Praktijk psychotherapie 'Hart&Ziel' Minimaal design bij Beko Sparta Ion bij Bosman TWeewielers Once Again verruimt de openingstijden Workshops in het teken van sint en piet bij Muziek - en dansschool Heiloo Digitale fotografie bij het Nivon Ervaring wint van jeugdig enthousiasme Beleggings Studie Club (BSC) 'de Poet' INGEZONDEN MEDEDELING Basiscursus boekbinden NOVEMBER 2 0 0 7 u ITKI J KPOST HEILOO - Praktijk voor psychotherapie 'Hart&Ziel' biedt wegens groot suc ces een volgende training 'Mindfulness' aan. In januari wordt een nieuwe groep voor 'Mindfiilness-training' gestart, bedoeld om te leren leven met aan dacht, in het hier en nu, zonder oordeel. Bedoeld voor iedereen die zijn kwa liteit van leven wil verbeteren, door anders te leren omgaan met klachten van: lichamelijke pijn, stress, angst, verdriet, somberheid/depressie. In de mindful- ness-training leert u hoe u steeds weer de rust en helderheid kunt opzoeken m uzelf. Ook wanneer het leven u deze rust niet gunt, leert u zo goed mogelijk om te gaan met wat zich aandient. Zo blijft u zelf de baas over hoe het met u gaat'. Mindfulness' is een combinatie van oosterse wijsheid en westerse psychologie. Er wordt intensief geoefend om de aandacht te trainen, we bespreken onze ervaringen hierover die worden gekoppeld aan het dagelijks leven. De training bestaat uit acht wekelijkse bijeenkomsten in Heiloo, begin nend op maandag 14 januari, van 19.00 tot 21.30 uur. Daarnaast is er een maal een hele dag ingepland op zaterdag 16 februari, van 10.00 tot 16.00 uur. Voorafgaand aan de training vindt een persoonlijk intake gesprek plaats met een van de twee gekwalificeerde trainers. Mindfulness-training valt onder eer- stelijnspsychologische hulpverlening, en wordt als zodanig vaak vergoed door zorgverzekeraars. Voor meer informatie zie: www.psychotherapie-heiloo.nl of bel: 06-51991492, contactpersoon: Matt Tyssen. HEILOO - De essentie van minimaal design is weglaten, geen overbodige spullen, het creëren van een leefbare woonstijl. Hoe de ruimte er uiteindelijk uit komt te zien is afhankelijk van uw smaak, uw leefomstandigheden en uw budget. Belangrijk is dat u kiest voor een interieur dat uw eigen persoonlijk heid en passies weerspiegelt. Eenvoud, dat is de kern. Wit gecombineerd met avontuurlijk bruin en neutraal grijs resulteren in een licht, en ruimtelijk palet en geven harmonie. Dat is minimaal design. Beko Interieurs heeft de nieuwste collecties in huis. Wilt u ook wonen minimaal design? Komt u dan snel eens langs op de Kennemerstraatweg 109 te Heiloo. De medewerkers van Beko Interieurs adviseren u graag en vertalen uw woonwensen moeite loos naar een interieur dat bij u past. Uiteraard wordt de installatie bij u thuis probleemloos verzorgd, voor iedere klant een maximale behandeling! HEILOO - Wie eenmaal aan een Sparta Ion is begonnen, wil nooit meer zonder. Fietsen op een Ion is een bijzondere ervaring. Maar dat ontdekt u pas goed tijdens een gratis proefrit. Elke Sparta Ion dealer heeft een oranje demomodel staan die u gratis mag uitproberen. De Ion: Hoe werkt het? Wat is het geheim van de Ion? Dat zit onopvallend weggewerkt in het frame: een krachtige accu. De accu levert de energie voor een al even slim m de achter naaf geïntegreerde elektromotor. Heeft u behoefte aan een duwtje in de rug dan kiest u op het stuurdisplay precies de gewenste mate van fietsbe- krachtiging. Zo blijft fietsen onder alle omstandigheden leuk. Alles aan de Ion is gericht op maximaal