Grote wijnproeverij Uitvaartverzorging IJmond behaalt Keurmerk Advies van stylisten bij House of Mayflower De Waghtkamer Indoorskaten in Conquista Sinterklaas in Egmond aan den Hoef REGIO INGEZONDEN MEDEDELING Sint arriveert met boot op t Stet kortom Grote Klaverjasdrive in Akersloot U ITKIJ KPOST 21 NOVEMBER 2007 LIMMEN - Voor de achtste keer houdt Confusion Wines in de Vredeburg m Limmen een gróte wijnproeverij. Een wijnproeverij voor iedereen die van wijn geniet. Deze keer staan er negentig wijnen voor u klaar om geproefd te wor den. Veel wijnliefhebbers hebben een vast adres waar ze hun favoriete wijnen halen. Waarom zou je ook verder kijken, als je tevreden bent over de wijnen die je in huis hebt liggen. Waarom dan een proeverij? Een proeverij is een goede gelegenheid om kennis te maken met wijnen die u wellicht nooit eerder heeft geproefd en te ontdekken of uw smaak veranderd is in de loop der tijd. Wijnliefhebbers uit Heiloo, Akersloot, Egmond, Limmen en omstreken kom ook wijnproeven in de Vredeburg! Er zijn nog kaarten te reserveren voor de proeverij waar u kunt genieten van wijn, lekkernijen en altijd weer gemoede lijke sfeer. Kosten zijn 7,50 per persoon. Een gedeelte van de opbrengst gaat naar het goede doel www.regenboogboom.nlDe wijnen die op de proef tafels staan, kunt u vinden op de website van www.confusionwines.nl Een breed assortiment uit de nieuwe wijnwereld en de oude wijnwereld, diverse sherry's en portwijnen. Bent u wijnliefhebber en wilt u eens kennis maken met een deel van ons assortiment, dan bent u van harte welkom. Zie ook de advertentie in de Uitkijkpost. Monique Meegdes, tel. 06-47560721 of 072- 5051771. reserveer@confusionwines.nl REGIO - Onlangs heeft Uitvaartverzorging Umond voldaan aan de eisen van het Keurmerk Uitvaartzorg. Met het behalen van het keurmerk schaart Uitvaartverzorging IJmond zich in het selecte gezelschap van uitvaartorganisa ties, die kritisch zijn op hun eigen functioneren en zodoende hun dienstverle ning voortdurend proberen te verbeteren. Het keurmerk is door de gezamen lijke brancheorganisaties ontwikkeld om de kwaliteit en professionaliteit van de aangesloten uitvaartorganisaties te borgen. Keurmerkorganisaties moeten voldoen aan een groot aantal strenge eisen, zoals het maken van een correcte en transparante kostenbegroting. Eén van de eisen is bijvoorbeeld dat de nabestaanden binnen 24 uur een juiste kostenbegroting en opdrachtbevesti ging in huis hebben. Op die manier worden misverstanden voorkomen. Ook moet de organisatie van de uitvaart aan eisen voldoen. Als de nabestaanden bijvoorbeeld een eerder gemaakte afspraak willen wijzigen, dan moet dit zorg vuldig worden gedocumenteerd zodat er later geen teleurstellingen ontstaan. Bovendien moeten keurmerkorganisaties werken met ervaren en goed opge leide medewerkers. Zij vormen immers het hart van elke uitvaart. Het werken met medewerkers die onvoldoende zijn voorbereid op hun moeilijke werk is aan banden gelegd. Daarnaast moet de tevredenheid, of het gebrek daaraan, van cliënten nauwgezet worden gevolgd. Met andere woorden: de klanttevre denheid moet continu worden gemeten door middel van een systematisch onderzoek. En tot slot: als de nabestaanden ondanks alles toch niet tevreden zijn, dan moet een gecertificeerde uitvaartorganisatie een zorgvuldige klach tenprocedure volgen. HEERHUGOWAARD - Uitgekeken op uw interieur en u wilt wel eens wat anders? Ga dan zondag 25 november