Yin Yoga bij The Yoga Company Bakker Piet Kerssens nu ook in Heiloo De winterschilder J. Bolten is er weer H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN - Lotgenoten Partnerverlies POLITIEBERICHTEN Fietscontroles INGEZONDEN BRIEF Trefpunt weg door één individu? DIERENBESCHERMING UITKIJKPOST 21 NOVEMBER 2007 HEILOO - Je kunt bij The Yoga Company terecht voor diverse vormen van Yoga en Pilates. Afgelopen seizoen heeft Wil een start gemaakt met Yin Yoga. Yin Yoga is een verstilde vorm van Yoga beoefening. Kort gezegd komt Yin Yoga hier op neer dat het een vorm van Yoga is waarbij verschillende Yoga houdingen lang worden vast gehouden, zodat ook de dieper liggende spieren optimaal benut worden. „Voor mensen met een zittend beroep is Yin Yoga bijvoorbeeld heel plezierig, mensen roesten helemaal vast in een houding die ongewenst is", vertelt Wil, „en Yin Yoga maakt juist deze spieren weer los." Het grootste effect krijg je als je Yin Yoga combineert met een vorm van Yang Yoga, zoals bijvoorbeeld Power Yoga. Wil combineert beide vormen in deze nieuwe les. Daarnaast is er natuurlijk ook plaats voor kinderen op The Yoga Company. Zo is er voor kinderen van 6 tot 12 jaar kinderyoga. De kinderen werken binnen een groep met elkaar maar ook voor zich zelf. Ze komen tot rust, en hun zelfvertrouwen neemt toe. Peutergym en de kleuterdans is een feest voor de jongsten van het gezin. Reserveer op tijd om niet buiten de boot te vallen. Regelmatig stromen de peuters en kleuters door en komt er een plekje vrij. Ten slotte kun je bij The Yoga Company ook nog terecht voor een heerlijke ontspannende massage, zoals ontspanningsmassages, stoelmas sage, een heerlijke Hot Stone massage, en nieuw is de Sabaaydimassage, waarbij gebruik wordt gemaakt van kruidenstempels. Voor meer informatie kun je het best contact opnemen met Wil, tel. 06-18741193. Kijk op www.theyogacompany.nl of loop gewoon eens langs op de Westerweg 128a. HEILOO - Met de komst van Echte Bakker Piet Kerssens kan nu ook in Heiloo genoten worden van heerlijke zelfgemaakte chocoladeletters en mar sepein en van het beste verse brood; alles wordt eigenhandig gemaakt in de bakkerij van de familie. Deze is nu nog gevestigd in Egmond, maar zal waar schijnlijk volgend jaar in bedrijf gaan op het bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3. Echte Bakker Piet Kerssens is nu ook de enige Echte Bakker van Heiloo. Broer en zussen Gert-Jan, Nicole en Corinne Kerssens zijn enorm trots op de nieuwe winkel op het Stationsplein 100 in Heiloo en nodigen u van harte uit een keer te komen proeven hoe ambachtelijkheid smaakt! Zaterdag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verza melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tydens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tydens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus: sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Hét Vennewater. - HSY container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloö, container by clubge bouw - De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. HEILOO - Schildersbedrijf J. Bolten doet dit jaar weer mee aan de winter schilder. De winterschilder is er voor al uw binnenwerk. Voor iedereen, van particulier tot zakelijk, van eigen huis tot vereniging van eigenaren. De winterschilder geeft u recht op korting op uw schilder en/of behangwerk in de periode van november tot en met maart maart 2008. En omdat J. Bolten dit jaar vijfjaar bestaat pakken ze deze winter flink uit! Er is een vaste kor ting van 20 euro per man per dag bij een opdracht van minimaal twee dagen. Daarnaast geeft het schildersbedrijf nog eens 5 euro extra korting per man per dag bij een opdracht boven de 800 euro. Bij een opdracht boven de 1600 euro krijgt u zelfs 10 euro extra korting! Als dat geen reden is om dit jaar uw huis van binnen te laten schilderen door een professionele schilder! Naast alle traditionele kleurenwaaiers bezit schildersbedrijf J. Bolten ook de kleurenwaaiers van de oude Engelse verven en krijtverven zoals Painting the past, Flamant, Farrow Ball en Little Greene. Binnenkort komen er hiervan foto's op de website www.Schilderbolten.nl te staan. Ook komen de nieuwe behangboeken weer binnendruppelen bij de speciaalza ken. Behang kunt u via schildersbedrijf J. Bolten bestellen en laten uitvoe ren. Weet u dat het ook heel goed mogelijk is om een vloer, een kast, zonwe ring of iets dergelijks te laten schilderen? Tegenwoordig bestaat er namelijk speciale Floorpaint die kras en slijtvast is. Genoeg ideeën dus voor komende winter! Schildersbedrijf J. Bolten is gevestigd aan de Hoogeweg 54 B in Heiloo, tel. 072-5320391 of 06-12998058. HEILOO - Lotgenoten contact groep Partnerverlies worden door Stichting Ouderenwerk in de gele genheid gesteld elkaar te ontmoe ten: iedere eerste dinsdagmiddag van de maand. Elkaar ontmoeten kan leiden tot vriendschap. Praten met elkaar kan helpen. Op deze contactmiddagen worden door lot genoten zelf de thema's bedacht, aangevraagd en behandeld. Het thema voor de eerstvolgende dins dagmiddag is: 