SV Vredeburg speelt remise tegen Lasker Snert na de wedstrijd HSV Limmen FCC De Boscrossers de beste van Afdeling West 25 jaar Badmintonhal 't Vennewater Doe mee met het Limmer tafeltenniskampioenschap Limmen 1 blijft steken op gelijkspel Boscrossers weer kampioen, op naar een nieuw seizoen! Niet meedoen, maar wel sportvrienden ontmoeten? Jubileum zal niet ongemerkt voorbij gaan Een teleurstellend resultaat tegen de laag geklasseerde ploeg van trainer van der Werff SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 26 oktober speelde Vredeburg ronde zes. Vredeburg 1 speelde de zes resterende partijen tegen Lasker na vorige week een 2-0 voorsprong te hebben bereikt. Het ging niet zo goed, B. Stolp onderschatte de opmars van de d- pion en verloor het eindspel. Admiraal koos voor ontwikkeling in plaats van een simpele pionwinst en belandde in een lastige stelling die niet meer te houden was. E. Stolp combineerde rustig naar een voordeeltje dat hij uitbouwde naar winst, Dinkla kreeg geen vat op de open torenlijnen en verloor, Ebels speelde een subliem eindspel en- dwong de tegenstander koelbloedig op de knieën, Hafkamp verloor kansloos waarna de eindstand 4-4 werd. Van der Storm onderschatte A. Wellink en werd afgestraft voor zijn blufschaak. Kos had een stuk meer tegen D. Aafjes, maar verloor toch dankzij zijn magere eindspel kennis. K. Aafjes werd sensationeel in acht zetten van het bord geveegd door de jeugdige runner-up D. de Vries. Zie voor de uitslagen de rubriek 'Uitslagen'. De deelnemers aan de laatste Afdelingswedstrijd waren aan elkaar gewaagd, wat zorgde voor een spannende zondag. Elgen foto FIETSCROSS HEILOO - Afgelopen zondag 28 oktober werd tussen de rode en witte kolen aan de Potjesdam in Zuid Scharwoude bij FCC De Kleydrivers de laatste Afdelings Wedstrijd van de KNWU van dit jaar gereden. Er werd dit jaar door 11 vereni gingen uit de provincies Utrecht, BADMINTON HEILOO - Badmintonhal 't Vennewater bestaat 25 jaar. Dit jubileum wil de vereniging niet ongemerkt voorbij laten gaan. Op 17 november wordt er voor oud-leden en leden een jubi leum toernooi georganiseerd. Badmintonvereniging 't Vennewater heeft al 25 jaar het genoegen om in een eigen hal te spelen, dit is uniek in de regio. Een groot voordeel van een eigen hal is dat er vele mogelijkhe den zijn en leden bijna dageüjks hun favoriete spelletje kunnen spe len. Dit moet natuurlijk gevierd wor den. Op zaterdag 17 november organiseert badmintonvereniging 't Vennewater een Jubileum Toernooi. Wat is er nu leuker dan eèn toernooi met zowel leden als oud-leden? Er worden dubbel- en mixparty- en gespeeld. Oud badmintonspe- lers haal je racket van stal en doe Noord en Zuid-Holland gestreden voor de beste plaatsen door de BMX-rijders in de verschillende klassen. De concurrentie was groot en de rijders waren erg aan elkaar gewaagd, waardoor het spannend bleef tot de laatste wedstrijd wie of er de afdelingskampioen, tweede of derde werd van zijn of haar leeftijd. mee. Je hoeft je niet samen in te schrijven, de organisatie verzorgt de indeling. Van 15.00 tot 19.00 uur wordt er gestreden voor de jubi leumbokaal. Na een sportieve middag wordt de innerlijke mens verzorgd, waar na het feest kan beginnen. Deelname kost 5,-. Inschrijven is eenvoudig, stuur een e-mail naar jn.maas@quicknet.nl of bel naar Jan Maas 072-5335742. Wil je niet meedoen met het toernooi, maar wel sportvrienden van toen ontmoeten? Kom dan vanaf 20.30 uur naar de hal waar de de jaren '80, onder genot van een drankje, zullen worden herbe leefd. De vereniging hoopt op een groot aantal gasten. De beste zeven van de negen wed strijden zijn tellend voor de eind stand. Er waren wedstrijden in Rijswijk, Zoetermeer, Heiloo, Uithoorn, Baarn, Schagen, Oud- Beijerland, Velsen en de laatste van de reeks dus in Langedijk. Dit leverde vier keer een kampi oen op voor de Boscrossers waardoor ze ook de beste vereni ging van het westen werden. De Boscrossers behaalden 3.457 pun ten, tweede werd