Full of Life Wellness Center Nieuwe praktijk voor fysiotherapie Oefenparcours springen bij Ponyclub Heiloo Zeevogels 1 ontsnapt tegen Schagen Hakkeloren tennis toernooi bij Hogedijk huis aan huis SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELING EHK Klaverjasclub Amak wandelt doordeweeks Damclub Heiloo Groeiende belangstelling Kermis Katerloop U ITKIJKPOST 12 SEPTEMBER 2007 LIMMEN - Voor maar 19,95 per maand onbeperkt sporten. Bij Full of Life Wellness Center Limmen kan dat. „Wij hebben de dure fitnessinstruc teur weg gelaten", aldus Koen Rooks, eigenaar. Met de nieuwste apparatuur van Life Fitness uit Amerika hoopt de sportschool vooral gezinnen aan te trekken. In de toekomst wil Full of Life ook jeugdfitness geven. Ouders kun nen dan tegelijk met hun kind sporten. Het centrum geeft ook bedrijfsfit ness, heeft een gewichtsconsulent, voetreflex therapeut, fysiotherapie en sport- en ontspanningsmassage. Het fitness centrum is zeven dagen in de week geopend en heeft een ruim parkeerterrein. Full of Life, Rijksweg 53 in Limmen, tel. 072-5055770. www.fulloflife.nl. HEILOO - Op zaterdag 15 september is er van 10.00 tot 14.00 uur de gelegenheid de nieuwe praktijk voor fysiotherapie van Joost de Moor en Edwin Glerum te komen bekijken in Sportcentrum De Dors aan het Maalwater 2. Burgemeester Romeyn zal om 11.00 uur de opening verrich ten door een speciale testunit in gebruik te nemen. Joost en Edwin introdu ceren een geprotocolleerde fysiotherapeutische aanpak in Heiloo. Steeds meer studies onderbouwen dat de gehanteerde methode leidt tot een duur zaam behandelresultaat. Naast individuele behandeling vooral bereikt door zelfwerkzaamheid van de patiënt. De fysiotherapeut adviseert, behandelt en geeft gerichte training om het herstellende vermogen van het lichaam aan te spreken. Rehab Centre heeft binnen vier fysiotherapeutische centra erva ring opgedaan met het geven van hersteltrainingen. Deze trainingen zijn gericht op functioneel herstel en worden onder andere uitgevoerd met gebruikmaking van fitnessapparatuur, specifieke oefenmaterialen en meet apparatuur. Per diagnose zijn richtlijnen geformuleerd en softwarematig vastgelegd. Iedere patiënt volgt zo een specifiek en persoonlijk programma. Deze aanpak heeft Rehab Centre eind 2006 het isocertificaat 9001 opgele verd als waardering voor geleverde kwaliteit. Joost de Moor is al 30 jaar een begrip in Heiloo en voegt met deze samenwerking nog eens iets extra toe aan zijn toch al ruime behandelmogelijkheden. RUITERSPORT HEILOO - Elke derde vrijdag van de maand organiseert de Ponyclub Heiloo en de Landelijke Rij vereniging een oefenparcours springen. Op 21 september is het de zevende keer dat dit oefenparcours wordt opgebouwd. Het springen vindt plaats op het terrein aan de Zeeweg in Heiloo, In de zomermaanden is het bij goed weer buiten op zand; by regen en in de wintermaanden is het binnen in de Sammerrijhal. Vanaf 18.00 uur is de kantine open. Iedereen die erva ring heeft met springen, mag hier aan meedoen. Je hoeft geen lid te zijn van de club/vereniging of een wedstrydruiter te zijn. springervaring opdoen Het is juist een kans om ervaring op te doen voor de ruiter en paard/pony. Je hoeft je niet van te voren op te geven dat doe je op de avond als je aankomt; de hoogte die je wilt springen bepaal je zelf of in overleg. Het springen gaat onder begeleiding van een instructeur; tij dens de ronde springen worden er aanwijzingen gegeven. De eerste start is om 19.00 uur en begint by vijftig centimeter; het inspringen kan vanaf 18.30 uur. Wil je dus zestig centimeter springen moet je er om 18.30 uur zijn om in te sprin gen, want als er geen deelname is voor vijftig centimeter dan gaat de balk tien centimber omhoog naar zestig centimeter en wordt daarmee begonnen. Als eenmaal de balk hoger gaat, gaat deze niet meer naar beneden! Het is afhankelijk van het aantal deelnemers hoe laat de verschillende rondes zijn, dus het is lastig aan te geven hoe laat de ruiters aan de beurt zijn. De kosten voor deelname zijn 3,50 per start (ronde). Mail voor meer informatie naar: info j.bult@planet.nl. VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft