Zwembad De Watertoren weer geopend Full of Life Wellness Center opent de deuren Nieuwe activiteiten bij Jeugdvakantiecocktaii Van verpleging naar schoonheidssalon Regentonactie in Castricum REGIO 17 INGEZONDEN MEDEDELING Vakantie-instuif voor ouderen in Castricum Workshop natuurlijk bewegen Internationaal patchwork onthuld SllS UITKIJKPOST 18 JULI 2007 CASTRICUM - Vijftig plussers hoeven zich deze zomer niet te vervelen. Op de dinsdagmiddagen van juli en augustus zullen er instuiven voor 50-plussers gehou den worden in dorpshuis De Kern aan de Overtoom 15 te Castricum. Daar kan men bridgen, klaverjas sen en koersbal spelen. De midda gen zijn bestemd voor ouderen die in het niet op vakantie gaan of juist hun vakantie in Castricum doorbrengen. De instuiven begin nen om 13.30 uur en duren tot 15.30 uur. De entree bedraagt één euro per persoon. Het is niet nodig om je op te geven. Voor inlichtingen 0251-650198. CASTRICUM - Doe mee aan een nieuwe, natuurlijke manier van bewegen in de natuur en ervaar de ontspannende werking. Coach Judith Bosman-Draai verzorgt vanuit bezoekerscentrum De Hoep te Castricum een aantal workshops in juli en augustus 'natuurlijk bewegen in de natuur'. Deelnemers maken kennis met Tai chi, qi gong en tai chi tao, yoga, wandelen en powerwalking. Deze workshops duren ongeveer ander half uur en worden afgesloten met een kopje koffie of thee. De work shops worden gehouden op 15, 22 en 29 juli en 7, 12 en 26 augustus en starten om 09.00 uur. Deelnemen kost 9,50 euro per keer en is voor iedereen toeganke lijk. Aanmelden via www.pwn.nl/ activiteiten of 0900-7966288. LIMMEN - Full of Life Wellness Center opent medio september haar deuren aan de Rijksweg 53 te Limmen. Hoofdactiviteiten zijn cardiofitness, fitness, bedrijfsfitness, en personal training. Eigenaar is Koen Rooks: „Het wordt een groot en luxe centrum waar je voor een niet al te hoog maand bedrag gebruik kunt maken van de fitnessapparatuur. Ik ben van mening datje moet investe ren in je eigen lichaam, maar 40 of 50 euro is voor sommigen een zeer hoge drempel. Daarom heb ik gekozen voör een laag maand tarief, namelijk 19,95 euro per maand voor onbeperkt fitness. Dit is uniek in de gemeente Castricum!" Het Full of Life Wellness Center is zeven dagen per week geo pend en heeft voldoende gratis parkeergelegenheid achter het centrum. Er zullen ruime en frisse kleedkamers zijn, waar na het sporten lekker gedou- ched kan worden. Om vervolgens in de lounge een lekker bakje koffie of een sportdrankje te nuttigen. De sportaccommodatie wordt duizend m2 groot. Er wordt gestart met 24 cardio toestellen, waaronder loopbanden, fietsen, lig fietsen, steppers, roeiers en cfosstrainers. De fitnessapparatuur wordt onder verdeeld in drie zones. Een zone voor beginners, gevorderden en ver gevor derden. Er komen geen spiegels te hangen, omdat het Full of Life Weiness Center niet uit cosmetisch- maar uit een gezondheidsoogpunt de sport wil aanbieden. „Uit ervaring weten wij dat de klanten vaak vinden dat ze teveel betalen voor de sportschool. Ze betalen voor de begeleiding die ze niet krij gen of niet nodig hebben. By veel sportscholen beweren ze dat ze begeleiding geven, maar er is vaak geen fitness instructeur te vinden. Wij willen duidelijk heid verschaffen: laag maandtarief en wil je begeleiding, dan krijg je dat in de vorm van een personal trainer. Diegene kan je alles vertellen over sport, voe ding, afvallen of aankomen. De personal trainer houdt je gemotiveerd en samen zorgt u ervoor dat u de persoonlijke doelen ook echt haalt." Let op! U kunt zich nu al inschrijven. Iedere vijftigste inschrijver krygt een gratis personal training cadeau (de Full of Life introductie). Voor informatie kunt u terecht op www.fulloflife.nl of u kunt contact opnemen via info@fullo- flife.nl. EGMOND - De afgelopen maan den is alles op alles gezet om zwembad De Watertoren voor de zomervakantie open te krij gen en dat is gelukt. Afgelopen zaterdag opende wethouder Adri Plomp officieel het zwem bad. Ter ere van de opening organi seerde de gemeente een feest waar bij gratis toegangskaartjes aan de bevolking werden aangeboden. Na de toestemming van de provincie om 200.000 euro ter beschilddng te stel len voor het zwembad, konden de werkzaamheden beginnen. Met dit geld zijn onder meer aanpassingen gedaan zodat het zwembad voor het komende half jaar weer open kan. In dit halfjaar zullen onderhande lingen met marktpartijen worden gevoerd, die in de periode daarna de Watertoren zullen moeten exploite ren. Op dit moment wordt