fö intratuin Opheffingsuitverkoop! Zomerschool Ouderenwerk Heiloo Poolse studenten op bezoek in Heiloo B&W op de jaarmarkt H E I L O O 3 VERBODEN TOEGANG mnumm Nu 30% korting op het gehele assortiment, aanbiedingen uitgezonderd. Straat terreur of voetbalpubers? Huiselijk geweld UITKIJKPOST 18 JULI 2007 art 461 wetboek van strafrecht 30% HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727, vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Vorige week woens dag zijn negen studenten met twee leraressen Engels van het Kochanowski Lyceum uit de zustergemeente Swietochlowice aangekomen in Heiloo. De Stichting Stedenband Heiloo- Swietochlowice had onderdak gere geld bij gastgezinnen. Doel van het bezoek is de deelname aan het IMUNA-project op het Murmellius Gymnasium in Alkmaar. Daarbij werden door studenten uit verschil lende landen de Verenigde Naties nagespeeld. Daarnaast had de stich ting voor een aanvullend program ma gezorgd. De fiets was het belangrijkste middel van vervoer tij dens hun verblijf. Na een geslaagde kennismakingsavond met de gast ouders werd een intensief en leer zaam programma afgewerkt. Vrijdag, zaterdag en zondag werd er hard gewerkt aan het project op het gymnasium. Maandag werden de studenten verwacht op het gemeen tehuis voor een ontvangst door bur gemeester Romeyn, waarna de stu denten voor een excursie naar de vuilverbrandingscentrale gingen. Donderdag 5 juli vertrokken de stu denten weer naar Polen. Vol ervarin gen en emoties. Het belang te kun nen communiceren in een gemeenschappelijke taal, zoals het Engels, werd nogmaals onder streept. ,,Ik heb daardoor nieuwe vrienden kunnen maken", zo ver woordde één van de studenten. Vervolg van voorpagina Wethouder Veger: De vragen en opmerkingen die we binnenkrijgen, gaan veelal over alledaagse dingen. Ze kunnen betrekking hebben op het verkeer, een prullenbak in de buurt, de groenvoorziening en noem maar op. Het betreft vaak zaken, die gaan over de directe woonomgeving van de inwoners van Heiloo. Onder het genot van een kopje koffie praten we met de mensen. Door de gemoedeüjke en gezellige sfeer van de jaarmarkt krijgen we op een laagdrempelige manier direct contact met onze inwoners. En dit is wat ons college nastreeft: door contact met de bewoners van Heiloo samen iets bereiken!" Het feit, dat veel mensen ook dit jaar de kraam weer wisten te vin den, bewijst dat het initiatief van de gemeente wederom goed ontvangen werd door inwoners van Heiloo. HEILOO - De komende maan den vinden weer volop acti viteiten plaats bij de Stichting Ouderenwerk. 'Glasschilderen': Tijdens deze workshop worden kleine glasobjec ten beschilderd. U kunt zelf een object meenemen van thuis of voor 1,- een object bij de docente kopen. Datum en tijd: maandag 6 augustus van 09.30 uur tot 12.30 uur. Docente: Antonia Klip, prijs: 10,-. 'De Maan als Vrouwelijke Essentie': 'Elke vrouw bezit een magische en mysterieuze kern. Datum: dinsdag 24 en donderdag 26 juli van 09.30 tot 12.00 uur. Docente: Afra van Diepen. Prijs: 20,-. 'Leer de landschappen rond Heiloo kennen'. Tijdens deze dag wordt aandacht besteed aan de De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur irnons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdago8.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.001m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. geestdorpen van Bergen en de oude middeleeuwse dijken tussen Alkmaar en Bergen. Datum: donder dag 16 augustus 09.30 tot 12.00 uur (theorie) en van 12.30 tot 16.30 uur (excursie auto/wande len). Docente: Lia Vriend, prijs: 15,-. 'Kennismaken met Kleur': Tijdens deze workshop laat de docente u zien wat kleuren met u doen. Zij zal stijltips geven en iets vertellen over de belijning van de kleding, over kapsels en kleur van het haar, over make-up en over bril monturen. Datum: dinsdag 4 sep tember van 09.30 uur tot 12.00 uur. Docente: Sandra Bolten, prijs: 10,-. Alle activiteiten vinden plaats in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo. Informatie kimt u verkrijgen via de Stichting Ouderenwerk Heiloo. Tel. 072-5331297. HEILOO - Een 29-jarige man uit Heiloo is maandag in zijn woning aangehouden rond 23.14 uur. Hij heeft in een woordenwisseling met zijn zwager, een 39-jarige man die ook in Heiloo woont, geweld gebruikt. Hij gooide een theeglas naar het hoofd van het slachtoffer die daardoor een wond aan zijn hoofd opliep. De man is ingesloten op het bureau. Hij krijgt een pro ces-verbaal. Tijdens de jaarmarkt kregen burgers van Heiloo de kans om met de burgemeester en wethouders te praten. Foto: Caroiien Breed ADVERTENTIE HEILOO - 'Verboden toegang tussen 22.00 en 07.00 uur'. Dit bordje prijkt aan het hek van het voet balveldje en moet de rust in de wijk Termijen weer doen keren. Kees Hageman maakt zich erg druk om de ophef die over de vermeende overlast is veroorzaakt. „Waar moeten die kinderen anders heen? Naar de skatebaan die buiten het woongebied geplaatst is? De overlast zou trouwens alleen maar uit voetbal lawaai bestaan en ik vind het echt onzin dat de gemeenteraad hun zure tijd gebruikt om het als een serieus probleem te beschouwen." Kees krijgt veel steun van andere bewoners uit Heiloo. „Ik kom op straat veel mensen tegen die het met mij eens zijn. Ik heb die jongeren ook gesproken en het enige wat ze doen is voetballen en rondhangen." Foto: Kees Hageman

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3