contact Dierendag in het gemeentebos bij 't Beestenboetje HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de- inwoners van Heiioo Openingstijden Bouwen en wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 26 SEPTEMBER 2007 Donderdag 4 oktober 2007 is het dierendag. Op woensdag middag 3 oktober 2007 vieren we van 13.00 tot 16.00 uur die rendag in het 't Beestenboetje aan de Ter Coulsterlaan. Gemeente Heiioo en dus ook de medewerkers en vrijwilligers van 't Beestenboetje willen deze dag niet ongemerkt voorbij laten gaan en hebben een feestelijk programma gemaakt Dus kom allemaal gezellig langs bij 't Beestenboe'tje! Programma - Optreden van een kindertheater voor groot en klein. - De kinderen kunnen ponyrijden. - Ringsteken. - Een rondleiding door het bos met boswachter Anton. - Jacqueline Hoppenbrouwers is aanwezig met haar konijnen en vertelt over de verzorging daarvan. - Kindergezichten schminken. - Kleurplaten kleuren. - Natuurlijk kunnen de kinderen als vanouds lekker knuffelen met de cavia's en konijnen uit 't Beestenboetje. Tijdelijke afsluiting fietspad Het fietspad Ter Coulsterlaan tussen de Heerenweg en de Kennemerstraatweg wordt van 12.00 tot 16.00 uur afgesloten voor al het fietsverkeer. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiioo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiioo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen: Westerweg 225, reg.nr. 2007/0323 veranderen woning in tijdelijke dagop vang (woonzorgspectrum Westerhout) ontvangstdatum: 18 september 2007 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen én Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Bouwplannen via procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiioo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan de hieronder vermelde bouwplannen, die zullen worden behandeld volgens de uniforme open bare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. J.P. Hasebroekweg 21 - bouw onder wijsgebouw (Benedictusschool en Pino/BSO); Oosterzijweg 110 - bouw 2 woningen (woonboerderij) met 2 bijgebouwen. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 27 september 2007 gedu rende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestem mingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiioo, Postbus 1 1850 AA Heiioo. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend: De Kuilenaar 19, reg.nr. 2007/0312 plaatsen dakkapèl (op achterdakvlak) verzending: 20 september 2007 Kerkelaan 33, reg.nr. 2007/0218 vergroten woning verzending: 20 september 2007 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Heiioo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiioo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Twee woongebouwen en een parkeerkelder Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling en bouwvergunning te verlenen voor het realiseren van twee woongebouwen (24 koopappartementen) en een par keerkelder op het adres Matthijs Zonderhuisweg 1 (locatie voormalig postkantoor). Medewerking kan wor den verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsproce dure en met toepassing van de unifor me openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemd plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 27 september 2007 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld plan vrijstelling en vergunning te verle nen een zienswijze naar voren bren gen, bij voorkeur schriftelijk, en te rich ten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiioo, Postbus 1 1850 AA Heiioo. Verleende uitritvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn uitritvergunningen ver leend voor Nijverheidsweg 3 Zevenhuizerlaan 51 Verzending: 18 september 2007 Ter inzage De uitritvergunningen met de bijhoren de stukken liggen vanaf woensdag 26 september 2007 gedurende zes weken na verzending ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de bovengenoem de uitritvergunningen, dan kunt u hier tegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiioo, Postbus 1 1850 AA Heiioo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Procedure Wanneer deze vergunning gereed is krijgt de aanvrager van de uitrit bericht

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 15