Nieuwe locatie kinderdagverblijf Kasteel Bericht van de Wereldwinkel Terriërs Meisjes C2 worden tweede op eerste NK Beach-hockey Gord ij nerf H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING DIEREN BESCHERMING Acryl en aquarel "•■til bi n^n landse zaken Flitspaal weer slachtoffer van vandalisme UITKIJKPOST 8 AUGUSTUS 200 7 HEILOO - Het heeft heel wat voeten in de aarde gehad maar nu staat de nieuwe locatie van het kinderdagverblijf Het Kasteel dan toch echt in de steigers. Aan de Stationsweg 124 wordt met man en macht gewerkt om het voormalig bedrijfspand om te toveren in een kindvriendelijk Kasteel. In april maakte het kinderdagverblijf De Kwekkerij een doorstart in kinderdagver blijf De Poort. Dit moest de entree naar het beoogde Kasteel worden. Dankzij de Jan van Rijckenborghschool uit Heiloo, had het kinderdagverblijf tijdelijk een onderdak. De kinderen en leidsters zijn door deze school uiterst gastvrij ontvangen. Er werd speciaal een lokaal voor De Poort vrijgemaakt en dat werd met behulp van ouders en opa's omgebouwd tot kinderdagver blijf. Vervolgens begon de speurtocht naar een nieuwe locatie... De Stationsweg ligt natuurlijk goed centraal in Heiloo en voor ouders die met de trein naar him werk gaan is deze plek helemaal ideaal. Het bedrijfspand ondergaat nu een metamorfose waarbij naast veiligheid en gezelligheid ook ruimte, ücht en rust hoog op de wensenlijst staan. Het Kasteel opent op zon dag 19 augustus haar deuren. Vanaf maandag 20 augustus zijn kleine rid ders en prinsessen van 0 tot 4 jaar van harte welkom voor opvang. In plaats van een stamgroep gaat er dan gewerkt worden met twee stamgroepen. Dit betekent dat er nog op alle dagen, maandag tot en met vrijdag, plaats is. Heeft u belangstelling? Bel tussen 08.00 en 20.00 uur naar 06-41345645 en stel uw vragen! Een afspraak maken om Het Kasteel te komen bewonderen mag natuurlijk ook. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingalk- maar.nl, www.dierenbeschermingalk- maar.nl. Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Vermist Rode kater, wit vlekje bij staart, stukje uit oor, gec., gechipt, zwart bandje met zilverkleurige nopjes en kokertje, mager, 14 jr, Jerome, Vijverlaan Heiloo. Grijscyperse gec. kater, klein wit vlekje onder de kin, 3 jr., Tarzan, Maria's Hof Heiloo. Schildpadpoes met grote rode plek op de snoet, ca. 16 jr., Snoet, mager, Velasquezhof Alkmaar. Misschien De Ring overgestoken naar Heiloo. Rode poes, witte bef, buik en pootjes, 7 jr., Stoffer, Ypesteinerlaan Heiloo Gevonden Roodwit gevlekt katertje, witte bef en pootjes, witte ringen om de staart, ca. 4 maanden, De Sonneveld Heiloo. Zwarte poes met witte pootjes en 2 kit tens van ca. 6 weken, 1 wit met bruine vlekjes en 1 zwart met wit aan de poot jes, Kerkelaan Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. flBHHHÉHBHHHBHHHHBHHHHHHHHHHHI HEILOO - Voor 'eigenwijze' deelne mers die zelf ideeën aandragen, bestaat de cursus acryl en aquarel onder leiding van Anouk van Zoest. Met name wordt er aandacht besteed aan materiaalbeheersing, techniek, en compositie. Startdatum is 27 september en de kosten zijn 120,- voor 25 lessen, exclusief materiaal. Opgave via Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072- 5331297. ADVERTENTIE Toonaangevend en alles op het gebied van gordijnen, rails en roeden Chivasso JAB z 0 a 1 Carlucci Ploeg Eijffinger Kobe Kendix Artelux ■ÉBHÉÉ VAN BAKKUM Laat 121 1811 ED Alkmaar\ (072) 512 68 71 www.binnenlandse-zaken.nl HEILOO - Met de heerlijke kooksauzen van Fair Trade Original zet u in een handomdraai een heerlijk Zuid-Afrikaans gerecht op tafel. Achterop de verpakking vindt u eenvoudige recepten voor originele, exotische schotels. Er zijh drie soorten kooksauzen: Peppersweet, Kaapse Kerry en