Dinie Kuijper werkt 12,5 jaar bij van Velzen Feestelijke opening BSO Boekenstein Lars Bakker opent optiekzaak in Heiloo Voorspeelavonden seizoen bij de Muziek Dansschool Heiloo van start High tea voor lotgenoten Scouting uit Heiloo wint de JOTA cross Ruim 30.000 vrijwilligers collecteren voor Diabetes Fonds H E I L O O 13 INGEZONDEN MEDEDELING Senioren Uitzendbureau UITKIJKPOST 31 OKTOBER 2007 HEILOO - Zodra in 1995 banketbakkerij Van Velzen in winkelcentrum 't Loo werd geopend kwam Dinie Kuijper het verkoopteam versterken. Inmiddels doet zij dat al 12,5 jaar en staat zij al die tijd met veel plezier voor de klanten klaar. Dinie vindt niets leuker dan de klanten te adviseren met het maken van hun keuze. Het laatste jaar kunt u alleen door haar geholpen worden op maandag omdat ze bijna met pensioen mag. De medewerkers van de banketbakkerij feliciteren Dinie Van harte met haar jubileum! HEILOO - Forte Kinderopvang is dit schooljaar gestart met buitenschool se opvang voor kinderen van basisscholen de Elckerlyc, de St. Willibrord en de Zuidwester. Nu nog gevestigd in de Willibrordschool, maar op korte ter mijn in een eigen gebouw, speciaal ontworpen en ingericht voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Dichtbij en met een heel eigen sfeer, dat maakt deze bui tenschoolse opvanglocatie uniek. Leerlingen worden voor en na schooltijd in gezellige en huiselijke ruimtes opgevangen door goed opgeleide pedago gisch medewerkers. Om ouders en leerlingen de kans te geven de bso-ruim- te te bekijken en om kennis te maken met de begeleiders, wordt een feeste lijke opening gehouden. Voor de kinderen is er veel te doen: schminken, ballonkneden, jongleren, een straattheateroptreden en nog veel meer. Voor de ouders staat natuurlijk een lekker drankje met een hapje klaar. De feeste lijke opening vindt plaats op donderdag 1 november. Ouders en kinderen zijn welkom tussen 16.00 en 17.30 uur op de St. Willibrordschool, Boekenstein 46/47, in Heiloo. Voor meer informatie, bel het Centraal Bureau van Forte Kinderopvang, Esther Hollenberg, tel. 0251-658058. HEILOO - Sinds tien jaar heeft Lars Bakker uit Heiloo een optiekzaak in Weesp, Carriere Optiek. Toen het Stationscentrum werd ontwikkeld, besloot hij een tweede winkel te beginnen in zijn eigen woonplaats onder de naam Lars Brillen. Lars gaat de winkel samen met zijn vrouw Katja runnen. ,,Mijn vrouw Katja is kleurconsulente en geeft bij de verkoop desgewenst een kleuranalyse, om te kijken welke bril het beste bij de klant past. Het kleurad vies is tevens toepasbaar op alles wat met mode te maken heeft en dus ook op de keuze van kleding of haarkleur." Voor een goed en gedegen advies met de juiste aandacht en tijd werken ze voor de oogmetingen en kleuradviezen op afspraak. Het bekijken en passen van de collectie is altijd vrijblijvend toe gankelijk. „Onze collectie is design van hoog niveau voor jong en oud. Bij de openingsreceptie is een inzameling gehouden voor orthopedagogisch dagcentrum De Vijfhoek in Heiloo. De inzameling heeft maar liefst 1000,- opgeleverd voor dit goede doel. Lars Brillen is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09.30 tot 18.00 uur, zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur, en vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Adres: Stationsweg 89 A2, tel. 06- 51291167. Foto: Mario Sacksioni HEILOO- Van woensdag 31 oktober tot en met woensdag 7 november gaan de deuren open voor de eerste serie van Voorspeeluren die de muziek school organiseert voor haar leerlingen. Tijdens deze Voorspeeluren wor den de leerlingen in de gelegenheid gesteld om hun ingestudeerde wer ken ten gehore te brengen aan ouders, familie en belangstellenden. Tevens hebben deze Voor speelavonden het doel om podium ervaring op te doen. Ook dit jaar zullen deze uren een mix kennen van leerlingen van verschillende docenten, instrumenten en uiteenlo pende muziekstijlen. Woensdag 31 oktober kunt u kij ken en luisteren naar pianoleerlin gen van Doreté Crijns, hoboleerlin gen van Peter Onnes, dwarsfluitleerlingen van Martin Rozema, vioolleerlingen van Hilka Jelsma en harpleerlingen van Marjan Deiman. Deze avond zal gekenmerkt worden doordat er zowel individueel als in klein ensembleverband muziek wordt gemaakt en de grote verscheiden heid aan instrumenten. Donderdag 1 november zijn het trompetleerlingen van Simon Boerke, klarinetleerlingen van Madeion Kooij, keyboardleerlingen van Marja Kraakman en Sander van Wonderen en dwarsfluitleerlingen van Anke Buringa. Deze avond zal afwisselend