contact Belangrijke nummers Mededeling Ontheffing voor branden van riet Sport en recreatie nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Afval en milieu Woonomgeving Welzijn vervolg bouwen en wonen UITKIJKPOST 3 JANUARI 200 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Wat te doen met frituurvet en -olie na de feestdagen Na de feestdagen is er vaak frituurvet of -olie over. Deze plantaardige oliën en vetten kunt u afgeven bij de Afvalbrengplaats van de gemeente Heiloo1. Zo voorkomt u extra verontreini ging van uw rolemmer en wordt het ook nog milieuvriendelijk verwerkt. De oliën en vetten dient u wel af te geven in de aanschafverpakking, omdat u de oliën ter plaatse niet kunt overgieten. De Afvalbrengplaats is gelegen aan het Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg) en geopend van maandag tot en met vrij dag 08.00-15.45 uur en zaterdag 09.00- 12.00 uur. Elders op deze pagina wor- den de gewijzigde openingstijden in ver band met de feestdagen en nieuwjaars bijeenkomst aangegeven. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer 072 535 68 68. Wijziging legen rolemmers Eerste week van 2008 De grijze rolemmers die normaal op dinsdag 1 januari worden geleegd, wor den nu op donderdag 3 januari geleegd. Wij vragen u uw rolemmer vóór 07.30 uur buiten te zetten en op de inhaaldag tot na 16.00 uur te laten staan. De rolemmers kunnen op deze dag name lijk later dan 16.00 uur geleegd worden. Geen grof huisafval: op donderdag 3 januari a.s. wordt er géén grof huisafval opgehaald. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer 072 535 68 68. Ontwerp- Gemeentelijk Rioleringsplan (GRP) Op 3 december jl. heeffde gemeente raad het Ontwerp-Gemeentelijk Rioleringsplan (GRP) vastgesteld. Het plan beschrijft hoe de gemeente in de periode 2008 tot en met 2012 omgaat met de riolering in Heiloo. Dit plan ligt met ingang van 3 januari 2008 gedurende een termijn van 6 weken voor een ieder ter inzage in het infocentrum in het gemeentehuis. Meer informatie Voor informatie kunt u contact opne men met de heer R. Gerritsen van het Ingenieursbureau via nummer 072- 5356764. containers voor de duur van een jaar op het perceel, kadastraal bekend gemeente Heiloo, sectie E 624, plaat selijke bekend Krommelaan naast nr. 3 ten behoeve van de tijdelijke schuilge- legenheid voor twee paarden. Ter inzage De ingediende aanvraag ligt met de daarbij behorende stukken vanaf 3 januari 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld plan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplan voorschriften schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foon 072 535 66 66. Hoe staat het met üw woonwensen? Wellicht behoort u tot de mensen die onlangs de vragenlijst 'Woonwensen en woonbelevingsonderzoek Noord- Kennemerland' in de bus heeft ontvan gen. Misschien heeft u hem inmiddels al ingevuld en teruggestuurd. Dan wil len wij u op deze plek hartelijk danken! Maar het kan ook zijn dat u er nog niet aan toegekomen bent. In dat geval nodigen wij u uit alsnog aan het onder zoek mee te doen. Ook als dat bete kent dat u de genoemde uiterste inle verdatum van 20 december over schrijdt. Uw mening telt De vragenlijst is een initiatief van de samenwerkende gemeenten en woningcorporaties in de regio Noord- Kennemerland. Zij willen de woonwen sen van de inwoners van de regio in beeld brengen. Hoe staat het met hun huidige woonsituatie? Zijn er verhuis plannen, en welke wensen horen daar bij? Gemeenten en corporaties gebrui ken de uitkomsten van het onderzoek om bijvoorbeeld de samenstelling van de woningbouw in de regio te bepalen, en om in bestaande wijken en dorpen maatregelen te nemen die bijdragen aan een prettige woonomgeving. Vul de vragenlijst in! Gelukkig krijgen we heel wat vragenlijs ten binnen, dus het onderwerp leeft. Maar hoe meer mensen meedoen, hoe beter zicht we krijgen op de woonwen sen in de regio. Vandaar deze oproep: vul de vragenlijst in en stuur hem retour. U kunt hem ook via internet invullen. Het webadres en de inloggegevens vindt u in de begeleidende brief die u heeft ontvangen. Bij voorbaat dank! Boekelermeer Zuid 3 op koers Nieuwe grondprijs vastgesteld De uitgifte van kavels op de Boekelermeer Zuid 3 verloopt volgens