m contact Adreswijziging doorgeven HEILOO j| 8 GEMEENTE Openingstijden Bouwen en wonen Welzijn Heeft u vragen? Bel meteen!! l AUGUSTUS 2007 UITKIJKPOST Als u gaat verhuizen moet uw adres gewijzigd worden in de Gemeentelijke Basisadministratie Personen (GBA). Dat mag alleen gebeuren na schriftelijke opgaaf van betrokkene(n) met daarbij gevoegd een kopie identiteitsbewijs van meerderjarigen en een kopie van een huur- of koopakte. Adreswijzigingen blijken vaak niet of niet op tijd te worden doorgegeven. De Wet GBA legt de verantwoordelijkheid volle dig bij de ingeschrevenen, omdat alleen zij kunnen aangeven wanneer zij op het nieuwe adres gaan wonen. Adreswijzigingen worden dus niet doorgegeven via bemidde ling van bijvoorbeeld de Woningstichting of een makelaar. Basisregistratie Binnenkort wordt de GBA Personen ook een basisregistratie. Dat wil zeggen, dat burgers slechts éénmaal hun (adresgege vens hoeven op te geven. Deze gegevens in de GBA zijn dan ook bepalend voor andere instanties. Als de gegevens onjuist zijn kan dat ongewenste gevolgen hebben. Wij wijzen u er nadrukkelijk op, dat daarom het doorgeven van een adreswijziging niet moet worden vergeten in de drukke tijd van een verhuizing. U kunt dit doen op het gemeentehuis aan de balies Burgerzaken. U kunt ook een adreswijziging opsturen (denk ook aan bijvoeging van kopieën van identi teitsbewijzen en huur- of koopakte) naar Gemeente Heiloo, afdeling Publiekszaken, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Bij een verhuizing naar een andere gemeente moet de adreswijziging aangegeven of gestuurd worden naar de gemeente waar u naar toe gaat. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de afdeling Publiekszaken, telefoonnummer 072 535 67 22. nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -16.00 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Bouwplan (vrijstelling bestemmings planvoorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toe passing van de in het bestemmings plan opgenomen vrijstellingsmogelijk heid voor het vergroten van de woning op het perceel Vossenakkers 17. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 2 augustus 2007 gedurende twee weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Bouwplan via procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een antennemast voor telecomdoeleinden (Vodafone) op het adres Zeeweg 414 (terrein Hippische Spoervereniging Heiloo). Dit plan wordt behandeld vol gens de uniforme openbare voorberei dingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daar bij behorende stukken vanaf donder dag 2 augustus 2007 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Afgegeven gebruiksvergunningen Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op basis van artikel 6.1.1. van de gemeentelijke Bouwverordening gebruiksvergunnin gen afgegeven voor: Tennisclub Heiloo United, De Dors 1 Gezondheidszorggebouw, Kennemerstraatweg 464 B Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de brandweer, telefoonnummer 072 535 68 50. Toezicht en handhaving kwaliteit kinderopvang De Wet kinderopvang draagt de gemeente op om toezicht te houden op de kwaliteit van kindercentra en gast ouderbureaus. Om toezicht te houden op de kwaliteit van kindercentra stelt de gemeente toezichthouders aan die de kindercen tra gaan inspecteren. Op 10 juli jl. heeft het college van burgemeester en wethouders de volgende personen benoemd als toezichthouders kinder opvang technische hygiëne zorg: mevrouw N.l. van Huizen, mevrouw A.B. Jongerius, mevrouw E.K.K. Herfkens, mevrouw P. Klijnsma- Rustenburg, mevrouw R.A.M. Rood, mevrouw C. Huitzing-de Vries, mevrouw J.P.M. Lakerman, mevrouw M. Wiese-Köhler, mevrouw M. Moritz- Berends, mevrouw J. van Zanten en mevrouw L. de Jong. Bij de inspecties maken de toezicht houders gebruik van het algemene legitimatiebewijs van GGD-Hollands Noorden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. de Graaff van de afdeling Welzijn, telefoonnum mer 072 535 66 84.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 8