genieten: van handmatig verstelbare stuurpen en het comfortabele zadel tot de anti-lekbanden. Al dat comfort is bovendien onder gebracht in een fraai en dynamisch vormgegeven rijwiel. Bosman Tweewielers heeft diverse demonstratiemodellen klaarstaan om een proefrit te maken. Ervaar en beleef het gevoel van het duwtje in uw rug! HEILOO - Het heeft even geduurd maar nu is het dan zover: Once Again heeft de openingstijden flink verruimd en vergemakkelijkt. Van dinsdag tot en met vrijdag kunt u voortaan terecht van 10.00 tot 17.00 uur en op zater dag van 13.00 tot 16.00 uur. Maandag gesloten. De inbrengdagen blijven dinsdag en donderdag (contante betaling). De verruiming van de openingstij den was noodzakelijk omdat steeds meer vrouwen, die op pad gaan om kle ding te kopen, starten bij Once Again. Het is voor velen inmiddels duidelijk dat je bij deze gezellige winkel in secondhand (merk)kleding zomaar kan sla gen voor de meest prachtige trendy kleding voor een leuke prijs. Naast dameskleding kunt u bij Once Again ook terecht voor kinderkleding, laarzen, schoenen, tassen, sieraden en nog veel meer. Handig is te weten dat het assortiment van Once Again twee maal per week wisselt. Regelmatig binnen lopen is bijna altijd de moeite waard. Maar Once Again gaat nu nog verder om hun klanten tegemoet te komen. Elke maand kunt u kans maken op een vrije besteding van tien euro. Het enige dat u hoeft te doen is uw gegevens vol ledig invullen op een speciale bon die voor u in de winkel ligt. Verder is het han dig te weten dat u ook voor de feestdagen veel keuze heeft, maar ook voor de jonge meiden die bijvoorbeeld naar een schoolbal gaan, is er voldoende keuze. De workshops vinden plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1. Eigen foto HEILOO - Woensdag 28 novem ber brengen Sinterkaas en zwarte Piet een bezoek aan de Muziek- en Dansschool Heiloo. Tijdens dit bezoek zullen kinde ren hun geleerde dansen en raps die zij tijdens de workshops hebben geleerd laten zien en horen aan Sint. Naast deze presentaties zullen leerlingen van de school speciaal voor deze gelegenheid ingestudeer de muziekstukken en dansen uitvoe ren. De workshops voor onder andere Dans en het maken van een Sinterklaas-Rap beginnen om 15.00 uur en iedereen mag en kan mee doen! Sinterkaas en zwarte Piet worden^ omstreeks 16.00 uur ver wacht en zullen dan een daverende danspresentatie en spetterende Sinterklaasraps gaan zien en horen. Naast deze presentaties worden de bekenden sinterklaas liedjes gespeeld en gezongen. De work shops en het bezoek vinden plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1. Voor meer info: tel. 072-5332460 of info@ muziekendansschoolheiloo.nl HEILOO - Op zaterdagavond 24 november zal de heer Piksin Thé, amateur-fotograaf, langs komen bij het Nivon Heiloo. Hij geeft die avond een inleiding middels beamer houden over de vele mogelijkheden van de digitale fotografie en de artistieke mogelijk- HEILOO - Heeft u nog verschil lende tijdschriften die u graag zou willen inbinden? Of een boek van een nieuwe kaft willen voorzien? Deze technieken kunt u nu leren in de nieuwe basiscursus Boekbinden onder leiding van boekbinder Cees Mul uit Schoorl. Het Nivon in Heiloo houdt binnenkort deze cur sus van tien lessen eenmaal per 14 dagen vanaf 27 november op de dinsdag van 09.30 tot 11.30 uur in het Cultureel Centrum het Open Huis te Heiloo (bij het witte kerkje). Cursuskosten 91 euro inclusief materialenpakket a 26 euro, dat zowel thuis