Start aanleg derde lcunstgrasveld Slechte generale Limmen 1 Dojokamp met tropisch tintje Amak-loop door mooi natuurgebied sport35 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO "Dit weekend komt tot stand met inzet van veel vrijwilligers" De Tien van Heiloo 29 AUGUSTUS 2007 HEILOO - Op het Triasterrein vond afgelopen weekend het jaarlijkse kamp van sportvere niging Dojo 't Loo plaats. Van vrijdagavond tot en met zon dagmorgen waren ruim hon derd kinderen en hun begelei ders bezig met allerlei sporten en spelletjes, op en om het ter rein van Trias. Thema van het Dojokamp was dit jaar: 'Tropical Party'. De kinderen, variërend in de leeftijd van zeven tot en met vijftien jaar, waren verdeeld in' groepen met namen zoals 'Druiven', 'Aardbeien' en 'Bananen'. De leiders van deze groepen waren in tropische sfeer verkleed. Geslapen werd er in een woud van grote en kleine tentjes, opgezet rondom de ruimte waar de meeste activiteiten plaatsvonden. Vrijdag avond werd het spits afgebeten met een speurtocht in recreatiegebied 't Maalwater. De invallende duisternis zorgde voor een extra spannend sfeertje. De zaterdag was sport- en spel- dag met krachtmetingen op een opblaasstormbaan, spijkerbroek hangen, touwklimmen, haaienbek- werpen en vele andere leuke acti viteiten. Zaterdagavond was een bonte avond met zang en gezellig heid. Voor de wat oudere kinderen was er een tweede speurtocht uitge zet. Zondagmorgen waren de meeste kinderen in de weer in een levend Stratego en was er tot slot nog een demonstratie van taekwon do. Moe maar voldaan gingen de kinderen aan het einde van de och tend weer naar huis. Het weer het zich dit jaar van zijn beste kant zien. Menno Lesterhuis, één van de organisatoren van het Dojokamp, besluit: „Zo'n weekend komt tot stand met inzet van veel vrijwilligers. Er is in iedere vereniging altijd een kern van mensen, die veel doen. Bij ons wordt die kern steeds groter. Door het enorme enthousiasme en de goede samenwerking kunnen we terugkijken op een heel geslaagd weekend!" VOETBAL LIMMEN - In de laatste beker- westrijd in de poule heeft Limmen 1 afgelopen zondag, na de 1-4 thuisnederlaag afge lopen donderdag tegen derde klasser WW uit Wervershoof opnieuw een flinke domper te verwerken gekregen. In Hoorn bleef vijfde klasser HSV Sport 1889, één van de oud ste verenigingen in ons land, de ploeg van trainer Sem Wokke met 3-2 de baas. Na een ontluisterende 3-0 achterstand bij rust waarbij de Limmer defensie vooral op snel heid vele steken liet vallen, werd na rust van alles geprobeerd om het tij te doen keren en hoewel Limmen 1 door doelpunten van Barry Veldt en John Castricum tot 3-2 wist terug te komen, bleef de ploeg van trainer Bert Reus vrij gemakkelijk overeind en is het bekertoernooi voor Limmen 1 na de poule-wedstrijden voorbij. De blik kan nu volledig op de compe titie worden gericht, welke aan staande zondag van start gaat. Door de vel'e (late) vakantiegan gers binnen de Limmer selectie, is er nog geen sprake van een inge speeld en homogeen team, terwijl een aantal vaste waarden nog niet een grootse vorm laten zien. Zorgen dus vóór de technische staf de grond in gaat. We zaten echt omhoog met onze ruimte. We heb ben 830 leden en moesten thuis wedstrijden in Uitgeest spelen. Om het veld perfect aan te leggen moet het droog weer zijn. Als de weergo den meewerken, kunnen we in oktober met een klein feestje ons derde veld in gebruik nemen. Daarmee gaat een lang gekoesterde wens van de club in vervulling', aldus de voorzitter. in de laatste week van de voorbe reiding maar zegt het spreekwoord niet dat 'na een slechte generale, een goede uitvoering volgt'? Die goede uitvoering dient zondag om 14.00 uur plaats te vinden op sportpark de Weijdt aan de Saskerstraat in Koedijk, alwaar Koedijk 1 de eerste tegenstander in de voetbalcompetitie 2007- 2008 zal zijn. De Limmen spelers zullen gebrand zijn om na de magere resultaten in de bekerwedstrijdén, een goed resultaat in Koedijk te behalen en daarbij is onvoor waardelijke steun van de vele Limmensupporters weer onont beerlijk! HEILOO - Een unieke gebeurtenis heeft zich afgelopen maand afgespeeld. Tien dames uit Heiloo, die al 25 jaar met elkaar bridgen, hielden een feestweek in Limburg om dit heugelijke feit te vieren. Elke donderdagochtend komen de dames bij elkaar in het huis van één van de tien. Na een kop koffie komen de kaarten op tafel en wordt er gebridged tot 13.00 uur. De meeste van de dames hebben bijna allemaal hun eerste bridgeles gehad van Tineke Zomerdijk. Van linnks naar rechts: Marian van der Ven, Dorrie Brinkhuis, Ge Noordenbos, Marga van der Mark, Maartje van Veen, Mies Ruigewaard, Ria Ribbering, Francine Blommert, Rennie Kramer en Greetje Meülman. Eigen foto HOCKEY HEILOO - Bij hockeyclub De Terriërs is men eindelijk met de aanleg van het derde kunst grasveld begonnen. Onder het toeziend oog van voor zitter Van der Meer ging de graaf machine van aannemer Heijmans de grond in: 'We zijn blij dat de schop - nou ja, schop - van de aannemer HEILOO - Op zaterdag werden allerlei sport- en spelactiviteiten gedaan, waarhij kracht en behendig heid van de kinderen werd verlangd. foto Mario Sacksioni Onder toeziend oog van de terriërsvoorzitter werd vorige week gestart met de aanleg van het derde kunstgrasveld. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 33