zonneveld Welkom in onze nieuwe winkel me in uitvoering Pantalons f° k°Rtihg "Bieding; optiek Nieuwe bril voor de Feestdagen nu met gratis Cleancoat op brillenglazen, glazen blijven langer helder Stationsplein 24 1851 LN Heiloo Telefoon 072 533 12 75 info@zonneveldoptiek.nl.nl www.zonneveldoptiek.nl Wij geven ook kleding op zicht mee. Schoutenstraat 26 Alkmaar 072 5116000 Check voor deze en meer informatie: www.merkinuitvoering.com STATIONSWEG 89A1 Onze flashcollectie is bin nen. Hierin zitten feestelijke items. Helemaal leuk met de feestdagen op komst. Vanaf deze week ligt ook de laatste Hollywood rage, Minnetonka's, bij ons in de winkel. In zwart en bruin. Winterjassen, nu kortingen tot 25% 24 S inds juni van dit jaar heeft Zonneveld Optiek een nieuw pand betrokken in het Stations- centrum van Heiloo. Zonneveld Optiek is voortaan gevestigd in een prachtige en ruime winkel aan het Stationsplein 24. Deze winkel herbergt naast de vertrouwde kwaliteitsbrillen ook een fonkelnieuwe collectie monturen van topdesigners als 3.F. Rey, Markus T, Bellinger, Bulgari, Replay en Orgreen. Daarnaast heeft Zonneveld Optiek een grote collectie zonne brillen van diverse topmerken als Ray-Ban, Persol, Dolce Gabbana, Gucci, Versace en Calvin Klein. Zoals u al jaren van Rob en Edith Zonneveld gewend bent, kunt u bij hun team terecht voor deskundig advies en neemt men alle tijd voor u. Naast de vertrouwde gezichten van het vaste team, zijn er twee nieuwe krachten aan het team toege voegd, die u uiteraard dezelfde mate van service bieden. Nieuw bij Zonneveld Optiek is het 'kleur bekennen', met workshops in kleuradvies door VMV voor man en vrouw. In deze workshops leert u welke kleuren bij u passen, zodat ze u een sprekende uitstraling geven, en uw ogen laten stralen! U ontdekt welke kleuren uw persoonlijkheid versterken en onder steunen. Wanneer u nog voor de feestdagen een nieuwe bril aanschaft, dan krijgt u daar tijdelijk gratis het product Cleancoat bij waardoor uw brillenglazen langer helder blijven. Het team van Zonneveld Optiek is er helemaal klaar voor. Het kopen van een bril wordt steeds leuker!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 57