Bobotie. In de maand augustus kunt u kennismaken met deze (h)eerlijke kooksauzen voor een gereduceerde prijs: twee pakken naar keuze, samen voor 4,20. In de winkel liggen nog meer recepten voor u klaar om van uw Zuid- Afrikaanse maaltijd een feest te maken. Prachtig gekleurde kommen, bekers, bordjes uit landen rond de evenaar. De Wereldwinkel geeft tien pro cent korting gedurende de gehele maand augustus op al het serviesgoed. Daarnaast is er een bijzondere collectie prachtige sfeerlichten binnengeko men, afkomstig uit Bali, in de vorm van allerlei dieren. Ze zijn van dun ijzer gesmeed, het ijzer is geklopt en in elkaar gelast. De sfeerlichten zijn gemaakt in familiebedrijven. De mannen hebben het ruwere werk voor hun rekening genomen en de vrouwen de afwerking en het verven ervan. De kleuren zijn in de turkooise-blauwtinten en in de aardetinten wijnrood-bruin vervaardigd. Tot 20 augustus kunt u in de etalage een deel van deze prachtige kunst uit Bali bewonderen. Een waxinelichtje in zo'n gesmeed kunstwerkje en u komt gelijk in een stralende stemming! De vernielde flitspalen aan de Kanaalweg en de Kennemerstraatweg zijn in juni pas vervangen door nieuwe exemplaren, maar nu al weer is een van de twee slachtoffer geworden van vandalisme. Terwijl nog werd onderzocht of de palen in de toekomst kunnen worden vervangen door minder van dalisme gevoelige digitale camera's. Helaas heeft deze flitspaal dit niet overleeft. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Op zaterdag 4 augustus vond in Scheveningen het eerste NK Beach-hockey voor de A, B en C-jeugd plaats. Terriers meisjes C2 had zich daarvoor weten te plaatsen via een voorronde die werd gehou den op het toernooi bij hockey club de Kraaien in Zaanstad. Na aan maandenlange voorberei ding onder leiding van coach Heieen Kleuver was het dan dus ein delijk zover. Helaas werd door vakantie en ziekte het team nogal uitgedund waardoor er ook nog ver sterking uit meisjes D2 nodig was. Met in totaal vijf meiden, precies het benodigde aantal, werd de trip naar Scheveningen gemaakt. Plaats van handeling was het nieuwe Beachsport stadion, dat speciaal is neergezet voor de verschillende beach sporten zoals beach-volley- bal, beach-voetbal en dus ook beach-hockey. Voormalig hockey- international Floris-Jan Bovenlander is als ambassadeur voor het beach-hockey de. organisa tor van dit NK. Terriers Meisjes 02 was ingedeeld in een poule van vijf teams die zich op identieke wijze hadden weten te plaatsen via andere voorrondes. Om 12.00 uur begonnen de eer ste wedstrijden en je kon zien dat de teams moesten wennen. Aangezien het team nogal uitgedund was werd er niet veel verwacht maar de eerste wedstrijden werden gewonnen, waardoor het geloof in een goede afloop al snel toenam. Alle overige poule- wedstrijden werden gewon nen, waardoor het team zich plaat ste voor de finale tegen Cartouche uit Voorburg. Dit team was eerder op de dag al verslagen met 2-0. Cartouche had echter de beschik king over negen meisjes waardoor ze in de finale fitter waren. Toch was het aan het eind van de regulie re speeltijd nog 0-0 en moest een finale met sudden-death de beslis sing brengen. Omdat Cartouche fitter was kon den die na drie minuten de beslis sende goal scoren en waren zij de eerste Beach-hockey kampioen van De trotse meiden en coach die deze mooie prestatie geleverd hebben: (vlnr) Lisa van der Werff, Lisette Lanfermeijer, Laura de Jager, Heieen Kleuver, Ellen Schipper en Anniek de Jager (keepster). Eigen foto Nederland in de C-categorie. De Terriers meisjes waren erg teleurge steld maar waren ook erg trots op hun fraaie tweede plaats. Na ont vangst van de verdiende beker kon de reis naar Heiloo weer gemaakt worden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5