Jeugdclubkampioenschappen grandioos succes! Bridgen? Heerlijk (ont)spannend! Henk Kaandorp Cup in de Queen stijl SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Wethouder Hommes scoort tijdens opening beachhandbalveld Beginnerscursus karate bij Funakoshi sport 23 GOLF HEILOO - De Condor Golf and Country Club speelt zaterdag 25 augustus voor de 18e maal de Henk Kaandorp Cup. Dit jaar staat het evenement geheel in Queen stijl. De wedstrijd wordt gespeeld op Golfbaan Spaarnwoude en de 54 deelne mers starten om 10.00 uur met hun wedstrijd over 18 holes. Het merendeel van de golfers zijn spelers uit Heiloo en directe omge ving. De winnaar van vorig jaar André Vis zal de grote wisselbokaal meenemen en aan het einde van de dag overhandigen aan de nieuwe winnaar. Voordat het zover is zal niet alleen het toernooi worden gespeeld, maar ook veel plezier zijn gemaakt. Zoals de traditie vraagt is er elke edi tie een thema waar omheen de aan kleding, de catering, de speeches, de Dit jaar staat het golfevenement in het teken van Queen. Eigen foto TENNIS HEILOO - De jeugdclubkampi oenschappen 2007 zitten er weer op, en de club kan terug kijken op een geweldig toer nooi. Afgelopen week heeft met name de jeugd tussen 10 en 14 hun wedstrijd niet cadeau gekregen. Vele driesetters, kwalitatief goed en mooi tennis heeft zowel het pubhek, de ouders en als de jeugd commissie flink laten genieten. Finales van twee of drie uur waren geen uitzondering, zo ook in de oudste groep tot en met 17. In de jongste groep tot en met tien jaar was het aantal deelnemers minder groot maar werd er al zeer serieus en goed getennist. De allerkleinsten, vanaf vier jaar konden een bal- en slagvaardig heidsdiploma halen. Een goed geor ganiseerd programma, ondersteund door de KNLTB, heeft er voor gezorgd dat zo'n 12 kinderen dat ook is gelukt. Het programma voor deze mini's werd afgesloten met een klein toernooitje minitennis op een echte minitennisbaan. Naast het tennissen maakten de vele nevenac tiviteiten de week compleet en tot een enorm gezellig evenement. Op vrijdag voorafgaand aan de finale dag werd de week afgesloten met een barbecue waarna er in het kader van het thema Las Vegas 's avonds Casino Royale werd gespeeld. Zaterdag kon men weer fris aan de finales beginnen. De oudste jeugd mag vanaf 2 septem ber tijdens de seniorenclubkampi- oenschappen opnieuw laten zien wie zij zyn. BRIDGE HEILOO - Bridgeclub Sans Atout Heiloo, de oudste bridge club van Heiloo, (binnenkort 75 jaar) heeft voor liefhebbers en aspirant liefhebbers voldoende ruimte om in clubverband te bridgen. U bent uitgenodigd om u als paar of single bü de club aan te sluiten. U kunt dan op een prettige manier in clubverband competitie spelen. Clubavond: Maandag vanaf 19.45 uur in het Open Huis te Heiloo. Start in de tweede week van septem ber. Er wordt gebruik gemaakt van de Bridgemate. Binnen tien minuten na laatste ronde uitslag/copie van gespeelde spehen. Uitslag en stand staat dinsdag op de website www.bridge.nl. Er is voor elk niveau begeleiding beschikbaar om na de speelavond 'na te kaarten' over (las tige) spelsituaties. Bijscholing in bepaalde vorm is mogelijk. Wilt u in groepsverband begeleiding? Ook daarvoor kunt u terecht. Er is een bridgekoffer beschikbaar waarvan u in huiselijke kring gebruik kunt maken. U kunt, om zich te oriënte ren ook opgeven als invaller/inval lend paar. Voor meer informatie: Wedstrijdleider van Toornburg, tel. 072-5330903 of voorzitter G.van der Klis, tel. 072-5111525. shirts en het entertainment is opge bouwd. De beroemde band Queen is dit jaar de inspiratiebron. Grote kanshebbers voor de titel zijn Bart Tym en Ed Warmerdam. Deze spe lers zitten al jaren in de top tien en hebben zich dit jaar echt toegelegd op het winnen van de cup. Daarnaast zijn er een aantal golfers die in een bijzonder goede vorm ste ken. Fred Admiraal en Tjo Tjo van Twuijver zyn regelmatig op de drivingrange gesignaleerd. Ook Rick Kops heeft les genomen en met name gewerkt aan zijn korte spel. Verder wordt Toine van der Veldt genoemd daar hij de cup al twee maal eerder heeft gewonnen. Wie er het beste met-de druk om kan gaan en kan pieken op de wedstyddag zal bepalen of zijn naam op het bord komt en de felbegeerde prijs mee naar huis kan. Pubhek is welkom en de toegang is gratis. De jeugdclubkampioenen (v.l.n.r.); Daan Tesselaar, Elsemieke Hackenitz, Patrick Goede en Armelle van de Burg. Zij hebben hun bal-en slagvaardigheidsdiploma gehaald. Eigen foto AKERSLOOT - Tijdens het familietoernooi van de handbalvereniging Meervogels is door wethouder Hommes het beachhandbalveld officieel geopend op ludieke wijze, de wethouder scoorde tijdens het toernooi. Alle leden namen deel aan de start van het seizoen en het geheel werd afgesloten met een gezellige barbecue. Afgelopen seizoen is er door een groot aantal vrijwilligers een beach- handbal, - volleybal en -voetvolleybalveld gerealiseerd. Tijdens de zomervakantie is er een start gemaakt met beachhandbal en het is de bedoeling dat dit een vervolg zal krijgen in de vorm van een beachhandbal- competitie of beachhandbaltoernooien. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 21