Uithoorn met 3.387 punten en de derde plaats was voor FCC The Wheelys met 3.366 punten. Kampioenen van de Boscrossers zijn: Melanie Gul bij jongens 10/ meisjes 11, Sharon van der Kolk bij de Cruiser vrouwen en Ladies 15+ en Robin van der Kolk bij de Boys 17+ Tweede plaatsen waren er voor Jim Gul reed een jaar hoger bij de jongens 13/meisjes 14, Ivo Sprengers Boys 15/16/Girls 17 en Bert Volkers Cruisers 40+ Een derde plaats voor Jan Loozeman Boys 15/16/Girls 17+. Na de grandioze Noord-Hollandcup van zondag 21 oktober, waarop ook het nieuwe starthek bij de Boscrossers in gebruik werd geno men, kan de maand oktober niet meer stuk. TAFELTENNIS LIMMEN Tafeltennisvereniging Limmen nodigt alle kinderen uit de omgeving van Limmen uit om aanstaande vrijdag 2 november mee te doen met het open Limmen Tafeltenniskampioen schap. heng'elsport LIMMEN - Zondag 4 november vist HSV Limmen zijn jaarlijkse snertwedstrijd. Hierbij wordt na het vissen op baars de inwendige mens gesterkt met snert en andere winterkost. Er zal worden gevist in Uitgeest, waar Rob Jak vorig jaar de winst pakte met maar liefst 133 baarzen. De vangsten tijdens wedstrijden zijn dit jaar echter over het alge meen beduidend lager, zowel bij Limmen als bij andere verenigin gen. De baarsdag, gevist op 21 oktober kende een teleurstellende vangst. Er werd na een hele dag te VOETBAL LIMMEN - Het is Limmen 1 niet gelukt om afgelopen zondag een overwinning te behalen in Schagen. Op een winderig en 'kaal' sportpark kwam Limmen op het kunstgras tegen Schagen 1 niet verder dan 1-1 en dat was een teleurstellend resul taat tegen de laag geklasseerde ploeg van trainer van der Werff. Met de wind in de rug begon- Limmen slap en inspiratieloos aan de wedstrijd en dat resulteerde al na vier minuten spel in een 1-0 achter stand. Alle duels werden verloren zodat de enige dreiging moest komen uit vrije trappen. De twee pogingen van linkerspits Ren Hof vonden geen genade in de ogen van de Schagendoelman. De enige grote uitgespeelde kans kreeg Limmen middenvelder Sjoerd L'Abee, maar Ben je tussen de 7 en 17 jaar en vind je het leuk om te tafelten nissen, dan is dit je kans. De deelnemers worden op leeftijd ingedeeld. Je hoeft dus geen lid te zijn of al vaak te hebben geoe fend. Het toernooi van komende vrij dag begint om 18.45 uur en hebben gevist een gemiddelde gehaald van slechts elf baarzen per persoon. Winnaar werd 'nieuwko mer' Ruud Laan met 28 baarzen. Co Bakker en Jan Walta werden respec tievelijk tweede en derde en derde met 23 en 19 baarzen. Hiermee staat Walta ruim aan kop in het tussenklassement, maar kunnen G. Boer, M. Bakkum en N. Krom de eerste plek nog overne-^ men. Het is opvallend dat de lokale toppers Jak en Veldt dit jaar geen gouden plak meer kunnen,, bemachtigen. De plaatsnummers worden om 08.30 uur uitgereikt op de gebrui kelijke locatie. op luttele meters van de goal kreeg hij het leer niet tegen de touwen. Na^ de rust toonde zich een wat agres siever Limmen in het eerste kwar tier. Bekroning vond plaats in de vorm van de gelijkmaker van Jeroen Veldt na de enige perfecte aanval van Limmen in deze wedstrijd. Limmen kon het goede eerste kwar tier in het verloop geen vervolg geven en mocht uiteindelijk met het gelijke spel de handen dichtknijpen. Desondanks is Limmen 1 punt inges lopen op de koplopers, die allen zondag verloren. Komende zondag ontvangt Limmen 1 op sportpark Dampegheest het gepromoveerde Bergen 1, welke ploeg troosteloos onderaan de ranglijst bungelt met nog geen enkel punt. De Limmer supporters rekenen in ieder geval op een strijdvaardig en gemotiveerd Limmen 1 die de wedstrijdpunten in eigen huis zal houden. duurt tot 20.00 uur bij de sport zaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor de winnaars zijn er per leeftijdscategorie bekers te winnen. Er zijn op de vereniging ballet-* jes en batjes aanwezig. Deelname aan dit toernooi is gratis en voor iedereen toegankelijk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 33