Verdiende overwinning Limmen 1 Foresters blijft verbazen aan top Ttoeede Klasse A Glansrijk dansjaar voor Heilooër hoofdklassepaar wsmm mmsmw SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Zeevogels ten onder tegen VIOS sport 27 Perfecte kopbal van Koen Nijman zorgt voor 1-0 winst Coen en Tineke Hekman dansen naar de hoofdklasse Het was voor Coen en Tineke hun tiende wedstrijd dansbeker Kruijff Makrol DE GEUS BOUW: Jongstleden zaterdagavond behaal de het paar - opnieuw in Hilversum - een derde plaats tijdens de wed strijd om de 27e Gooiland Trophy, welke werd georganiseerd door Danscentrum Dokman. Het was voor Coen en Tineke hun tiende wedstrijd dansbeker in hun eerste Hoofdklasse-jaar, Tweemaal werd een zesde, driemaal een vijfde, tweemaal een vierde, tweemaal een derde en eenmaal een tweede plaats bereikt. Alleen een kampioenschap ont breekt nog, dus motivatie genoeg om ook deze felbegeerde plaats te bereiken. Met de hulp en ondersteu ning van hun twee danstrainers uit Alkmaar moet dit gaan lukken. VOETBAL LIMMEN - De verwachtingen in de thuiswedstrijd tegen DTS uit Oudkarspel waren hoogge spannen na de laatste twee overtuigende overwinningen (twee keer 6-2) van Limmen 1. DTS, afgelopen zondag strijdend tegen degradatie, bezette de voor laatste plaats op de ranglijst terwijl Limmen inmiddels was opgeklom men naar een derde stek. Onder leiding van scheidsrechter Vos uit Huizen begon Limmen, zon der de geblesseerde spelers Ron van Stralen en Edwin Kerssens, niet scherp aan de wedstrijd. Het team kende in de eerste helft wat onnauwkeurigheden, terwijl het tempo en de beweging zonder bal laag was. Aan het eind van de eerste helft zette de ploeg van trainer Sem Wokke daadwerkelijk aan en ont stonden een aantal goede mogelijk heden. De ruststand brak echter met een 0-0 stand aan. Na de thee gingen de thuisspelers met gevarieerd aanvalsspel op jacht naar de openingstreffer. DTS werd de duimschroeven aangedraaid en kon het hoge tempo niet bijbenen. Uiteindelijk was het in de zeventig ste minuut linkermiddenvelder Koen Nijman die een hoekschop van Martijn de Haan perfect inkopte en Limmen op een 1-0 voorsprong bracht. Met een aantal prachtige VOETBAL HEILOO - De Foresters blijft verrassend meedraaien aan de top van de Tweede Klasse A. Zondagmiddag ging Hellas Sport op eigen veld onderuit tegen de nummer twee uit Heiloo, met een eindstand 1-2. Foresterstrainer Jos van Veelen was in Zaandam uitermate tevreden met zes punten, want het tweede had met 3-1 gewonnen van Hellas Sport 2. „Het was geen aantrekkelijke wed strijd, maar ik ben ontzettend blij met de overwinning. Ons doel is handha ving en tot op heden doen we het uit stekend We draaien mooi bovenin mee. Veel mensen zagen ons als belangrijkste degradatiekandidaat. Mijn team blijft iedereen verbazen." De Foresters hield zich voor de rust vooral bezig met verdedigen en probeerde af en toe te counteren. Dat leidde heel soms tot redelijke kansen, maar sprankelend was het niet. In het tweede bedrijf had Hellas Sport opnieuw een optisch overwicht en met nog een kwartier te gaan, was de thuisploeg dichtbij de openingstref- HEILOO - Met hun vierde promo tie binnen zes jaar promoveer den Coen en Tineke Hekman in oktober vorig jaar naar de Hoofdklasse Ballroomdansen van de Nederlandse Algemene Dans- sport Bond. Op de vraag toen, wat ze ver wachtte van het dansen in de Hoofdklasse, antwoordde Tineke: „Wij willen graag met veel plezier blijven wedstrijddansen en daarvoor hebben wij beiden wèl resultaten nodig. Dat zal een niet geringe opgave zijn, maar met goed gericht trainen hebben zowel onze trainers Christa en Irvin de Bruijn als wij zelf er veel vertrouwen in." Dat vertrouwen blijkt nu - een jaar later - niet beschaamd. Het succes in de Hoofdklasse begon in november 2006 toen het paar in Hilversum voor het eerst daarin uit kwam en verrassend een zesde plaats in de finale behaalde. Tijdens een felle strijd tegen DTS uit Oudkarspel vocht Limmen 1 zich thuis naar een welverdiende overwinning. Hiermee staat Limmen weer als tweede op de ranglijst Foto: Mario Sacksionii aanvallen ging Limmen op jacht naar meer, maar paal, lat en doel man Post stonden'deze middag een hogere score in de weg. Wel een dikverdiende overwin ning welke Limmen niet alleen op een tweede plaats op de ranglijst doet belanden, maar wat ook de koppositie betekent in de strijd om de tweede periode met negen punten uit drie gespeelde wed strijden. Aanstaande zondag heeft Limmen 1 vrijaf en in het bollen- dorp wordt reikhalzend uitgeke ken naar de thuiswedstrijd op sportpark Dampegheest op zon dag 2 december als kampioens kandidaat Koedijk de tegenstan der is. fer. Sjaak Polak zag zijn stiftbal echter tegen de kruising gaan. Nog geen minuut later was het wel raak, aan de andere kant. Scheidsrechter De Waard legde de bal op de stip na een overtreding door Hellas-keeper Ron Olyslager. Jeroen Haanstra schoot van elf meter raak, 0-1 Tien minuten later rondde Dennis Dijkhuis mooi af door een fantasti sche dieptepass van Lennart Nobbe en was de winst binnen. De aanslui tingstreffer van Sjaak Polak kwam te laat om de spanning terug in de wed strijd te brengen. Coen en Tineke Hekman behaalden een derde plaats tijdens de Gooiland Trophy in Hilversum. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25