een punt over gehouden aan de ont moeting tegen Schagen. Met dit* gelijke spel mocht de thuisclub de handjes dichtknijpen. De bezoekers creëerden veel moge lijkheden om de score op te voeren, maar wisten de bal slechts één keer tussen de palen te krijgen. Zeevogels startte goed tegen Schagen. Na tien minuten spelen gaf Jan Jong de bal op een presen- teerblaadje aan Paul Zwart. De snel le aanvaller schoot het leer, vanaf de penaltystip, in het kruis; 1-0. Lang konden de withemden niet genieten van hun voorsprong. Een fraaie dieptebal werd perfect aangenomen en nog beter afgerond; 1 - 1In het vervolg van het eerste bedrijf ont snapten de Hoevers diverse keren aan een achterstand. In de tweede helft was het ook weer wachten op een treffer van Schagen. De gastheren leken de wedstrijd niet te willen winnen en gingen verder met het missen van de mooiste moge lijkheden. Toen de scheidsrechter, na veel extra tijd, uiteindelijk affloot was Zeevogels een gevonden punt ryker. Programma: Limmen - Zeevogels Promovendus Zeevogels gaat zondag op bezoek bij degradant Limmen. In het Tulpendorp is de doelstelling om in één seizoen terug te keren naar de derde klas. Zeevogels heeft een heel ander doel voor ogen: handhaven. HEILOO - Op 17 september houdt EHK weer een Open Drive.U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. De start is om 20.00 uur en de avond eindigt om 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw Geerlings, tel. 072-5339345 of bij mevrouw van Toorn, tel. 072- 5336038. AKERSLOOT - Donderdag 13 september is er weer een doorde weekse wandeling. Deze wordt georganiseerd door de wandelaf- deling van de loopgroep AMAK in Akersloot. We vertrekken om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Cock Snijder, tel. 0251-313956. HEILOO - Het nieuwe damsei- zoen is weer begonnen. Nieuwe leden kunnen direct aan de onderlinge wedstrijden mee doen. Er wordt gespeeld op donderdag avond vanaf 19.45 uur. Speellokaal Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48 in Heiloo. Men kan zich aanmelden bij secretaris M. Out, tel. 072-5340734 of S. Klerk, tel. 072-5054063. Uitslage ronde 1, gespeeld op 6 septem ber: A. Valkering -E Schouten 1- 1, P Heine - W Solleveld 2-0. TENNIS EGMOND - In de weekenden van 5-6-7 en 12-13-14 oktober wordt door tennisclub Hogedijk het inmiddels zeer bekende veteranen Hakkeloren dubbel- toernooi georganiseerd. Zoals de naam al zegt alleen dubbel en mix partijen voor dames en heren van 40 jaar en ouder. De laatste jaren blonk dit toernooi uit door haar goede sfeer en gezel ligheid. Dit was mede te danken aan het feit dat er in poulevorm gespeeld wordt zodat iedereen min stens twee partijen kan tennissen. De winnaars van de poules gaan door in het hoofdschema wat voor namelijk in het tweede weekend gespeeld gaat worden met natuur lijk de finales op zondag 14 okto ber. De organisatie zal haar best weer doen om het een ieder naar zijn of haar zin te maken en daarom wordt ook de inwen dige inens natuurlijk niet verge ten. Een kopje snert, broodjes bal en op de finaledag befaamde broodjes beenham zullen er voor zorgen dat op dat gebied niemand iets té kort komt. Tijdens de finaledag zal het shantykoor Heeren XVII voor de muzikale omlijsting. Inschrijven kan via www.toernooi.nl nog tot 21 september, er zijn op dit moment al bijzonder veel inschrijvingen. LIMMEN - Tijdens de Kermis Katerloop, gehouden op zondag 9 september, is gebleken dat er een groeiende belangstelling is voor de wedstrijd, die tijdens de kermisperiode, wordt georganiseerd door de Limmer IJsclub. Op het vijf kilometer lange parcours kwamen om 10.30 uur ruim negentig lopers aan de start om deze één of tweemaal te lopen. Ook echte 'kater'lopers waren naar het park gekomen en menig persoonlijk record werd gelopen. Ook de winnende tijd is een verbetering van het parcoursrecord, dat op naam stond van Aldert Pepping. Mede dankzij de sponsors en de vele vrijwilli gers is dit speciale kermisevenement goed en veilig verlopen. Voor de uitslag verwijzen wij u naar de rubriek Uitslagen Op pagina 29. Foto: Mario Sacksioni.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 27