Zomerse start winter-bosloop-seizoen TC Egmond aan Zee sluit Podiumplaatsen voor Boscrossers Laatste witviswedstrijd HSV Limmen seizoen feestelijk af SPORT Maak je wereld een stukje groter! 27 Conditie opbouwen bij gymvereniging doordeweeks advertentie Amak wandelt UITKIJKPOST 10 OKTOBER 2007 de hele baan vlak achter de nummer een, die een jaar ouder is, maar kon hem nergens inhalen dus ging hij als tweede over de finish. Ook in de eindstand veroverde hij een tweede plaats. Aanstaande zondag wordt in Velsen-Noord, bij FCC Wijkeroog, de achtste wedstrijd verreden om het Afdelings kampioenschap. Het belooft een spannende wedstrijd te worden, aangezien de hele baan op de schop is gegaan, en het er zeer spectaculair uitziet. De wedstrijden beginnen om ongeveer 11.00 uur. HEILOO - In de week van maan dag 8 tot en met vrijdag 12 oktober worden er open lessen gehouden bij Gym- en Turnvereniging GTH. In die week mogen de ouders en ande re belangstellenden de lessen van de kinderen bijwonen. Ook kan in deze periode een kijkje genomen worden bq de andere activiteiten van GTH, kunnen er proeflessen gevolgd worden om zélf aan de conditie te werken. Voor de dames is dat op maan dag- en dinsdagavond in de gymzaal aan de Breedelaan en op dinsdagochtend in het Open Huis. In een gezellige sfeer onder deskundige leiding aan de conditie werken en spierverster- kende oefeningen doen. De trampolinegroep op vrijdag avond heeft nog ruimte voor enkele deelnemers. Kijk voor het complete lesrooster op de web site: www.GTH-Heiloo.nl HARDLOPEN CASTRICUM - Een strakblauwe lucht, windstil, een heerlijke temperatuur en een parcoers waarvan de zandpaadjes niet al te mul waren. Dit maakte van de Van Gansewinkel Bosloop van AV Castricum een hard loopwedstrijd onder goede omstandigheden. Ideaal voor menig atleet om het wintersei zoen te laten beginnen. Er was een route uitgezet over 10,7 kilometer en 16,1 kilometer door het duingebied, waarbij met de 10,7 kilometer wedstrijd op het zeven kilometer punt de kaarten voor de overwinning al waren geschut: op kop lag de Atos-atleet Rachid Mohammadi, die eerste werd met 37.50 minuten. De tweede en derde plek waren voor Louis Dam van AV Trias en Peter Burger van AVC. De Castricummer Harm van Baar werd eerste bij de senioren en met zijn tijd van 39.34 minuten, bleef het par koersrecord van net geen 33 minu ten uit onaangetast. Tjade van Wittmarschen, lid van AVC, werd tweede en met net geen minuut ver schil kwam Arnold Vreeker in een tijd van 41.47 minuten als derde over de finish. Bij de dames werd Monique Arkenbout (AVC) met ruime voorsprong eerste, gevolgd door clubgenote Ria Stam. Bij de loop over de tien Engelse mijlen waren de eerste plaatsen voor Mico Hacquebard bij de heren en Rietje de Wege bij de dames. De jeugd had de mogelijkheid om 2,3 kilometer of om 4,0 kilometer te lopen. De snelste loper op de 2,3 kilometer werd Ryan Clarke in 8.58 minuten en tweede in zijn categorie was Sven Schoonebeeck. Bij de c/d junioren zaten de nummers 1 en 2 dicht bij elkaar: met 9.23 minuten werd Joris Hollander van AVC eerste en met slechts twee seconden verschil volg de Stan Niesten. Bij de meisjes was de overwinning voor Carlijn van Esch. Ango (Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie) komt op voor de rechten van mensen met een handicap. Recht op bijvoorbeeld woningaanpassingen, hulpmiddelen, thuiszorg, vervoer, aangepast werk en belastingteruggave. De huidige wet- en regelgeving is complex en als je gehandicapt of chronisch ziek bent, krijg je niets cadeau. Ango zorgt dat je krijgt waar je recht op hebt. Door te adviseren, te bemiddelen en praktische hulp te geven. En mensen die net buiten een regeling vallen of kosten moeten maken die niet vergoed worden, te helpen met geld. Kom op voor je belangen. Word ook lid van Ango! Meer informatie: www.ango.nl of Postbus 850, 3800 AW Amersfoort AKERSLOOT - Dinsdag 16 okto ber is er weer een doordeweekse wandeling. Deze wordt georgani seerd door de wandelafdeling van de loopgroep AMAK in Akersloot. We vertrekken om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg. Belangstellenden zijn welkom. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Cock Snijder, tel. 0251-313956. Boscrossers tonen zich sterk in topcompetitiewedstrijd Foto: Archief/Mario Sacksioni stand eindigde hij op de eerste plaats. Sharon reed als oudste daar weer na met haar cruiser. Zij reed in haar manches ook drie keer naar een eerste plaats. In haar halve fina le moest ze een concurrent voorla ten en werd tweede. De start was goed in de A-finale, maar daarna lukte er niets meer, ze werd vijfde. In de eindstand eindigde ze op de derde plaats. 's Middags moesten Robin en Sharon nog op de 20 inch fietsen rijden. Sharon reed twee keer naar een tweede en een keer naar een derde plaats in de manches. In de halve finale werd ze helaas zesde. Haar eindplek was een negende plaats. Robin reed drie keer naar een eerste plaats in de manches. Zijn A-finale was spannend, hij reed Karin Holvast van Stichting Kika neemt de cheque van 2500 euro in ontvangst uit handen van Janny Oiling (links). Eigen foto HENGELSPORT LIMMEN - Zondag 14 oktober wordt de laatste witviswed strijd van de HSV Limmen gevist. Er wordt traditioneel afgesloten in het Stet, met aan sluitend een snertmaaltijd in een naburig café. Er wordt gevist volgens het com biklassement (25 gram per vis, plus het gevangen gewicht). Er is nog van alles mogelijk in het klas sement. Gerrit Tuijn gaat aan de leiding in het combiklassement, over-all gaat Jan Walta aan kop in de A-klasse. In de B-groep gaat Meindert Bakkum aan de leiding voor Herman Scholten in het com biklassement. In het algemeen klassement gaat het tussen Meindert Bakkum en Niels Terluin. Opgeven tot vrijdagavond 21.00 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056. Deelname kost 3,00, de soep is van de club. Bijkomende consumpties zijn voor eigen rekening. Verzamelen om 08.30 uur bij de. supermarkt aan de Vuurbaak Heijn. Deze wedstrijd telt tevens mee voor het Limmerpoldercup-klassement. TENNIS EGMOND - Het tennisseizoen en het vijftigjarig jubileumjaar voor TC Egmond aan Zee is zaterdag 6 oktober afgesloten met een gezellige feestavond. Tevens werd tijdens deze avond de totale opbrengst in de vorm van een cheque ter waarde van ruim E 2500,- door Janny Oiling van TC Egmond aan Zee overhandigd aan Karin Holvast van de Stichting KiKa. De voorzitter Rein Knol voegde daarbij nog een extra bijdrage namens TC Egmond aan Zee aan toe en natuurlijk de helft van de opbrengst van de feestavond komt ook nog ten gunste van de Stichting KiKa. Al met al een geslaagde actie en een fantastisch eind van het ten nisseizoen. FIETSCROSS HEILOO - Met mooi weer is afgelopen zondag in Valkenswaard de laatste, in een reeks van zes, topcompetitie wedstrijd fietscross verreden. Claudia mocht 4s ochtends de spits afbijten en reed in haar manches drie keer naar een tweede plaats. Bij de start van de A-finale ging ze goed weg maar raakte ingesloten voor de eerste bocht en werd helaas zesde. In de eindstand van de zes wed strijden eindigde ze op de derde plaats. Robin moest daarna met zijn cruiser van start en reed drie keer naar een eerste plaats. Hetzelfde deed hij in zijn A-finale. In de eind-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 27