ook hard gewerkt om het de sporthal rond 20 augustus weer te openen. Informatie over de activiteiten en openingstij den kunnen opgehaald worden by het zwembad of op www.dewaterto- ren.com. Voor het huren van de sporthal kan contact worden opge nomen met Onno en Marita, de uit baters van de horeca in de Watertoren. Zij zijn te bereiken via 072-5062094 of 06-12991127. EGMOND - Nadat Renate Visser twintig jaar in de verpleging heeft gewerkt, krygt zy de ambitie om voor haarzelf te beginnen als schoonheidsspecialist en pedicure. Nadat de juiste papieren zyn gehaald, vestigt zij zich in Uitgeest met een schoonheidssalon. „Totdat mij ten gehore kwam dat er in Egmond een kapsalon geopend zou, worden die een totaal concept aan de klanten kan bie den. Na gesproken te hebben met Marga en de kapsalon en schoonheidssalon bewonderd te hebben, was de keus snel gemaakt om de overstap te maken." Na uitgebreid onderzoek gedaan te hebben naar het juiste schoonheidsproduct, kwam ze op de verzorgingslijn van. Maria Galland. Dit product heeft voor ieder, huidtype wat te bieden. Daarby komt dat Maria Galland een grote variatie aan behan delingen heeft met prachtige resulta ten. Renate Visser behandeld volgens afspraak van maandag tot en met zaterdag. Tevens is het mogelijk om dinsdag, donderdag en vrijdagavond een afspraak te maken. „Ik merk dat daar behoefte aan is, dus wil daar graag aan tegemoet komen." Renate Visser is bereikbaar op nummer 06- 12925494 en de salon is gevestigd in kapsalon Marga's Haarmode op de Abdijlaan 2b te Egmond. CASTRICUM - De Jeugd vakantiecocktaii startte maan dag met openingsactiviteit teke nen en schilderen bij Toonbeeld. Veertig jonge schilders waren druk met penseel en verf in de weer om vogelmodellen op het papier vast te leggen. Vrolyk ogende schilderijen waren het resultaat. Op de woensdagen 25 juli en 1 en 8 augustus zijn nog open plaatsen by de gamemiddag in Discovery. De middagen zijn van 14.00 tot 16.00 uur voor de leeftijd 8 tot en met 12 jaar. Op spelcompu ters als Playstation 1, op groot scherm, Gamecube en Xbox kun nen de laatste spelletjes gespeeld worden passend bij de leeftijd van de. deelnemers. De kosten voor de gamemiddagen bedragen 2,50 euro per middag en duren van 14.00 tot 16.00 uur. Wie ook aan een acti viteit van de Jeugdvakantiecocktaii deel wil nemen, kan contact opne men met de Stichting Welzijn Castricum, Opbouwwerk, telefoon 0251-673793 van maandag tot en met donderdag tussen 09.00 en 12.30 uur. Het programma is te zien op www.welzyncastricum.nl. Afgelopen zaterdag is zwembad De Watertoren weer geopend voor publiek. Foto: Mario Sacksioni CASTRICUM - De gemeente Castricum stelt haar inwoners in de gelegenheid om tegen inkoopsprijs een regenton aan te schaffen. Met deze actie wil de gemeente het nieuwe water beleid en de beleving van water voor de burger tastbaar maken. Een regenton is goed voor het milieu en past in een duurzaam waterbeleid. De regenton is gemaakt van volledig recyclebaar materiaal, is groen van kleur en wordt geleverd inclusief deksel, aftapkraantje, aansluitslang en regentonvulautomaat. Er kan geko zen worden tussen een regenton van 240 üter of van 170 liter. Wilt u gebruik maken van de kortingsac tie, dan moet u hiervoor een inschrijfformulier invullen. Het formulier is verkrijgbaar bij het gemeentehuis van Castricum, bij de gemeentelijke locatie in Limmen en in de bibliotheekvesti ging in Akersloot. Het formulier kunt u ook downloaden vanaf de gemeentelijke website. Het ingevul de formulier kunt u afgeven bij of sturen naar de gemeente Castricum, Postbus 1301, 1900 BH Castricum. De inschrijving sluit op 15 septem ber. De regenton kan vanaf eind sep tember en in oktober 2007 worden afgehaald by het gemeentelijk afval- brengdepot aan het Schulpstet, kern Bakkum. De exacte afhaaldata worden nog bekendgemaakt. Per huishouden wordt maximaal één regenton afgegeven. De regenton wordt uitsluitend tegen contante betaling van 35,- afgegeven. CASTRICUM - In de hal van het gemeentehuis van Castricum hangt sinds vrijdag een bont gekleurd wandkleed. Dit patchwork is het resultaat van flink wat avonden knippen en naaien door een twintigtal vrouwen van Nederlandse en buitenlandse afkomst. Dit initiatief van Vluchtelingenwerk IJmond-Noord was bedoeld om contact te leggen tussen de vrouwen. Het project is uitgegroeid tot een succes. Burgemeester Emmens onthulde het kleurrijke patch work afgelopen vrijdag onder grote belangstelling. Eigen foto GIRO l 44 A 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 17