contact Kunstenaar gezocht Belangrijke nummers Collecte Rommelmarkt Slotwedstrijden fietscross "Het HDI gaf mij steun. Een begrijpend oor en orde in een wirwar van gevoelens en problemen. Wat is dat belangrijk als je kanker hebt." Burgerzaken Helen Dowling Instituut UITKIJKPOST 17 OKTOBER 2007 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Door de burgemeester is vergunning verleend tot het houden van een open bare inzameling van gelden met gebruikmaking van bussen, zakjes of lijsten ten behoeve van een buiten speelplaats voor het Antonius Kinderhuis te Castricum aan Stichting HelloOlivier (Heiloo) van maandag 22 tot en met zaterdag 27 oktober a.s. van 09.00 tot 21.00 uur. - Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning telefoonnummer 072 $35 66 68. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 12 oktober 2007 Elders geboren Noor.d.v. F.W. Gesink en M. de Wildt Yara W.,d.v. S.A. Reitsma en J.R. Osnabrugge Yasmine.d.v. R.P.J. Sens en S. Oumghar Kim H.,d.v. A.M. Duinmeijer en J.J.C. Klaver Darien N.,z.v. N.H. Rahim en J. Fattah Rosalie E.J.,d.v. R. Engelsma en C.M. Beerse Kees, z%v. S.J.C. Kops en H.E.M. Kroone Huwelijksaangiften J.C.F. Ruhl en M. Suurhoff Huwelijken D. Bijl en S. Stofberg V.M. van den Broek en E.E. Eisinga W.A. Niezen en M.J. Terlien Overleden H. Visser J.J. Veeken J. Andeweg H. Verdonk R. de Bruin M.D. Koelemeij ev Flens Elders overleden A.A. Risselada wv de Bruijne M.J.A. Biersteker Tijd, historie, land en water. Dat zijn de elementen voor het kunstwerk waarnaar de gemeente Heiloo op zoek is voor het woningbouwproject Maalwater. Op de plaats van dit project stond in de vroege ijzertijd (800 - 500 v.C.) een palencirkel met een diameter van ongeveer vijf meter. De cir kel bestond uit negentien palen en vormde de grens tussen water en land. Waarschijnlijk was de palencirkel een seizoenskalender. Bent u die kunstenaar die wij zoeken en voor ons een kunstwerk kan maken?'Kijk dan op www.heiloo.nl/maalwater bij de rubriek 'Nieuws' voor meer informatie over de opdracht. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Breugel, telefoonnummer 072 535 67 55 of de heer T. de Rudder, telefoonnummer 072 535 78 80. De burgemeester van Heiloo verleent vergunning tot het houden van een december-fair (rommelmarkt in kerstsfeer met 65 kramen en catering) op zon dag 25 november 2007 van 10.00 tot ftOO uur in de binnenbak en rijhal van de Pony- en Paardenclub aan de Zeevtóg 414. De opbrengst van de december- fair dient ter vermindering van de kosten van de nieuw aangelegde binnenbak en rijhal. Burgemeester en wethouders ven Heiloo verlenen ontheffing tot het gebruik van een geluidsinstallatie op sportpark Het Vennewater aan Het Zevenhuizen. De ontheffing geldt tijdens de slotwedstrijden van het officiële Nederlands club kampioenschap fietscross onder toezicht van de KNWU op zondag 18 mei 2008. Deze toestemming geldt ook voor de geplande trainingen op vrijdag 16 en zaterdag 17 mei en voor de wedstrijden voor niet geselecteerde rijders op zater dag 17 mei 2008. www.heiloo.nl Begeleiding bij kanker Huck hoe is het nu nu je je scooter en bus hebt? Het is echt te gek! Ik kan het nog niet echt begrij pen, het voelt en alsof ik jarig ben. Nu nog wachten tot je mag rijden! Ja helaas ben ik nog te jong maar ik ga toch eens stiekem door de staat hopen dat niemand het ziet! Wat ben je van plan als je mag rijden? Elke dag met de scooter naar school! En met de bus veel rijden. Wat ga je met je bus en scooter doen nu je nog niet je rijbewijs hebt? De scooter komt eerst in de woonkamer te staan, ik wil graag straks een rondje. Wie waren je tegenstanders? Ik was wel een van de jongsten. Er waren veel volwassenen, de meeste waren wel een jaar of 30. Was je de jongste? Er waren ook kinderen van 12 en 13, dus nee ik was niet de jongste Wat is je tactiek? Rustig blijven niet gaan stunten, je vooral niet laten afleiden en gewoon jezelf blijven. Waarom ben je beter dan de anderen en waarom ben jij de winnaar? Nieuw in Heiloo: een knalgele Volkswagenbus en een gele Vespa. Een aantal maanden geleden had Huck de Haas, 13 jaar, uit Heiloo de Lipton Ice- Tea-Chase gewonnen, maandag was het zover en heeft hij zijn Volkswagenbus en Vespa De rest maakte veel fouten doordat ze niet rustig bleven, het was ook vooral geluk, dit gebeurt niet iedere dag. Ga je met nog meer wedstrijden mee doen? Ik werd wel al gevraagd voor wedstrij den, ik denk dat ik het zeker wel weer eens ga doen maar dan voor de lol. En als ik mee ga doen dan rijdt mijn vader me met de bus! RUBENSLAAN 190 3582 JJ UTRECHT TELEFOON 030 252 40 20 WWW.HDI.NL

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 13