www.kuyperblom.com Kuyper Blom Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com GRATIS een geboorteadvertentie in de Uitkijkpost Schoutslaan 1 te Heiloo Vraagprijs 1.175.000,- k.k, Vraagprijs 399 Ewislaan 27 te Heiloo De Waard 31 te Heiloo Vraagprijs 299.000 K.K Vraagprijs 419 Oudburgerlaan 46 te Heiloo Nw Egmonderstraatweg 29 Egmond a/d Hoef Vraagprijs 274, Vraagprijs 389.500,- k.k funda Er bestaat nu de kans om uw eigen straat te bezitten! Als enige huis in de straat staat dit fraaie tot in de punt jes afgewerkte vrijstaande landhuis met aangebouwde garage, staande op een op het zuiden gesitueerd perceel van maar liefst 1070 m2. De omgeving en locatie is gniek te noemen met het vele groen, rust, het gemeente bos met hertenkamp en toch de centrale ligging met op loopafstand het winkelcentrum en NS-station. De villa is zeer recent geheel gerenoveerd en gemoderniseerd met gebruikmaking van hoogwaardige en duurzame materia len. Binnen treft u werkelijk waar alle luxe die u wenst. Wat te denken van prachtige eikenvloeren op beide ver diepingen, gestuukte wanden en plafonds met sierplint, zeer luxe keuken en een heerlijke royale badkamer mét ligbad, dubbele wastafel, wandcloset, douchegelegen heid en vloerverwarming. Type Landhuis met Inhoud 730 m3 garage Perc.opp. 1070 m2 Woonopp. 210 m2 Bouwjaar 1957 TE KOOP! Karakteristiek vrijstaande jaren '30 woning met diverse glas-in-lood details en een unieke ligging. Dit prachtige woonhuis is eind jaren 90 volledig gerenoveerd en aan de achterzijde uitgebouwd waardoor er op de begane grond een knots van een living is ontstaan. De woonkamer is v.v. een eiken vloer en openslaande deuren welke toegang biedt naar de royale, tuin met houten schuur, parkeerplaats en achterom grenzend aan het rus tieke straatje; het Slimpad. Op de begane grond bevinden zich tevens een open keuken, toilet, kelderkast en bijkeu ken met w.m.a. De 1e verd. is v.v. badkamer met 2e toilet, douche en wastafel, 2 slaapkamers, vaste kasten en .een vaste trap naar de 2e verd. waar u een zolderkamer aan treft. In de directe omgeving bevinden zich 2 basisscholen, Gemeente bos met hertenkamp en speelplaats, winkel centrum 't Loo, stationscentrum en NS-station. Type Vrijstaande Inhoud 360 m3 woning Perceelopp. 259 m2 Woonopp. 120 m2 Bouwjaar 1930 Wilt u wonen in een karakteristieke 30-jaren 2-onder-1 kapwoning met de luxe van vandaag? Dan hebben we hier een recent grotendeels gemoderniseerde, woning met garage voor u beschikbaar. Op de begane grond treft u een gezellige kamer en suite, luxe keuken en bijkeuken. De 1e verdieping is voorzien van 2 slaapkamers, dakka pel, luxe badkamer met ligbad, douche, dubbele wasta fel en 2e toilet. Via een vaste trap komt u op de 2e ver dieping waar zich een zolderkamer bevindt. Kom snel kij ken om deze woning te bemachtigen! Uniek aan het water en groenvoorziening gelegen geschakelde villa met inpandige garage. De royale ach tertuin met "achterom" biedt u de gehele dag zon en pri vacy en heeft een heerlijk besloten terras met steiger direct aan het water. De woning biedt u veel wooncom fort met de ruime living met zicht op de tuin en de moderne woonkeuken. Op de 1e verdieping treft u een ruime overloop met mogelijkheid voor een werkplek, 3 slaapkamers (1 met balkon), dakkapel ('04) en een bad kamer. Deze keurig verzorgde woning is gelegen in een populaire en groene woonomgeving met voldoende par keergelegenheid en op korte afstand van winkelcentrum, park, strand, duinen en uitvalswegen. Type Geschakelde Inhoud 410 m3 villa Perceelopp. 268 m2 Woonopp. 140 m2 Bouwjaar 1989 Inhoud 300 m3 Perceelopp. 238 m2 Bouwjaar 1935 Type 2-onder-1 kapwoning Woonopp. 100 m2 Op een gewilde woonlocatie, keurig afgewerkte en smaakvol ingerichte woning. Bij entree valt het meteen op; een royale'lichte woonkamer met massieve eiken houten vloer, moderne keuken voorzien van allerlei inbouwapparatuur. De woning is voorzien van twee ruime slaapkamers (voorheen 3) en op de 2e verdieping de 3e slaapkamer met dakkapel. De achtertuin is keurig aangelegd (zuiden) met vrijstaande stenen berging. Gelegen in kindvriendelijke woonomgeving op loopsaf stand van supermarkt, basisscholen, park en zwembad, fietsafstand strand, zee en duinen. Er bestaat nu een mogelijkheid om een schitterend appartement te kopen of te huren in het unieke complex Oe Driehoeck. Vanaf uw dakterras van maar liefst 60 m2 met 2 grote bergruimtes heeft u volledige privacy en een prachtig uitzicht over bollenvelden en duinen. Maar ook binnen kunt u genieten van alle luxe. Wat te denken van een living van ruim 40 m2, een hoofdslaapkamer van ca. 19 m2, 2e slaapkamer, separaat toilet, luxe;badkamer, keuken met inbouwapparatuur en een aparte bergruimte. Aan de voorzieningen is ook gedacht, op de te verdie ping van het complex wordt een bibliotheek gevestigd, op de begane grond een aantal versdagwinkéls en een AH supermarkt. De garage is los te- koop: Vraagprijs? 29.500,- k.k.. Het appartement is tevens te huur. Type Appartement Perceelopp. nvt Woonopp. 100 m2 Bouwjaar 2005 Inhoud 265 m3 Type Middenwoning Perceelopp. 143 m2 Woonopp. 120 m2 Bouwjaar 1974 Inhoud 350 m3 diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar. Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo, tel. 072 5330175

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 8