Koele Kikkers en Samba Salad nemen een 'lekkere' cd op Muzikaal benefietfestival in Heiloo K intratuin Opheffingsuitverkoop! Hangjeugd in Termijen H E I L O O 3 Dolfinn Rocks' ook deze keer voor dolfijntherapie gehandicapte kinderen De eerste formatie die zal optreden is Jeckyll Hyde Vandalen parkeergarage gepakt Nu 30% korting op het gehele assortiment, aanbiedingen uitgezonderd. Vakantie Blind Date in Bibliotheek Heiloo UITKIJKPOST li JULI 2007 HEILOO - Er staat een flink aantal 'Blind Date'-vakantietassen klaar in Bibliotheek Heiloo. Iedere tas bevat vijf zeer verschillende materialen. Het gaat dus om een soort verras singsmenu voor de bibliotheekge bruiker. De meeste Blind Date Vakantietassen zijn voor 18+ leden van de bibliotheek. Er is echter ook een aantal speciaal samengesteld voor de categorie 14 tot 18 jaar. Het lenen van een Blind Date Vakantietas is een leuke uitweg voor hen die altijd moeite hebben met kiezen uit de enorme collectie van de bibliotheek, maar kan ook heel interessant zijn voor mensen die gewoontegetrouw altijcfongeveer hetzelfde lenen. Een bijkomend voordeel is dat het lenen van een 'Blind Date' helemaal gratis is (en dit geldt ook voor de eventuele dvd's en/of cd's in deze tas). De tas sen hebben een vaste uitleentermijn van drie weken. De Koele Kikkers zijn nu ook op cd te beluisteren, samen met Samba Salad. Eigen foto HEILOO - Swingend en verschil lende culturen zijn de kenmer ken van de muziek die Samba Salad maakt. Maar niet alleen de muziek is cultureel, ook in de band zelf zitten mensen van buitenlandse afkomst. De band is opgericht door Herman Link en Rita Ini. Zij begon nen in 1978 als straatmuzikanten. 20 jaar geleden zijn ze begonnen met het zingen van kinderliedjes, omdat ze zelf kinderen kregen. Samba Salad heeft veel cd's opge nomen voor kinderen. Op zaterdag 30 juni werden er kinderstemmen voor de nieuwste cd ingezongen door het kinderkoor de Koele Kikkers. Alle kinderen vonden het erg spannend en wisten niet wat hen te wachten stond. Ze hadden de studio wat groter verwacht, maar ze vonden het allemaal erg leuk om HEILOO - Stichting Dolfinn organiseert ook dit jaar weer het succesvolle benefietfestival Dolfinn Rocks. Het festival vindt plaats op zaterdag 25 augustus op het plein bij Winkelhof 't Loo te Heiloo. De opbrengst hiervan komt wederom geheel ten goede aan Stichting Dolfinn. Deze stichting is in het leven geroepen om de 6-jari- ge verstandelijk en lichamelijk gehandicapte Finn Hoetjes in febru ari 2007, dolfijnentherapie op Curasao te laten volgen. De doel stelling van de stichting is om gehandicapte kinderen in de regio financieel bij te staan, en wellicht ook op reis te kunnen laten gaan voor de dolfijnentherapie. Mede door het succesvolle Dolfmn Rocks van 2 september 2006 is het inmiddels gebeurd: Finn en zijn familie hebben op Curasao genoten van twee fantastische weken! De dolfijnentherapie heeft hem ook zeer goed gedaan. Een paar maanden na Finn Hoetjes is ook Kevin Croon samen met zijn familie naar Curasao gegaan, ook met de (financiële) hulp van Stichting Dolfinn. Op de site van de stichting, www.dolfinn.nl, kunt u alles lezen over de bevindingen en belevenis sen van Finn Hoetjes en Kevin Croon op Curasao, bovendien is er een busreis georganiseerd voor het gehandicapte voetbalteam van HSV naar een toernooi op Texel. Het festival begint rond 12.00 uur met tal van kinderactiviteiten. Zo zijn er onder andere een kinderker- mis, een kindertheater en een kin derkoor. t De kinderen van de scholen de Vyfhoek, de Appelboom en De Alk worden voor deze dag speciaal uit genodigd, maar uiteraard zijn alle kinderen welkom om er een leuke middag van te maken! Rond 16.00 uur maken de