RENAULT D. LENS Martin Schilder werkt aan perfectie top occasions Twingo 1.2 Expression €8.550,- Megane Cabriolet 2.0 IDE 10.950,- AUTO DROGTROP HEILOO B.V. OUWEJAN VASTGOED ADVIES BV Telefoniste(s)/Receptioniste(s) m/v Martin Schilder Centr. deurverg. 34.500 km Zwart M. 9-2005 Westerweg 226 Tel. 072 533 11 33 1852 AP Heiloo www.drogtrop.nl Leder bekl. 68.000 km. Airco Grijs m. 2-2000 Radio Renault cd, elek. bed. kap TANDPROTHETISCHE PRAKTIJK Audi www.martinschilder.nl li Wethouder Tomsonbos 22 Heiloo VRAAGPRIJS: 309.000,= k.k. VRAAGPRIJS: 324.000,= k.k. Makelaardij o.g. Aan- en verkopen Taxaties Beleggingen RjH Bouw-en projectmanagement NI www.ouwejanvastgoedadvies.nl NVM Kerkelaan 8 Heiloo, telefoon 072 533 87 17 Termijen 23 Heitoo Martin Schilder dealer van Audi, Volkswagen, Seat en Skoda, is een van de meest toonaangevende automobielbedrijven in Noord-Holland. Maar we doen meer dan het verkopen van auto's. Martin Schilder biedt een totaalconcept aan de particuliere en zakelijke markt. Met veelzijdigheid, een uitgebreid diensten pakket, innovatie, goed geoutilleerde specialistenwerkplaatsen, diagnosestations, up-to-date onder- delenmagazijnen en bovenal vakkundige medewerkers, werkt Martin Schilder elke dag aan perfectie. Gediplomeerd tandprotheticus lid ONT Voor uw nieuwe kunstgebit Tevens reparaties en rebasingen aan uw bestaande kunstgebit 18 jaar implantaatervaring Vergoeding via de Basisverzekering. Dusseldorperweg 6 Limmen Telefoon 072-5055592 Bedrijfswagens Wij bieden Sollicitatie Martin Schilder is voor de vestiging Alkmaar op zoek naar een fulltime óf twee parttime Kern/doel van de functie Je bent verantwoordelijk voor een optimale klantenbehandeling. Op klantvriendelijke en servicegerichte wijze sta je klanten zowel telefonisch als aan de receptie te woord. Je streeft te allen tijde naar behoud en uitbreiding van een meer dan tevreden klantenbestand. Taken en verantwoordelijkheden Fungeert als aanspreekpunt voor de klant Draagt bij tot verbetering van klantentevredenheid Assisteert op administratief gebied Functie-eisen Een afgeronde opleiding op tenminste MBO-niveau op secretariële richting of gelijkwaardig Minimaal 2 jaar relevante werkervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in de autobranche Ervaring met Word en Windows Uitstekende communicatieve vaardigheden Klantvriendelijk en representatief Een dienstverlenende en commerciële instelling Kennis en ervaring met geautomatiseerde systemen Een flexibele instelling met betrekking tot werktijden In bezit van rijbewijs B Aanvullende informatie Zowel voor de fulltime als parttime functie geldt dat je bereid moet zijn op zaterdag te werken. Voor de fulltime functie betekent dit dat er elke zaterdag gewerkt moet worden, voor de parttime functie is dit in overleg. Voor overige aanvullende informatie kunt u contact opnemen met dhr. H.M. Lind, Sales manager, (072) 541 07 00. Naast een marktconform salaris bieden wij een uitdagende en een veelzijdige functie in een dynamische omgeving. Wij hechten waarde aan goede arbeids omstandigheden en vipden scholing en training in het kader van een goede persoonlijke ontwikkeling erg belangrijk. jr Stuur een korte brief met een uitgebreide CV naar: Automobielbedrijf Martin Schilder B.V., Afdeling Personeelszaken, Postbus 388, 1800 AJ Alkmaar. Of mail naar: personeelszaken@martinschilder.nl Alkmaar Haarlem Heerhugowaard Bergen Heemskerk IJmuiden Automobielbedrijven Bloemendaal Heemstede Schagen -fia».rMöHiK In een kindvriendelijke wijk gelegen ruime hoekwoning met tuin op het zuiden en dubbele garage op een perceel van 241 m2 met mooi uitzicht. Het woonhuis beschikt over een L-vormige woonkamer met een open keuken. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 lichte en ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad. Op de tweede ver dieping treft u de voorzolder, de stook- en wasruimte (met nieuwe CV-kete!) en een ruime zolderkamer. De grote achtertuin ligt op het zuiden. De tuin is recentelijk aan de zijkant uitgebreid met een strook grond. Het woonhuis ligt nabij scholen, groen- en sportvoor- zieningen en NS station. Perceeloppervlakte: 241 m2. Inhoud woon huis: 401 m3.Woonoppervlakte: 140 m2 In ruim opgezette en groene wijk (Egeishoek) op de 1e verdieping gelegen mooi 3 kamerappartement met een fantastisch groot terras van maar liefst 42 m2 met perfecte bezonning! Het appartement beschikt over een ruime woonkamer, een open keuken met onder andere een werkeiland, inductiekookplaat en een vaatwasser, een heerlijk terras op het zuiden, 2 grote slaapkamers, een zeer ruime badkamer met douche met hardglazen schermen en een wastafel- meubel, een bergkast en een werkkast. Inhoud appartement: 260 m3 Woonoppervlakte: 100 m2

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 4