planning. Voor dit kleinschalige^bedrij- venterrein, waarop onder meer ruimte is voor bedrijven in de groothandel, productie, opslag en bouwnijverheid, is inmiddels met zeven ondernemers een uitgifteovereenkomst getekend. Een van hen is al druk aan het bouwen; voor de andere ondernemers verwach ten wij dat zij nog dit jaar met hun bouwactiviteiten kunnen starten. Sinds 2004 is de grondprijs voor de Boekelermeer Zuid 3 niet meer aange past. Het college van burgemeester en wethouders heeft daarom pasgeleden besloten de grondprijs per 1 januari 2008 te indexeren. De nieuwe prijs is nu 182,00 per m2 (exclusief BTW). Meer informatie Bent u geïnteresseerd in een kavel op de Boekelermeer Zuid 3, dan kunt meer informatie vinden op onze websi te www.heiloo.nl/boekelermeer. Voor meer informatie of over de laatste ont wikkelingen kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter, projectassis tent, telefoonnummer 072 535 67 31 of met mevrouw C. Toering- de Jong, projectleider, telefoonnummer 072 535 67 35. U kunt uw vraag ook per e-mail sturen aan info@heiloo.nl ter attentie van mevrouw B. Ruiter. Opvoeden in Heiloo: wat willen ouders? Het college van burgemeester en wet houders wil weten welke behoefte er aan opvoedondersteuning onder ouders bestaat. Hebben ouders vragen over de opvoeding, met wie worden deze besproken en waar zou men het liefste naar toe willen gaan? Om een duidelijk beeld van de behoef tes en wensen van ouders te krijgen starten we in januari 2008 met een onderzoek. Ongeveer 350 ouders van kinderen in de leeftijd van 0 t/m 18 jaar ontvangen thuis een schriftelijke enquê te met daarin verschillende vragen over de behoeftes aan opvoedondersteu ning. Ouders kunnen de vragenlijst ook digitaal invullen via www.participatie.nl. Op de homepage van deze site klikt u onder de sectie 'enquête' op 'vragenlijst "Opvoeden in Heiloo". Daarnaast worden er in april 2008 drie bijeenkomsten georganiseerd waar we met ouders verder gaan praten over hun wensen en behoeftes. In juni is het totale onderzoek afgerond en kunt u de uitkomsten lezen op de gemeentelijke website. De uitkomsten van het onderzoek gaat het college gebruiken bij de ontwikke ling van een opvoedsteunpunt in Heiloo, het zogenaamde Centrum voor Jeugd en Gezin. Bij dit opvoedsteunpunt kun nen alle kinderen, jongeren, ouders en professionals terecht als het gaat om opvoeden en opgroeien. Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben kennis genomen van het voornemen van Stichting Het Trefpunt, dat het ontmoetingscentrum aan de Abraham du Bois-hof 2, om op zaterdag 12 januari 2008 tussen 15.00 en 17.00 uur ter gelegenheid van een biljarttoernooi, accordeonmuziek ten gehore wil brengen. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 10.63, tweede lid van de Wet milieubeheer en artikel 5.5.1, derde lid van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Heiloo 2005, ontheffing verleend voor het verbranden van riet in 'Het Die' in de Oosterzijpolder aan Landschap Noord-Holland. De ont heffing van het verbod afvalstoffen te verbranden is verleend, omdat het riet niet afgevoerd kan worden. Dit komt doordat de locatie moeilijk bereikbaar is en de draagkracht van de bodem erg laag is. De ontheffing is aan voorwaarden ver bonden om gevaar, schade en hinder te voorkomen. Het branden van het riet mag in totaal maximaal twee weken duren binnen de periode van 2 januari tot en met 31 maart 2008, afhankelijk van de weersomstandigheden. De ontheffing ligt tot en met 31 maart 2008 ter inzage op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen tot en met 1 februari 2008 tegen de ontheffing een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, postbus 1,1850 AA Heiloo. Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo, telefoonnummer 072 533 31 52 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness/aerobic) 072 533 03 44 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit 072 533 53 13 Sporthal 072 533 31 52 Gemeente Heiloo, afdeling Welzijn (inlichtingen over verhuur), mevrouw P. Vader 072 535 66 79 Zwembad Het Baafje, De Omloop 11,1852 RJ Heiloo, telefoonnr. 072 533 39 09. Het zwembad is geopend van mei tot september. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15