jo intratuin Generatiemix 'sprookjes' ™erdentuin in Het Trefpunt Zomeravondconcert rond Queen Elizabeth I Theo Schut achterop de motor naar Polen H E l L O O 3 Nu 50% korting op het gehele assortiment, aanbiedingen uitgezonderd. Groeten uit Heiloo UITKIJKPOST 1 AUGUSTUS 2007 ADVERTENTIE 50% HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727, vrijdag koopavond, www.intratuin.nl HEILOO - In het kader van de generatiemix zijn grootouders en kleinkinderen, vanaf vier jaar, woensdag 8 augustus van harte welkom in het Trefpunt. Deze ochtend gaan, onder lei ding van Marlise Mantel, de bezoekers met elkaar aan de slag met het thema sprookjes. Eerst zal een gedeelte van een bekend sprookje worden voorgele zen en Wordt daarna na gespeeld. Zo kan het dat er een huisje moet worden gebouwd, bijvoorbeeld dat van de zeven dwergen en klopt Roodkapje misschien wel aan. Het moet een gezellige en ont spannen ochtend worden. In ver band met de beschikbare plaatsen is het raadzaam u van tevoren telefo- De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur nisch aan te melden, tel. 072- 5331297. Tijd van 10.00 tot 11.30 uur. Kosten zijn 3,50 euro per vol wassene met een kind, met meerde re kinderen is het 1,- per kind extra. Dit is inclusief een kopje koffie, thee of limonade. Het Trefpunt is aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. HEILOO - Zondag 5 augustus is het derde en laatste tuinconcertje in de beeldentuin van Ditta Engel. De jonge harpiste Marije Vijselaar speelt het liefst werk van Franse impressionisten. De bekende sopraan Karin ten Cate zal deze middag met begeleiding van Marije enkele liederen ten gehore brengen. De toegang is gratis. De beelden tuin is tot 26 augustus elke zaterdag en zondag geopend van 13.00 uur tot 17.00 uur. Adres: Westerweg 182 te Heiloo. www.dittaengel.nl. HEILOO - Het derde concert in de verrassende en gevarieerde concertserie in de Witte Kerk te Heiloo (Heerenweg 32) wordt op vrijdag 3 augustus verzorgd door het ensemble 'Con Piacere'. Deze naam bete kent 'met genoegen'. En met genoegen zullen bezoe kers luisteren naar de uit te voeren muziek uit de renaissanceperiode rond het hof van de Engelse konin gin Elizabeth I. Zoals madrigalen en balladen van onder anderen Dowland, Morley, Weelkes en Byrd. Het zes leden tellende gezelschap neemt u mee in een programma waarin de liefde, romantiek en het verlangen naar liefde een grote rol spelen. Het is het jaar 1558. Engeland beleeft een turbulente tijd. 'Bloody Mary' is koningin en regeert met straffe hand, vooral om het katholi cisme te handhaven. De schatkist is leeg. Menig protestants activist ein digt op de brandstapel. In deze chaos moet de 25-jarige roodharige Elizabeth als opvolgend koningin orde zien te scheppen. Elizabeth heeft een opvliegend karakter, maar bezit ook een enorme intelligentie. Ze houdt van muziek, literatuur, paardrijden en flirten, maar zal die activiteiten even aan de kant moe ten zetten. De troon wacht, terwijl Elizabeth droomt van tochtjes te paard met haar minnaar.het brengt u op deze zomerse vrijdag avond in een andere tijd. Niet allen door de muziek en de zang, maar ook door de fraaie historische kle ding waarin de uitvoerenden zijn gestoken. Het gezelschap Con Piacere bestaat uit de instrumenta listen Titia Tebben op viola da gamba en Jasper Michels op luit en de zangers Joyce Vermeer sopraan, Pleun Sluiter alt, Thomas op de Voul tenor en Hans de Jong bariton. Het concert begint om 20.30 uur. De toegangsprijs bedraagt €8,- (65+, CJP en kinderen tot 13 jaar: 7,-). Kaarten kunnen tevoren telefonisch worden gereserveerd via 072-5334804, 072-5335852 of 072-5335747. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.001/m 14.30 uur HEILOO - De Heilooër Theo Schut heeft al sinds zijn dertig ste Parkinson. Tegenwoordig heeft hij twee pacemakers om de in zijn hersenen aangebrach te elektroden aan te sturen, waarmee de bevingen iets ver minderen. Dit veraangenaamd zijn leven enigszins, maar de ziekte gaat met de nodige ups en downs gepaard. Een half jaar geleden vroeg Theo gekscherend aan Kees Hageman, die een Harley Davidson 1200 berijdt, of hij niet eens mee kon om een ritje te maken op die prachtige motorfiets. Twee maanden geleden kreeg Theo een telefoontje van Kees of hij zin had om op de motor naar Polen te rijden. Het einddoel van deze trip zou Swietochlowice zijn. Na kort beraad en overleg met vrienden en kennissen, sloeg hij alle negatieve adviezen in de wind en ging hij het avontuur aan. Vervolgens is Theo flink met gewichten aan het trainen geslagen, om voldoende spierkracht op te bouwen en de reis goed vol te kun nen houden. Op zaterdag 21 juli was het zover. Om vijf uur 's och tends vertrok het ondernemende duo oostwaarts. Na een tussenstop in Posnan, waar vrienden van Theo wonen, vervolgden zij hun tocht richting Swietochlowice. Het gezin Hageman had in 2006, net als tij dens elke vakantie, logeetjes uit Polen gehad en Kees wilde weten hoe het de kinderen sindsdien is vergaan. Theo vertelt vol enthousi asme: ,,Alles bij elkaar hebben we 2000 kilometer gereden. Op zondag maakten wij een rondrit door Krakow en dat ging oerend hard op die motorfiets. Het was werkelijk prachtig. Wat ik heb meegemaakt is niet met een pen te beschryven. Het is wel één van de mooiste dingen die ik heb mogen meemaken. De maandag daarop kwam een bus met kinderen aan in de wijk Lipiny. De kinderen hadden gelogeerd bij gast gezinnen in Heiloo en het was erg emotioneel om afscheid van hen te nemen. Zeker als je ziet dat het in deze wijk nog echt armoe troef is." Omdat een terugtocht op de motor een te zware belasting voor de Heilooër zou worden, is Theo met de bus terug naar Heiloo gereden. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdago8.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.301 m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd HEILOO - Wat moet je nou doen als je in Heiloo op vakantie bent en het weer is niet om naar huis te schrijven? De familie Kunst uit Hilversum komt al 12 jaar op camping Klein Varnebroek. „Mijn schoonouders hebben hier altijd een vaste plek gehad. Zo zijn wij hier eigenlijk ook terecht gekomen", vertelt vader Leo. Het is de laatste dagen iets beter met het weer gesteld. Zelfs het zonnetje komt af en toe te voorschijn. Leo Kunst geniet ervan met een koud biertje. „Ik heb niet veel nodig. Zolang ik mijn bier tje, fiets en gereedschap bij de hand heb, vermaak ik me wel." Voor de twee kinderen van de familie is er bij zeer slecht weer een videorecorder in de caravan aanwezig. „Maar er is genoeg te doen voor de kinderen. De camping heeft knutselochtenden. Als het dan toch mooi weer is, brengen ze het knutselwerkje mee naar de caravan en knutselen buiten verder." Foto: Uitkijkpost Ondanks zijn beperkingen als Parkinsonpatiënt ging Theo Schut de reis van zijn leven aan. - Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3