als in de les gebruikt wordt. Nivonleden krijgen reductie. Opgave via het Nivon Heiloo: Reina Mulder, tel. 072-5333127, Daisy Groenland, tel. 072-5330088. Bekijk ook eens de website: www.nivonheiloo.punt.nl. heden die dit nog zo nieuwe medium kan bieden. De heer Thé zal vertel len hoe de opkomst van de digitale fotografie en computertechnieken het hem mogelijk hebben gemaakt een geheel nieuwe, eigen weg in te slaan. Zijn uitgebreide archief van analoge foto's, gecombineerd met digitale beelden, vormden de basis voor nieuwe collages en composi ties. Ook is het mogelijk foto's te combineren en nieuwe beelden te maken. Zo'n fotobeeld kan de klas sieke werkelijkheid benaderen, maar ook een geheel andere werke lijkheid worden. Aan de hand van zijn beelden zal deze 'andere werke lijkheid' worden uitgelegd en getoond. Plaats: Het Trefpunt, Abraham du Boishof 2 in. Aanvang: 20.00 uur, kosten: leden: 3 euro, anderen: 4 euro; jeugd 1 euro. Gaarne vooraf opgeven: Reina Mulder, tel. 072- 5333127 of Joop Koorn, tel. 072- 5334001. HEILOO - Beleggings Studie Club 4de Poet', die 5 jaar gele den is opgericht heeft de laat ste tijd goede resultaten behaald met haar beleggingen. Met een kleine maandelijkse inleg wordt belegd in aandelen en opties. De vergaderingen van de Poet wor den met ingang van september elke tweede woensdag van de maand in het Trefpunt gehouden. De club bestaat nu uit tien leden, maar er is nog ruimte voor vijf nieuwe leden die met hun financiële bijdrage actief mee willen denken en beslis sen over de beleggingen. Heeft u belangstelling om deel te nemen aan het maandelijkse overleg dan zijn de secretaris en penning meester graag bereid nadere infor matie te verschaffen. Stuur een e- mail naar depoet.bsc@planet.nl of bel 072-5332905. SCHAKEN HEILOO - Dat jeugdig enthousi asme het niet altijd wint van ervarenheid werd afgelopen dinsdag weer eens duidelijk bij schaakvereniging Oppositie. In ronde negen van de interne competitie speelde Shannon Vlaar met wit tegen Albert Bouma. Shannon trok zich niets aan van de reputatie van haar tegenstander en trok strijd lustig ten aanval. Veel toeschouwers dachten dat ze voor een verrassing zou zorgen, maar dat was maar schijn. Met al zijn geslepenheid wist Albert heel listig en kundig een matnet te weven, waaruit geen ontsnapping meer mogelijk was. Haar zusje Tiffany, die aan een prima seizoen bezig is, verging het al niet veel beter tegen oude rot Herman Limmen. Ook zij moest haar koning omleggen. Benjamin Plaggenborg, vorige week nog de trotse bedwin ger aan der van Albert Bouma, liep tegen het feit dat Frits van Werff dit jaar zeer goed op dreef is. Een voorsprong van twee pionnen mocht Benjamin zelfs niet baten: hij verloor in het eindspel. Cor van Etten gaf in de opening een paard weg tegen Lourens van Veelen. Normaal gesproken is het dan een gelopen koers, maar Cors sterke loper en een grote voorsprong in tijd zorgden ervoor dat de partij ver rassend in remise eindigde. Simon Smit wist op rigoureuze wijze Dick van Roemburg aan zijn zegekar te binden. In de top van het klasse ment neemt Simon Smit nu weer de tweede plaats in, achter Albert Bouma. Benjamin Plaggenborg zakte door zijn verliespartij naar de derde plek. Opvallend zijn de hoge klasseringen van Frits van der Werff en Piet Manni. Deze laatste sluipt elke week ongemerkt dichterbij en staat inmiddels vijfde. Dit keer kon Jan Jonkheer hem op remise hou den.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 13