Intratuin Heerhugowaard GESLOTEN Wassalon De Wals Drie nieuwe bedrijven op Boelcelermeer Zuid 3 Daphne zingt de sterren van de hemel H E I L O O dKp BEDRIJF BELICHT 0p zaterdag 8 september is 5 wrnmÉ. Wf/m Stetimmreg 941852 lMf Heüm tel Ü72SB25060, wrmw&taÈiïesMskersetmmM, Mo^waMatöeéeklmmümmM I.v.m. de aanpassingen van het Nollencircuit zijn wij zaterdag 8 september gesloten. Maandag 10 september zijn wij via het nieuwe kruispunt uitstekend bereikbaar. u-jarig muzikaal talent maakt indruk op jazz Sail U ITKIJKPOST 5 SEPTEMBER 2007 HEERHUGOWAARD, Middenweg Al, 072-5757157. www.intratuin.nl in intratuin m mzerumt&kworm eertander bedrijfin he?versprei* dfagsgebted van de Wtksjkpmt: beikM. De koster? voo? Bedrjjf McM: zp 100 ear© ex. BTW, Voorasflfflstófogs De Hoefsmid 5, JS51PZ Postfel 1850 AS Herloo, Of per e-mail- reéantk@ukkijkposiM. in de aanmelding 'W03$ düideUfk uw gegevens vermelden. In februari stopte ze met haar baan in de zorg en sinds juni draaien de wasmachines van wassalon De Wals van Carina Pielage. Na ruim twee maanden heeft De Wals al aardig wat vaste klanten. „Langzaam maar zeker krijg ik er steeds meer bij, blijkbaar doe ik mijn werk dus goed", lacht Carina. Zij krijgt het idee voor een wasserette als ze erachter komt dat het lastig is om zonder wasmachine te zitten. Perfecte plek ,,Ik wilde een winkel beginnen, daar was ik al vrij snel uit. Maar ja, ik had echt geen idee wat ik wilde verkopen. Toen ik dacht aan wat ik miste in Heiloo, dacht ik terug aan de keer dat mijn wasmachine kapot was. Toen zat ik wel met een probleem, er was namelijk geen wasserette in Heiloo." De locatie aan het station is de perfecte plek volgens Carina en bewust uitgekozen. „Als mensen met de trein reizen, kunnen ze hun was meteen langs brengen. De volgende ochtend is het gewassen, gestreken en gevouwen, en hou je 's avonds tijd over om iets leukers te gaan doen dan wassen", lacht Carina. Het is voor haar belangrijk om te werken van uit het oogpunt van dienstverlening. Zorg combineren met commercie „Ik kom uit de zorg en wilde daarmee een combinatie met commercie. Er wordt tegenwoordig erg op gehamerd dat ouderen zo lang mogelijk zelfstandig moeten blijven. Daar ben ik het mee eens, maar ik betwijfel of dat zich moet uiten in de was. En daarbij vind ik ook niet dat hun kinde ren het moeten doen. Laten ze, als ze bij vader zijn gezellig een potje voet bal kijken en niet met een zak was zitten." Uitkomst voor gezin met werkende ouders Naast ouderen is het volgens Carina ook een uitkomst voor een gezin met twee werkende ouders. „De uurtjes die ouders thuis zijn, kunnen ze dan beter besteden aan hun sociale leven. De was neemt toch aardig wat tijd in beslag." De wassalon heeft een haal en breng service. Tussen 09.00 en 11.00 uur rijdt een busje af en aan om was te halen en te brengen. Carina wil vooral een persoonlijk gevoel overbrengen. „Ik wil niet alleen geld incasseren. Ik zie het zo voor me als dat televisie programma, Het Schaep met de Vijf Poten. Het is leuk om een praatje te maken met men sen. De hele dag alleen zijn is wel erg saai", lacht ze. Het laten wassen, drogen/vouwen en strijken kost 2,- per küo. De moeilijke dingen, zoals het wassen van dekbedden, doet Carina ook. De winkel is maandag tot en met vrijdag geopend van 08.00 tot 18.30 uur en op zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. De was voor 08.00 uur afge ven kan ook, graag wel even een dag van tevoren bellen naar de wassalon, tel. 072-5325060. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Er zijn weer bedrij ven die zich hebben aangemeld voor een kavel op het industrie terrein Boekelermeer Zuid 3. Het gaat om twee bedrijven uit Limmen en één uit Heemskerk. Op 7 en 14 september wordt de overeenkomst ondertekend. De verkoop van de kavels komt langzaam op gang. Zo werden in december de eerste drie overeen komsten ondertekend en in juni nog twee. Wethouder Opdam wydt dit aan de slechte economie. „Nu gaat het weer beter en dat merkje, de drem pel is lager." Het industrieterrein geeft ruimte aan kleinere bedrijven van 1000 tot 5000 m2 en is het, vanwege de lig ging buiten de bebouwde kom, voor bedrijven met weinig werkne mers en beperkte bezoekersaantal len. HEILOO - De 11-jarige Daphne van Daalen uit groep 8 van Springschans Centrum heeft een dijk van een stem. Daarbij begeleidt ze zichzelf op keybo ard. Die combinatie doet het zo goed, dat Daphne al heel wat optredens achter de rug heeft. Zo speelde ze onder andere tij dens jong NBE in Groningen bij een compositiewedstrijd (met een zelf gemaakt üedje); deze zomer was ze uitgenodigd voor de voorrondes en een auditie van Junior SongFestival in Waiibi Flevo met een zelfgemaakt liedje, en ze won vorig jaar het Muziekschool Concours in Heiloo met zang en keyboard. Ze zong bij een meidenband tijdens het Blues Brother weekend in Heiloo, ze zong vorig jaar mee in de finale van Mini- Idols in Egmond aan de Hoef, ze zong afgelopen zomer Beatles herle ven in Egmond Binnen, ze zong mee met het optreden in de Beun van zangdocent Michel Schutte en ze deed mee aan het optreden in de Grote zaal in de Vest met de musical Oebele en Joris Lutz en VOF de Kunst, waarbij ze zichzelf begeleidde op keyboard. En zaterdag staat ze dus op het podium van Jazz Sail in Bergen! Voor dit optreden, onderdeel van de Rabo Jazz Sail 'Get ons stage', heeft ze twee keer een zangauditie gedaan in Alkmaar. De finale van deze talentenwedstrijd is zaterdag avond 8 september van 20.00 tot 21.30 uur. Iedere finalist zingt twee liedjes, Daphne brengt een üedje van de Blues Brothers - Gimme some loving en van Kinderen voor Kinderen - Mama is morgen van mg. De hoofdprijzen van de zijn al bekend; Een professionele studio opname te waarde van 1000,- beschikbaar gesteld door de hoofd sponsor Rabobank. Daphne heeft zang - en keyboard- les op de muziekschool in Heüoo, en ze heeft zangles bij Michel Schutte in Egmond aan Zee. Daphne is zaterdag te bewonderen tijdens de finale van de Rabo Get on stage in Bergen. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5