naar House of Mayflower. Daar krijgt u dan een compleet stylistenadvies voor de actieprijs van 25 euro.. De stijl van House of Mayflower is herkenbaar aan de strakke lijnen en eenvoudige vor men. U kunt door interieurstylisten een persoonlijk interieuradvies laten maken. Dat kan op afspraak bij u thuis, maar ook in de winkel. Op zondag 25 november is dat extra voordelig, voor slechts 25,- in plaats van het normale tarief van 50,-. U wordt wel verzocht een afspraak maken, zodat er tijd voor u kan worden ingepland. Een interieuradvies bij u thuis is mogelijk voor 75,-. U ontvangt in beide gevallen een kortingbon van 50,- die in mindering gebracht mag worden bij een aankoop boven de 500,-. Ook restyling met behoud van uw eigen meubels is mogelijk. De stylist zal bij u thuis bespreken wat uw wensen en budget zijn en u adviseren over de aanpassingen in uw woning. Nieuwsgierig naar de stijl van House of Mayflower? U vindt er com pleet ingerichte voorbeeldkamers en er staan interieuradviseurs voor u klaar om uw vragen te beantwoorden. Op vrijdagavond is er koopavond, verder op maandag geopend van 13.00 - 17.30 uur en van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 - 17.30 uur. Meer informatie over interieuradvies vindt u op de website www.houseofmayflower.nl. Als u een afspraak wilt maken stuurt u een mail naar mail@houseofmayflower.nl ter attentie van Esmeralda Bosch of tel. 072-5713085. House of Mayflower, Industriestraat 6, Heerhugowaard. AKERSLOOT - De ruimte waar vroeger de patiënt zat te wachten is al twee jaar een unieke winkel met de naam De Waghtkamer. De uitstraling van de winkel is te omschrijven als trendy, gek, nostalgisch, kleurrijk, gemoedelijk en stijlvol tegeüjk. In De Waghtkamer worden onder andere producten verkocht van bekende merken als: De Woonkaravaan, Colorique, Silly Gifts, en uit Denemarken de merken Rice, Lisbeth Dahl en GreenGate. Het assortiment is heel divers: van serviezen (nieuw en vintage) tot tafelkleden en ruitjesstof per meter. Voor klemlampenkapjes kunt u bij De Waghtkamer terecht en ook de gequilte plaids vindt u er, net als kleine meubeltjes voor een verloren hoekje. U kunt er leuke kraamcadeautjes kopen en prachtige barokke kinderfauteuils. De Waghtkamer maakt kussenhoezen en tassen, en kransen worden er in allerlei stijlen verkocht. De meest fantastische ringen - die altijd passen - en andere sieraden hangen voor u klaar, net als geweldige sjaals van puur wol. Er is zo veel leuks, dat u ogen en oren tekort zult komen! Op dit moment is de kerstsfeer bijna compleet, De Waghtkamer nodigt u van harte uit deze te komen proeven. Het adres van De Waghtkamer is: Julianaweg 1 in Akersloot, parkeergelegenheid voor de deur. Openingstijden: woensdag en donderdag van 12.00 tot 17.00 uur en vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur of na telefonische afspraak, tel. 0251-319512. LIMMEN - Onder luid gezang van de aanwezige Limmer jeugd, voer de Sint zondag 18 november het haventje van 't Stet binnen. Na een toer door Limmen op een koets die werd getrokken door twee prachtige Frieze paarden, sprak hy samen met burgemeester Emmens-Knol de kinderen m de kerk toe. Daar beloofde hij dat diezelfde avond de eerste kinderen hun schoen al mochten zetten! Foto: Mario Sacksioni LIMMEN - Conquista is aanko mend weekend weer geopend, met een spectaculair skate- event op 23, 24, 28 en 30 november en op 1 december. Deze vrijdagavond en zaterdag