'Is er leven na de dood'. Op verzoek van lotgenoten partnerverlies wordt Peter Greijer uitgenodigd om over leven na de dood te komen spreken. Al eeuwen wordt er over deze vragen nage dacht. Peter Greijer zal vertellen over onder andere het Oude Egypte, bijna-dood-ervaringen, Apocalyps 21 Grensoverschrijdingen komen ter sprake. Lotgenoten partnerverlies die interesse hebben, worden uitge nodigd om 13.30 uur aanwezig te zijn. Entree: 3,-. Adres: Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo. Reserveren is deze middag noodzakelijk, in verband met het beperkte aantal plaatsen, tel. 072- 5331297. HEILOO - Op verschillende locaties is het fietsverkeer gecontroleerd op verlichting. In totaal hebben elf mensen een bekeuring gekregen voor het niet op orde hebben van de fietsverlichting. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind, Cantorij ,12 Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds. R.J. Blaauw, creche/Kindern.dienst, Koffiedrinken na de dienst. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: mmv Oudkatholiek koor Egmond. Voorganger pastor Theodora Klaver. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistievie ring met De Brug, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Dames- en Herenkoor, voorgan ger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zondag Christus Koning. 10.30 uur Plechtige Eucharistieviering met groot gastkoor. Voorganger Rector Wagemaker. Maandag, dinsdag, don derdag en zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering. Woensdag en vrijdag 09.00 uur Eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur Meditative vie ring met Liturgisch Koor, voorgan ger pastor J-. Oiling. Zondag Christus Koning tevens Jubilarissen. 10.00 uur Woord- en Communieviering met Gemengd Koor. Voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10,00 uur aan de Westerweg 263, Heiloo. Voor kinde ren is er een aparte dienst. Info: 06- 14041520. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand (behal ve juli en augustus) bijeenkomst om 09.30 uur in het Open Huis, tegen- Het mag toch niet zo zijn dat één persoon een dorp terroriseert, door hardnekkig en systematisch iedere medewerking te weigeren om tot een goede oplossing te komen? Dat wil zeggen dat een aantal mogelijk heden zijn geboden om te verhui zen. Volgens informatie is alles langs wettelijke regels gelopen en op papier in de vele kamers de slot som nog steeds: iedereen het Trefpunt uit, behalve de bewuste persoon. Belanghebbende activitei- tengroepen, genoemd in het stuk van de Uitkijkpost van 14 novem ber, wil ik hierbij een voorstel doen: Op de barricade, met zijn allen! Laat horen dat u het.oneens bent met deze gang van zaken. Verzamel handtekeningen en biedt deze de burgemeester aan, met de woorden dat dit zo niet kan. Voorstel: Begin in je eigen groep en laat een ieder daarna het dorp georganiseerd langs huizen gaan om handtekenin gen te verzamelen. Uitgaande dat u met z'n allen zeker 8000 handteke ningen verzamelt, dan zal het pro ces toch zeker in heroverweging moeten worden genomen, want wij, burgers van Heiloo, zitten niet door een vrouw op een belastingverho ging te wachten voor de bouw van zeker 500.000,- voor een ander, nieuw Trefpunt, waar en wanneer? R. Prinsze Heiloo over de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zondag 10.00 uur Communieviering mmv Samenzang. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met WIKIKO. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Hoeverture. Zondag 10.00 uur: communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: Gregioriaans Vespers mmv Mannenkoor. Zondag 10.00 uur: hoogmis. Woensdag 09.00 uur: mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Herdenking Overledenen. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072- 7510700/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur: dienst in Akersloot, voorganger ds. J. van Aller. Laatste zondag Kerkelijk Jaar. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: Communie vie ring met kinderkoor. Voorganger W van Schie. Zondag 10.30 uur: Eucharistieviering met Jambokoor. Voorganger pastor W van Schie en pater M. v.d. Hulst. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet-5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingalk- maar.nl, www.dierenbeschermingalk- maar.nl. Vogel-/ egelopvang De Strandloper: 0226-343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, (el. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Donkergrijscyperse kater, bruinrode buik, kale oksel onder linker voorpoot, mager, staat op nierdieet, 11 jr, Cypie, Theebos, Limmen. Witte ongec. kater met grote zwarte vlekken, 1 jr, Grizzly, Rinnegommerlaan, Heiloo. Coscorobazwaan, kleine witte zwaan met rode snavel en poten, omg. Slootenslaan/ Vennewatersweg, Heiloo. Grijsblauwe Burmese kater, gec. en gechipt, 9 jr, Tom, Spoorlaan, Heiloo. Gevonden Licht- met donkergrijscyperse kat, zwarte streep over rug, De Kandelaar, Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. -h

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 9