Terrein GGZ festivalhart van De Karavaan Henk Honhof exposeert foto's van 'De Kust' Kunstzesdaagse en Kunstroute in Heiloo H E I L O O Hu.man Holidays kfUVJ DEUTEKOM 11 Corso Bioscoop Transylvania BOEK VAN DE WEEK Hu.man Holidays #5 VakantieDoeBoek Boek van de week: Vakantiedoeboek voor 18,95 KORTOM Wereldwinkel expositie in Bibliotheek Heiloo UITKIJKPOST li JULI 2007 De slotfilm van het filmfestival Cannes 2006 en winnaar van de Georges Delerue Award voor beste filmmuziek. Zingarina is zwanger van haar grote liefde, een Roemeense muzikant. Hij is plotseling uit Frankrijk vertrok ken en zij reist hem achterna met haar vriendin Marie. Aangekomen in Transsylvanië, geven ze zich over aan het betoverende land. Als Zingarina haar vriend einde lijk heeft gevonden, blijkt hij ech ter niets van haar te willen weten. Gek van verdriet verlaat ze Marie en zwerft ze zwanger door de vreemde, winterse contreien. Tot ze de avonturier Tchang&o ont moet, een man die haar gelijke is en van wie ze misschien kan hou- den.Transylvania is een intens liefdesverhaal in een fascinerend landschap. In de films van Tony Gatlif is muziek de grote motor. Met een overdadige filmstijl vol muzikale hoogtepunten jaagt Gatlif ons een roes in die beleefd moet worden. Hij eist de totale overgave van zichzelf, zijn acteurs, musici én kijkers. Laat je je meevoeren, dan is dit een zeer indringende film. Of zoals Zingarina zegt: ,,Zo sterk dat het hart er pijn van doet." Het vijfde achtereenvolgende deel in de succesvolle reeks Hu.man Holidays VakantieDoeBoeken van modeontwerper Hans Ubbink. Een vakantieboek vol verhalen, reistips, foto's, puzzels en recep ten, voor op het strand, in de auto, in de tuin, op de camping of thuis op de bank als het regent. Een nieuw ouderwets boek vol plaatjes, tips, spelletjes en verhalen. Nieuw omdat de tips, verhalen en foto's van deze tijd zijn. Ouderwets omdat het zo onthaast en leuk is. Met als bijlage ook nog je eigen VakantieDoeBoek! Het VakantieDoeBoek gaat om dingen die niet hoeven, om het doen van dingen waar je spontaan zin in hebt, om het ont-moeten. En als extraatje voor de gulzige lezer biedt dit boek een velletje smake lijk eetpapier! Een boek vol met alles wat met vakantie te makén heeft. Met ontdekken. Met eten. Met heimwee. Met (ver)kleuren. Met 'en we gaan nog niet naar huis'. Met ontspannen. Barstensvol. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo WÊn fJÊÊÊÊ naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl Werk van Henk Honhof, te zien in de bibliotheek. Eigen foto HEILOO - Voor de tweede maal zullen er op het terrein van GGZ Noord-Holland-Noord in Heiloo voorstellingen van thea termanifestatie de Karavaan te zien zijn. Vanaf woensdag 25 juli tot en met zondag 29 juli zijn er verschillende voorstel lingen te bezoeken. Bijzonder is dat het GGZ NHN- terrein uitgeroepen is tot festival- hart in deze regio. Dat betekent dat er op verschillende locaties op het terrein voorstellingen gegeven wor den, maar ook dat gedurende vijf dagen 's middags en 's avonds thea ter en muziek op' het middenterrein te bekijken en te beluisteren is. Het zomerfestival Karavaan reist met zijn uitdagende en unieke thea tervoorstellingen vanuit de ope ningsplaats Hoorn via Den Helder, Wervershoof, Alkmaar, Boven- karspel, Callantsoog, Heerhugo- waard, Schoorl, Texel naar Schagen waar Karavaan afsluit op 12 augustus. Voor meer informatie over het programma, kaartverkoop en andere bijzondere