12 bowlingbanen December Fair op 25 november in overdekte rijhal aan de Zeeweg OH, KOM ER EENS KIJKEN.....! DE WINTERSCHILDER IS ER WEER HEILOO - Dat er op zondag 25 november een December Fair gehouden wordt, vinden de dames van de organi satie helemaal niet vreemd. Jessica Oxfoort en Joan Steeman zien deze fair als aanloop naar de gezellige feestmaand december. Tussen het gevarieerde aanbod van zestig standhouders heeft de bezoeker s een ruime keuze, die van toepassing is op alle feestdagen van de maand; van 5 december tot en met de jaarwisseling. De bedoeling is, dat het een jaarlijks terugkerend evenement zal worden, omringd met allerlei leuke activiteiten voor jong en oud." 37 Wij wensen u een 1855 gezellige Sinterklaasavond \owLln i Kennemerstraatweg 341 Heiloo "y Tel. 072-5331992 Fax 072 53306881 www.bowlingheiloo.nl "Chocoladeletters, handgemaakt van A tot Z; "Taaitaai-hartjes-, moppen- én -poppen; "Roomboter banketletters en -staven; "Speculaaspoppen en sprits; "Pepernoten; "Zwarte Pieten Taartje; "Sinterklaasslof; "St. Nicolaas Feesttaarten; "Marsepein; *Pepernotenbroodjes en -vlaaitjes; "Oud-Hollandse Tulband; "Strooigoed; "Borstplaat; "Bonbons; en héééél veel "Chocoladekikkers en -muizen internet: www.bakkerijputter.nl Hogeweg 159 Akersloot, Julianaweg 17 Uitgeest, Langebuurt 55, tel. 0251-312342 De winterschilder geeft u recht op kor ting op uw schilder- en/of behangwerk in de periode van november 2007 t/m maart 2008. En omdat wij dit jaar 5 jaar bestaan pakken we deze winter flink uit! Er is een vaste korting van 20 euro per man per dag bij een opdracht van mini maal 2 dagen en daarnaast geven we nog eens 5 euro extra korting per man per dag bij een opdracht boven de 800 euro. Bij een opdracht boven de 1600 euro krijgt u zelfs 10 euro extra korting! Ons bedrijf is gevestigd op de Hoogeweg 54 B in Heiloo. Ons telefoon nummer is 072-5320391 of 06- 12998058. www.schilderbolten.nl V Jessica, ruim acht jaar wed strijdrijdend lid van de rijvereni- ging: „Het idee voor de December Fair ont stond in het voorjaar van 2006 met als doel geld in te zamelen voor de rijvereniging. Het idee was om de Fair eind 2006 te hou den. We schrokken een beetje van de enorme voorbereidingen, die het organiseren van zo'n eve nement met zich meebrengen. Daarom hebben Joan en ik beslo ten, de Fair naar dit jaar te ver plaatsen. Het is voor ons beiden de eerste keer, dat we zoiets groots organiseren. Als voorberei- ding zijn we samen naar een aantal braderieën en Fairs gegaan om ideeën op te doen. Daar hebben we al een aantal standhouders direct benaderd. Verder zijn we gaan e-mailen, bellen en schrij ven. We hebben ook gezocht naar standhouders, die echt in het decembersfeertje passen. Zo staan er een aantal stands met bijvoorbeeld spijsbroden, herten- lees- produc- ten, wijn, maar ook met woonac cessoires, tuin- benodigdheden en noem maar op. Veel steun en hulp heb ben we van het 'Country Fair team' gekregen!" Joan, ook dressuuramazone bij de vereniging, vertelt: „Er valt van alles te beleven op deze dag. In de in kerstsfeer versierde rijhal is muziek te horen van Dat Koor; om 12.00 uur en om 13.15 uur. Er is een loterij met prachtige prij zen zoals een 'Weekendje Weg' voor twee personen in een Stay Okay hostel naar keuze, een dinerbon van de Zilte Zoen in Egmond aan Zee en vele andere leuke prijzen. Rob van Veen zal de kleintjes sprookjes voorlezen (dat kan hij heel mooi!) en de kinderen kunnen kerstballen ver sieren met glitters en sterretjes, terwijl er een echte kerstman aanwezig is! komen halen. We hopen, dat de December Fair net zo'n succes wordt als de Country Fair in de zomer. Maar bovenal, dat het een leuke en gezellige dag zal worden!" warme vuur- korf kan men allerlei lekkers nuttigen; van glühwein tot erwten soep. Bezoekers, die de bon op onze website hebben uitgeprint, kun nen hiermee gratis een heerlijk glas glühwein De December Fair vindt plaats op zondag 25 novem ber (van 10.00 tot 17.00 uur), in de overdekte rijhal aan de Zeeweg in Heiloo. De toegangs prijs is €3,- (kinderen tot 12 jaar gratis toegang). Meer informatie is te vinden op de website www.decemberfair.nl. Uw Ambachtelijke Bakkerij Putter, heeft ook dit jaar een winkel vol lekkers voor het heerlijk avondje.....

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 70