zijn van karakter door de uiteenlopende muziekstijlen. Vrijdag 2 november zullen cello- leerlingen van Martine Beider, HEILOO - Elke tweede donderdag van de maand van 16.00 tot 17.00 uur is het senioren uitzendbureau weer aanwezig in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De eerstvolgende keer is donderdag 8 november. Bent u 65 jaar of ouder en heeft u interesse in een (parttime) betaalde baan of wilt u gewoon informatie over uw mogelijkheden op de arbeidsmarkt, kom dan langs. Het senioren uitzendbureau is een initia tief van Stichting Ouderenwerk Heiloo in samenwerking met Randstad Uitzendbureau. Blokfluitleerlingen van Janjaap Langereis, keyboardleerlingen van Eric Bogers, Zangleerlingen van Kees de Bruijn, accordeonleerlingen van Tim Fletcher en gitaarleerlin gen van Edwin van Ligteringen tij dens een zeer gemêleerde avond hun ingestudeerde werken laten horen. Met de Voorspeelavond van woensdag.7 november wordt de eerste reeks van Voorspeelavonden afgesloten. Deze avond wordt door slagwerkleerlingen van Wil van Toor, pianoleerlingen van Thomas Hans, tromboneleerlingen van Bert Willemsen, keyboardleerlingen van Joost van den Berg en hoorleerlin- gen van Carolijn Nicolai verzorgd. Ook voor deze avond geldt: door de grote verscheidenheid aan instru menten en stijlen een zeer afwisse lend programma. De aanvang van de Voorspeelavonden zijn om 19.30 uur en vinden plaats in de muziekschool aan het Veld 1 te Heiloo. De toegang is gratis. Inlichtingen: Muziek- en Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tel. 072-5332460 E-mail: info@muziekendansschoolheiloo.nl www.muziekendansschoolheiloo.nl Tijdens deze Voorspeeluren worden de leerlingen in de gelegen heid gesteld om hun ingestudeerde werken ten gehore te brengen aan ouders, familie en belangstellenden. Eigen foto HEILOO- Lotgenoten partner- verlies ontmoeten elkaar en genieten van een high tea. Gezamenlijk wordt vertrokken vanaf het Trefpunt in Heiloo naar het adres waar het bloemetjesser vies uit de kast is gehaald, de bord jes met de sandwiches lekker klaar staan en de blaadjes van de thee opgevangen kunnen worden door de theezeefjes. Natuurlijk kan er ook koffie bij gedronken worden. Lotgenoten partnerverlies zijn elke eerste dins dagmiddag van de maand welkom in het Trefpunt. Het ontmoeten van lotgenoten maakt het mogelijk te leren genieten, het nieuwe leven maken. De onderwerpen worden met de lotgenoten zelf bepaald. Dinsdag 6 november verzamelen om 13.30 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kosten bedragen 5,-. In verband met de voorbereiding, graag reser veren via Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - In het weekend van 19, 20 en 21 oktober was het weer tijd voor de jaarlijkse JOTA (Jamboree On The Air) voor de scoutinggroepen in Heiloo. Scouting Rurik en water scouting Victorie hadden er dit jaar voor gekozen om het week end samen door te brengen. En met succes. De jaarlijkse JOTA cross, een wedstrijd tussen 15 groepen uit de kop van Noord- Holland, op zaterdagavond werd met grote overmacht gewonnen. Tijdens deze wedstrijd zijn er twee teams. Eén team dat een tocht met posten door de hele omgeving afrijdt en een team dat op het gebouw blijft en veertig vragen via de zendmast binnen krijgt en moet beantwoorden. Beide teams verdie nen punten en dit jaar waren dit er genoeg om met ruim veertig punten verschil te winnen. De jeugdleden van scouting Rurik waren op zater dag van de partij met het maken een tv quiz en het lopen van een tocht met portofoons. Het verdere doel van de JOTA is om via de zend apparatuur met zoveel mogelijk andere scoutinggroepen in de wereld contact te maken. Dit jaar werden er onder andere contacten gelegd met groepen uit Amerika, Israel en Canada. REGIO - Diabetes begint epide mische vormen aan te nemen. Maar liefst 1 op de 19 mensen in ons land heeft deze aandoening. In totaal telt Nederland al 850.000 mensen met diabetes. 250.000 daarvan weten nog niet dat ze deze ziekte hebben. Het Diabetes Fonds werkt hard aan oplossingen voor het diabetesprobleem. Het Fonds is voor haar werk geheel afhankelijk van giften. De collecte die tot en met zaterdag 3 november wordt gehouden, is dan ook van groot belang om het onderzoek naar oplossingen te continueren. Met uw bijdrage kunt u honderddui zenden mensen helpen. U kunt uw gift ook overmaken op giro 5766 ten name van het Diabetes Fonds in Amersfoort. Voor meer informatie, tel. 033-4622055 of kijk op www.diabetesfonds.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 13