kinderactiviteiten plaats voor optredens van diverse bands. De eerste formatie die zal optre den is Jeckyll Hyde. Dit zeer suc cesvolle collectief, bestaand uit de Frontman Dj/Mc Patrick, danseres sen Baukje en Jantine en de jum pers Freek, John, Sergej en Steven, heeft de afgelopen maanden werke lijk een hype ontwikkeld, en met hun single 'Frozen Flame' scoren zij een enorme hit. Het is de eerste plaat in het genre 'Jumpstyle', kort weg ook wel 'Jump' genoemd. Gewapend met de dikste Jumpplaten treden zij overal en ner gens op en krijgen ze iedereen aan het jumpen. Verder hebben ook al 'Bob en de Bleu Band' toegezegd om op te tre den. Andere bands zullen in de loop van deze maand nog bekend gemaakt worden. Het festival duurt tot ongeveer 22.00 uur. Gedurende het gehele festival wordt er ook een ruim assortiment eten en drinken aangeboden. Kijk voor meer informatie omtrent de invulling van de dag en achtergrondinformatie over stich ting Dolfinn op de website www.dol- finn.nl. mee te doen. De cd waar de kinde ren nu ook op staan heet 'Lekker!' en er staan 15 liedjes op. Elk üedje heeft een andere (culturele) stijl. De naam 'Lekker!' is gekozen omdat de muziek lekker in je oren klinkt en het is lekker swingend. Herman Link: „Ik vind het de mooiste cd die we tot nu toe hebben gemaakt." De cd is in augustus in de winkel te vinden. HEILOO - Drie jongens van rond de 14 jaar zijn betrapt bij vanda lisme in de parkeergarage van het Stationsplein. De jongens hebben op de -2 laag met een brandslang haspel rookmelders onklaar gemaakt en verder staan spuiten met de brandslangen. Gelukkig hadden ze niet door dat door de hele parkeergarage heen camera's hangen waardoor ze op de moni tor zijn opgenomen. Voor de poli tie was het daarna een koud kunstje om de daders te pakken. 30% HEIL00, Vennewatersweg 15, 072-5332727, vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Vervolg van voorpagina De overlast bestaat volgens buurtbewoners uit schreeuwen, lawaai van brommers en auto's en de omvang van de groep die op het veldje rondhangt. „Terreur is dus misschien een verkeerde woord keus", aldus de wethouder. Vervolgens gaf hij aan dat er veel met de toezeggingen uit 2006 is gedaan. Zo mogen de jongeren zich na 22.00 uur bijvoorbeeld niet meer op het veldje laten zien en is er een afspraak gemaakt om de situ atie te evalueren. Tijdens de bijeen komst een week later kregen de buurtbewoners de mogelijkheid om hun kant van het verhaal te doen. Daarna nam Johan de Wildt van de jeugdpolitie het woord en vertelde hij over het aantal gerapporteerde aangiften van maart tot juni 2007. Dat waren er 34, de helft was voor 22.00 uur waardoor de politie in die gevallen niets kon ondernemen. Vervolgens werd de bewuste groep jongeren besproken, die ver moedelijk bestaat uit jongeren uit de wijk Termijen zelf, en een deel uit de omliggende buurt. Ook komen er soms jongeren uit Alkmaar langs. „De jongeren treite ren of intimideren de buurtbewo ners niet. Dat is ook gebleken uit de gesprekken met de buurtbewoners. Afgelopen weken is er driemaal onopvallend gecontroleerd en op twee avonden was het rustig. De andere avond vond er een incident plaats met jongeren die zich mis droegen. We willen erg duidelijk zijn in wat kan en wat absoluut niet. Voetballen is toegestaan, excessen niet. Dan heb ik het over harde muziek, stennis schoppen en schreeuwen", aldus wethouder Veger. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdago8.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur in de zomer tot 7 sept t/m 16.45 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijkvervaardigd met een waterloos drukproces

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3