avond is er in Club X- tra (12 tot en met 16 jaar) namelijk een skate evenement. Neem je skateboard of je skeelers mee en ga los op de skate-attributen die door de medewerkers van Conquista zijn gemaakt. De komen de twee weken zullen deze skate atributten blijven staan en kan iedereen zijn nieuwste tricks sho wen. De Conquista Club kinderen (9 toto en met 12 jaar) kunnen zich woensdagmiddag 28 november helemaal uitleven op het skate event. Bescherming is verplicht! Het Conquista Café (16+) is vrij dagavond weer geopend, kom langs voor een potje poolbiljart, darten, of kom gezellig wat drinken aan de bar. Op zaterdagochtend is er voor de Conquista Kids (4 tot en met 9 jaar) een spannende knutselactiviteit in het duister. Er worden allerlei prachtige nachtwezens gemaakt. Hierna gaan de lichten uit in Conquista en word de schaduw van jouw nachtwezen zichtbaar op de muur. Voor Conquista Kids is de entree 1 euro. Club Xtra is vrijdag en zater dagavond geopend van 19.00 tot 22.00 uur, het Conquista Café vrij dag van 20.30 tot 01.00 uur en Conquista Kids zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur. Club is woensdag 28 november geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de kerk- weg 50 te Limmen. AKERSLOOT - De derde klaver jasdrive van het nieuwe seizoen in café de Vriendschap wordt dit jaar op zaterdag 24 november gehouden. Een superdrive met ook nu weer fantastische prij zen, waaronder koffersets, draagbare radio CD spelers, DVD spelers, Senseo koffiema chine, levensmiddelen pakket ten, paling enzovoorts. Mocht iemand niet zoveel geluk hebben met het klaveijassen dan kan men met de grote verloting altijd proberen een van de prachtige prijzen in de wacht te slepen. De kosten van deelname is 4,-. Men kan zich van te voren telefonisch opgeven, 0251-312866 of 's avonds in het café. De aanvang van deze drive is 20.00 uur. EGMOND - Op zondagmiddag 25 november om 14.00 uur zal Sinterklaas samen met zijn Pieten zijn feestelijke intocht in Egmond aan de Hoef maken. Natuurlijk zijn ook de fanfare van Lamoraal en de Ponyclub Egmond weer aanwezig bij de optocht. De Sint heeft gevraagd of de kin deren langs de route op die dag hun vlag willen uithangen want dat vind hij zo'n feestelijk gezicht. De start van de optocht is om 14.00 uur bij de Jozefschool en gaat dan via de Marijkelaan naar de Irenelaan, daar na rechtsaf door de Bernardlaan weer rechtsaf de Beatrixlaan op. Daarna linksaf via de Herenweg door het centrum linksaf de Mosselaan in. Vervolgens linksaf naar de Dorpskroft en weer terug naar naar de Herenweg, waar de optocht rechtsaf de Julianaweg in gaat en dan linksaf bij het Hanswijk aankomt. Aansluitend is er van 15.00 uur tot circa 16.00 uur in het Dorpshuis Hanswijk een feestpro gramma met Sint en veel Pieten. Dit programma is speciaal bedoeld voor alle jonge kinderen tot en met groep 5. De Sint hoopt dat al deze kinderen kunnen komen en dat ze alvast veel oefenen met het zingen. Voor de begeleidende ouders geldt de mededeling dat in verband met de veiligheid de kinderwagens en buggy's niet mee de zaal in mogen. In een aparte zaal van het Dorpshuis kunt u deze "stallen". In de zaal is beperkt zitplaats. Bij zeer slecht weer is er geen optocht. Het feestprogramma in het Dorpshuis gaat wel door. De zaal gaat kort voor 15.00 uur open. Eindelijk zal Sinterklaas ook in Egmond aan den Hoef weer zijn entree maken. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 21