Stammes. Niet op de foto: Carla Korrel Eigen foto HANDBAL HEILOO - De handbalafdeling van sportvereniging Foresters doet al jaren haar uiterste best om de omvang weer groter te laten worden. Afgelopen seizoen is daartoe een speciale werk groep met daarin een aantal enthousiaste ouders van jeugdle den en andere vrijwilligers aan getreden. Inmiddels heeft dat geresulteerd in een aanwas bij de jongste jeugd en kon er halverwege het seizoen een nieuw D-jeugd team worden aangemeld. Zy hebben het vervol gens erg goed gedaan en het was ontzettend leuk om zulke jonge kin deren de snelle en bewegelijke team sport die handbal met veel plezier te zien spelen. In de regio is een ont wikkeling gaande om het voor nemen van het NOC/NSF (meer sporten als maatschappelijk initia tief) vorm te geven. Foresters is in het bezit van een eigen handbalveld en trainingshal op het eigen sportcomplex en heeft het geluk dat haar jeugdteams in de regio kunnen handballen en daardoor tegenstanders in de direc te nabyheid treft. Het Nederlands Handbal Verbond stimuleert daarin door de reisafstanden voor de jeugd zo beperkt mogelijk te houden. Sinds een aantal jaren beschikt Foresters over enthousiaste trainers die beschikken over ruime hand balervaring en kennis. Het vlaggen schip van de vereniging, Dames Senioren 1 heeft een opmerkelijk seizoen achter de rug. Het team, wat na het vorige seizoen afscheid moest nemen van de ervaren Christi de Boer, heeft ondanks een flink aantal langdurig afwezige speelsters pro motie naar de eerste klasse behaald in het zaalseizoen 2006-2007. En heeft in het in mei afgesloten veld- seizoen zelfs een gedeeld kampioen schap behaald. De bond heeft twee weken geleden besloten dat dat resulteert in promotie naar de Landelijke tweede divisie. De suc cessen zyn mede behaald door tydens het seizoen toegetreden nieu we speelsters en invallende talent volle A-junioren, waarvan Linsey Perre volgend jaar by VZV (eerste divisie) gaat spelen. meer.nl. Tussen genoemde vaste evenementen door organiseert het CAM ook Nederlandse Kampioen schappen en trainingsevenemen ten, zoals dit jaar op 15 en 16 sep tember kampioenschappen Splash zeilklasse en op 13 en 14 oktober onderlinge wedstrijden van de Regenboog zeilklasse. Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met Gerard Porsius, tel. 0251- 317427. Rob Wuijster gaf een exclusieve clinic aan Terriërs M6E8. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 23