Hans Dulfer treedt weer op in de Buk Ter Coulsterkerk The Strolling Bones in café La Strada Expositie over Bella Italia en het Verre Oosten H E I L O O Eei^ kwfcstie Ivanjlef deutekom Joyce Roodnat v 11 Corso Timboektoe BOEK VAN DE WEEK Stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en de 60+ Een kwestie van Lef door Joyce Roodnat Een kwestie van lef j Organist en blokfluit in UITKIJKPOST 26 SEPTEMBER 2007 Als Isa (14 jaar) en haar oudere broer Kars noodgedwongen verhui zen, omdat hun ouders zo nodig het roer om willen gooien door een camping in Frankrijk te beginnen, hebben ze het gevoel naar Timboektoe te verhuizen. Gelukkig ontmoet Isa Jules (16 jaar), een jongen die een jaar geleden zijn moeder verloren heeft. Jules heeft een moeizame relatie met zijn alco holistische vader, maar hij verbergt dit voor de buitenwereld. Totdat Isa op zoek gaat naar zijn geheim. Net als de camping van haar ouders het lijkt te gaan redden, blijkt er een andere camping te zijn die hen de oorlog verklaard. De onsympathie ke eigenaar deinst er niet voor terug om Jules' vader de schuld in de schoenen te schuiven van de kwalijke dingen die hij aanricht. Een arrestatie volgt. Zal het Jules, Isa en Kars lukken om Jules' vader vrij te pleiten en zal camping Timboektoe" dit overleven? De bio scoopbezoeker zal zich geen moment vervelen; de film bevat alle ingrediënten om de ultieme Nederlandse jongerenfilm van het jaar te worden. Vanaf 4 oktober bij Corso. <i Vrouwen van 40, 50 en 60+ wor den sterker en interessanter. En mooier, als ze daar zin in hebben. Toch blijft ouder worden ingewik keld in een wereld die traditioneel de niet-meer-piepjonge vrouw weg zet als een zielig geval. In-Een kwestie van Lef zet Joyce Roodnat de genoegens van het ouder wor den op een rij en ze beschrijft hoe elke vrouw daar haar voordeel mee kan doen. Een kwestie van lef geeft adviezen op het gebied van uiterlijk en mentaliteit en bevat handige ideeën voor shoppen, kleding en make-up. Roodnat ondergraaft de angst voor de overgang en stelt vast dat vrouwen op elke leeftijd heus nog aan seks doen en min naars hebben. Verder onderzoekt ze de zegeningen en de hinderlagen van botox en collageen. Maar ze vraagt zich ook af of een rimpel eigenlijk wel zo lelijk is. Een kwestie van lef kwam tot stand op basis van gesprekken met deskun digen en ervaringsdeskundigen; door Joyce Roodnat voor 25,- J^H Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HM hHH naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl HEILOO - Op vrijdag 28 septem ber geven Pieter van Dijk op orgel en Elina Keijzer op blokfluit een concert in de Ter Coulsterkerk. Zij brengen een programma met werken uit de 17de en de 18de eeuw, waarbij bekende componisten te horen zijn als Buxtehude, Sweelinck, Telemann, Bach en Handel, maar ook minder bekende componisten als Van Eyk, Schop, Scheidemann en Cima. De aanvang van het concert is om 20.00 uur. Pieter van Dijk (1958) is organist van de Grote Sint Laurenskerk in Alkmaar en is stadsorganist van Alkmaar. Als docent voor het hoofdvak orgel is hij verbonden aan het Conservatorium van Amsterdam en de Hochschule für Musik und Theater in Hamburg. Pieter van Dijk maakte verschei dene cd's op de orgels van de Alkmaarse Laurenskerk. Op het Van Hagerbeer/Schnitger-orgel nam hg werken van Scheidemann (voor Naxos) en Concerti van Bach (voor Hanssier) op. Bij de heringebruikneming van het Van Covelens-orgel verscheen een cd met werken van Hofhaimer, Schlick en Sweelinck. Met Frank van Wijk maakte hij een cd met opnamen van beide orgels. Pieter van Dijk is regelmatig jurylid bij internationale orgelconcoursen. Als concerterend organist is hij actief in diverse Europese landen en in de VS. Elina Keijzer studeer de blokfluit, orgel en kerkmuziek aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam. Later studeerde zij koordirectie aan het conservatorium in Alkmaar. Zij speelde in diverse ensembles en leidde verschillende koren. Op dit moment is zy can tor-organist van de Doopsgezinde Vermaning te Zaandam. Zij is als docent orgel en blokfluit verbon den aan Kunstencentrum Triade te Den Helder. Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, Heiloo. HEILOO - Het heeft even geduurd, maar na een jaar of vijf hebben Ruben Hoeke en Machiel Boon de kracht weer gebundeld. Naast Aerosmith, The Rolling Stones, The Black Crowes en AC/DC, hebben de Bones een nieuw thema: de Creedence Clearwater Revival-revival. Op zaterdag 29 september vanaf 21.00 uur kunt u van ze genieten bij cafe La Strada aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. Een zeer volledige reeks nummers van CCR, gespeeld op de vertrouwde Strolling Bones manier, zullen voor menig muziekliefhebber een gewel dige ervaring zijn. Geen gelikte hi- tech geluidjes, geen ongeïnspireer de muzikanten, maar oude vox versterkers, Gibsons en een inzet alsof de nummers de wereld nog moeten veroveren. De mannen heb ben een lange afwezigheid goed te maken en staan garant voor een top-avond vol authentieke Louisiana swamprock. Gratis entree. HEILOO - Tenorsaxofonist Hans Dulfer en zijn band. Vorig jaar waren ze ook te gast in de Buk Buk. En maakten toen een verpletterende indruk, waardoor het voor herhaling vatbaar werd. Het is een kleine bezetting: Ruben van Roon doet de beats en de samples, Eric Barkman speelt elektrische contrabas en John Helder rapt en roept opruiende kre ten in de microfoon. Bij de eerste beats kijkt het pubüek wat verbaast: 'Hé, dit is toch Hans Dulfer? Waar is de jazz muziek?' Verbazing gaat snel over in dansen en na een paar nummers gaat het pubhek helemaal los. Jong en oud gaat kompleet uit zijn dak op de opzwepende muziek. Wie dacht dat Hans Dulfer alleen jazz muziek speelt zit er echt hele maal naast. Dit is namelijk dance met een jazz jasje. Na twee sessies had het pubhek er nog geen genoeg van en waren de mannen gelukkig bereid om het nog even een toegift te geven, maar alleen als het pubhek bleef dansen. Zullen Hans Dulfer en zijn band 29. september weer Buk Buk op zijn kop gaan zetten en opnieuw positief verrassen? Stomme vraag! De deu ren gaan om 21.00 uur open. De entree bedraagt 12,50. Kaarten kunnen in de voorverkoop gekocht worden voor 10,- bij De schrijve rij (Heerenweg 140 te Heiloo). HEILOO - Vanaf maandag 8 oktober zijn er diverse aquarel len van Patricia Duineveld- Coolegem, in de lunchroom bij de Hema, te zien. In haar favoriete vakantieland Italië schildert zij ieder jaar een mooi vergezicht. Maar ook het mystieke Oosten blijft trekken in haar schilderijen. Patricia is voor velen een bekend gezicht in Heiloo. Enkele jaren geleden, gaf zij nog op creatief gebied diverse workshops. Voor diverse mensen heeft zij, in opdracht, een schilderij gemaakt, ook acryl- en olieverf behoort tot de mogelijkheden. Tevens bestaat er een mogelijkheid om de geëxpo seerde werken te kopen. U kunt altijd vrijblijvend contact met haar opnemen, tel. 072-5340459. Na lange tijd van afwezigheid gaan The Strolling Bones helemaal los met onvervalste Louisiana swamprock. Eigen foto Zijn laatste optreden in de Buk was een gigantisch succes. De Buk verwelkomt rasmuzikant Hans Dulfer zaterdag dan ook weer met open armen. Foto: Mario Sacksioni Werk van Patricia Duineveld

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 11