locaties kijkt u op www.karavaan.nl. Bel naar Kunst en Cultuur Noord-Holland, tel. 023- 5531469 of mail naar info@kara- vaan.nl voor gratis toezending van het programmaboekje of de festival krant. HEILOO - Henk Honhof expo seert vanaf 2 juli bijzondere foto's over de Nederlandse kust in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo. Henk Honhof (83 jaar) fotografeert graag in de natuur en heeft in zijn lange loopbaan als ama teur-fotograaf vele dia serie's geproduceerd. Van deze dia's zijn op de exposi tie, voor een deel afdrukken te zien. Een ander deel is digitaal opgeno men. Honhof is lid van de Egmondse fotoclub D.E.EA.,25 jaar lid van de landelijke groep natuur fotografen: Camera Natura en sinds 1994 in het bezit van het predikaat Bondsmeesterklasse. Hij geeft veel dialezingen waar gezelligheid en kwaliteit hand in hand gaan. Tijdens 60 jaar lidmaatschap van de open bare bibliotheek heeft hij veel boe ken geleend, onder andere over fotografie. Frits Bangert verrichte gisterochtend het openingswoord van de Kunstzesdaagse. Frits heeft zelf als kunstenaar in 2003 en 2005 meege daan en heeft een galerie in Akersloot. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Op dinsdag 10 juli werd het unieke en inspireren de evenement de Kunstzes daagse officieel geopend in het Trefpunt. Vervolgens zal het Trefpunt zes dagen lang, tot en met 15 juli, in het teken staan van kunst. Bezoekers kunnen gratis een zeer gevarieerde tentoonstelling bezoe ken en kennismaken met diverse kunstenaars. Zo zijn er glasobjecten, keramiek, acrylschilderyen, aquarel len, papierknipkunst, paneel schilderijen, fotografie, mozaïeken, sculpturen van hout, brons en steen te bewonderen. Ook kan men tijdens deze zes daagse diverse workshops volgens bij de kunstenaars. Zoals, schilde ren met acrylverf, stilleven schilde ren, mozaïeken, papierknipkunst, speksteen bewerken, paneelschilde ren, papier-maché, digitale fotogra fie, keramiek, houtbewerken, en glasfusen. De kosten per workshop zijn 5, - (dit is exclusief materiaal gebruik, dit betaalt u aan de desbe treffende kunstenaar.) In het kader van de Kunstzes daagse is er in het weekend van 14 en 15 juli is een grote kunstroute uitgestippeld in Heiloo. Ruim dertig kunstenaars stellen hun atelier open voor het publiek. Diverse ateliers, beeldentuinen en exposities zijn er te bezoeken. U kunt gedurende deze twee dagen van 10.00 tot 17.00 uur bij de deelnemende kunstenaars vrijblijvend een kijkje nemen in het atelier en kunstwerken bezichtigen. Speciaal voor de Kunstzesdaagse is een programmaboekje uitgegeven waarin u meer informatie over de deelnemende kunstenaars, work shops en de kunstroute kunt u lezen. Het boekje is verkrijgbaar in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 en diverse locaties in Heiloo. Voor verdere informatie en aanmelding voor de workshops: Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072- 5331297. HEILOO - In de vitrines van de expositieruimte in Bibliotheek exposeert de Wereldwinkel Heiloo een aantal objecten rond het thema 'Kunstnijverheid'. Deze zijn afkomstig uit diverse lan den, zoals Peru, Sri Lanka en Ghana. De producenten krijgen Voor deze producten een rechtvaardige prijs, zodat ze een menswaardig bestaan kunnen opbouwen en behouden. Met de aankoop van deze unieke producten worden deze producenten gesteund. Deze expositie van Wereldwinkel Heiloo duurt tot 3 september.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 11