Sportieve vakantieactiviteiten waf' Geslaagd Tennistoernooi Tannes 2007 Uw in Een hele paginal in kleur 1150 euro Op de finaledag werd er goed en fanatiek getennist Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerder kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. g- U levert ons voldoende tekst en foto's digitaal aan g- Wij maken een HELE PAGINA in kleur voor u op g- U krijgt vóór plaatsing de opmaak te zien en kunt alleen tekst correcties nog doorgeven g- De kosten van deze hele pagina bedragen 150 euro (exclusief 19% BTW) g- De plaatsing zal door ons worden bepaald, zorg dus voor niet datum gerelateerde teksten Voor informatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 TA FELTE N N I S AKERSLOOT - Op donderdag 12 juli kunnen kinderen mee doen aan een spannende tafel tenniswedstrijd in Akersloot van de Meertreffers in de Sportzaal aan de Mozartlaan. Ondermeer wordt het spannen de spel 'Rond de tafel' gespeeld. De activiteit is voor kinderen in de leeftijd van 8 tot en met 12 jaar. Op vrijdag 13 juli wordt in Sportcentrum De Lelie een sportief partijtje gevolleybald met prijzen, voor beginners en gevorderden. Deze activiteit is voor kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar. Beide activiteiten zijn van 14.00 tot 16.00 uur. De kosten bedragen 2,50. De betaling kan bij aanvang van de activiteit plaatsvinden. Opgaven: Stichting Welzijn Castrieum, Opbouwwerk, Geester duinweg 5 in Castrieum. Telefoon 0251 673793. Op werkdagen is de stichting telefonisch bereikbaar tus sen 13.30 en 15.00 uur, met uitzon dering van de vrijdagmiddagen. Ook kan men persoonlijk bij de balie van de stichting langs komen op alle werkdagen tussen 9.00 en 10.30 uur. Twee van de vakantieactiviteiten zijn tafeltennis en volleybal in Akersloot. Eigen foto Dulkus (7-6, 6-3). Lotte Koning en Mara Yong waren het sterkste koppel in de damesdubbel drie. In de poule stonden zij geen enke le set af en kregen over drie wed strijden slechts negen games tegen. Een regenachtige, fantasti sche en zonnige finaledag en veel publiek langs de banen. Kortom het Van der Steen Autobedrijf Heiloo - Zwemmer Automateri alen - TANNES 2007 tennistoer nooi was zeer geslaagd. Dit was vooral het geval in de categorieën drie en vijf. Op de finaledag werd er onder een strak blauwe hemel goed en fanatiek getennist. Dit resulteerde in een flink aantal drie-setters. Alleen in de categorie drie gingen de partij en wat sneller. In de heren enkel drie stormde de als eerste geplaatste Robin Houtenbos door het schema en bereikte door zeer goed spel een voudig de finale. Daar ontmoete hij de ongeplaatste Dennis van Rooijen die goed partij gaf maar TENNIS HEILOO - Hollywood en regen, een vreemde combinatie, maar dit was afgelopen week de realiteit op de banen van tennisvereniging 't Vennewater in Heiloo. De herfstige om standigheden konden echter niet verhinderen dat er een fantastisch toernooi werd gespeeld. Het regionaal zeer bekende en gewaardeerde TANNES toernooi heeft elk jaar een ander thema en dit jaar was dat Hollywood. Een walk of fame, een heuse bioscoop en Oscars voor de winnaars. Dat het TANNES toernooi populair is, bleek wel uit het aantal deelne mers dat met ruim 660 inschrij vingen behoorlijk hoger lag dan vorig jaar. De sponsors van het Tannes toernooi 2007 zijn trots op het succesvolle evenement waar zij hun naam aan hebben verbonden. Eigen foto na 6-4, 6-4 zijn meerdere moest erkennen in Robin. Bij de dames enkel drie speelde Kayleigh van Zeist erg sterk. Nadat ze eerder de als eerste geplaatste Marit van der Molen had verslagen, was zij in de finale te sterk voor Fionna Heuff (6-3, 6-4). De heren dubbel drie werd gewonnen door het gelegenheids duo Klaas-Jan van Leeuwen en Marc van Tuin. Zij wonnen van Frits Porck en Erik Dijkman vereniging spotlight r

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 28