www.kuyperblom.com Nog o week Bij een nieuwe Rabobank Hypotheek tot 100% korting op de afsluitprovisie Bel voor een afspraak (072) 507 33 00. Het is tijd voor Rabobank Noord-Kennemerland. Kuyper Blom Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com www.rabobank.nl/nkl Vraagprijs 249.500,- k.k Vraagprijs 274.500,- k.k funda Rabobank HIER KUNT' U IETS MOOIS VAN MAKEN! Eén blik op de gevel en het maakt u.duidelijk dat van deze reeds uitge bouwde middenwoning met stenen berging méér valt te maken; jarenlang keurig bewoond, maar niet volop met zijn tijd meegegaan. Als u graag een persoonlijke stempel drukt op uw eigen woongenot dan heeft u hier volop mogelijk heden. Een riante doorzonwoonkamer met openslaande tuindeuren, semi-open keuken, op de 1e verdieping 3 ruime slaapkamers en een badkamer. De met een vaste trap bereikbare 2e verdieping biedt u een ruime zolder (sta- hoogte) waar een 4 slaapkamer mogelijk is. De achtertuin gelegen op het zuidoosten is voorzien van een stenen ber ging. De woning is gelegen in een van de mooiste (brede), groene lanen met aan de overzijde vrij uitzicht op toekom stig plantsoen. De ruim opgezette wijk met scholen en speelveldjes, NS-Station en bushalte liggen op loopafstand (5 min.) maken het wonen op deze locatie compleet. Type Middenwoning Perceelopp. 154 m2 Woonopp. 120 m2 Bouwjaar 1960 Inhoud 350 m3 Uniek, luxe en nieuw appartement met een ruimtelijk gevoel! Dit appartement van ca. 90 m2 heeft een fan tastische woonkamer met een plafondhoogte van ca. 4 meter een serre/luxe open keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel en douchehoek, separaat toilet, bergruimte met wasmachine-Zdrogeraanslüiting, fietsen berging op de begane grond en niet te vergeten de mogelijkheid voor een eigen parkeerplaats in de afgeslo ten kelder. U zult zich meteen op uw gemak voelen in deze prachtige ambiance van het appartement en het gebouw. Het complex (voorzien van lift) staat op een levendige plek direct bij een supermarkt, diverse winkels, NS-station, bibliotheek en andere voorzieningen. Servicekosten 106,- p/m Bouwjaar 2004 Type Appartement Woonopp. 90 m2 Inhoud 270 m3

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 14