Kersttoernooi bij Bowling Heiloo Schaakclub Oppositie strijdt op vele fronten Nieuw: Pilates bij TCH HSV Pannenkoeken Toernooi groot feest! SPORT 25 INGEZONDEN MEDEDELING Nieuwjaarsreceptie TC Heiloo United Trias atleten presteren U I T S L A G E N UITKIJKPOST 3 JANUARI 200 Norman Cijntje mag zich voor een jaar eigenaar noemen van de wisseltrofee. Eigen foto BOWLEN HEILOO - Voor de zestiende maal op rij organiseerde bow lingvereniging Heiloo het Deel Wijnkoperij Kersttoernooi in Bowling Heiloo aan de Kennemerstraatweg. De voor ronde van dit toernooi, dat uit sluitend is bestemd voor de ver enigingsleden, werd gespeeld door drie teamspelers per baan. Na deze voorronde bleek de hoogste score te zijn behaald door het team van Mossel Interieur uit Heiloo, met Jan Buitenhuis, Cees Mossel en Piet Houtzager, die daar mee de teamprijs in ontvangst mochten nemen. Afgesloten werd met een viertal finales, verdeeld over twee dames- en herenklassen. De eerste finale bij de dames in de B-klasse werd gewonnen door Bets SCHAKEN HEILOO - De week van 17 tot 22 december was druk bezet voor schaakclub Oppositie. Op dinsdag werd ronde 13 van de onderlinge competitie gespeeld en ontvingen de Heilooër scha kers tegelijkertijd een achttal van buur-vereniging Bakkum. Op donderdag toog een achttal van Oppositie- naar Bloemendaal, om het daar op te nemen tegen een team van De Kennemer Combinatie. De genoemde ontmoe ting met het sterke team van Bakkum 1 bracht voor het tweede team van Oppositie niet het gewen ste succes. Bakkum boekte een ruime overwinning. De halve pun ten voor Oppositie werden binnen gesleept door Herman Limmen, Frits van der Werff en Dick van Roemburg. Gezien de hoge ratings van de Bakkumse schakers waren dat prestaties van formaat. Het eer ste team van Oppositie leverde in Wartenhorst uit Heiloo, die met haar 32-jaren lang lidmaatschap, ook de jonkies nog even het nakij ken gaf met een score van 1210 inclusief bonus. De tweede finale werd gespeeld door de heren in klasse B. Tijdens de voorronde had Marco Beentjes uit Uitgeest al laten zien in een bloedvorm te zijn. Hij haalde een totaal van 1333 en een gemiddelde van 236,33, inclusief bonus met tevens de hoogste game van het toernooi 278 scratch. De strijd om de tweede plek vond plaats tussen de Alkmaarder Willem Bakker en Sean Cooper uit Heiloo. Hierbij werd Sean uiteindelijk Willem de baas met slechts een ver schil van zes pins. De derde finale in de klasse A bij de dames bleef een spel tussen de drie dames met de hoogste score uit de voorronde Yvonne van de Kommer, Uitgeest; Bloemendaal een verbeten gevecht. Toen de kruitdampen waren opge trokken bleken de teams de punten te hebben gedeeld: 4-4. Aan de Heilooër kant werden de punten gescoord door Albert Bouma, Benjamin Plaggenborg, Lourens van Veelen en Kees Jongkind. Gezien de positie van beide teams op de ranglijst was dit een prima resultaat voor Oppositie. Door al dit externe geweld was ronde 13 van de onderlinge competitie dun bezet. Albert Bouma won wederom en bezet daarmee de eerste plaats op de ranglijst. Hij wordt op de voet gevolgd door clubkampioen Simon Smit. De rest van het sei zoen zal ongetwijfeld een spannend gevecht te zien geven tussen deze geroutineerde strijders. Intussen blijven Frits van der Werff, Shannon Vlaar Lourens van Veelen en Benjamin Plaggenborg op de loer liggen. Dit viertal is zeker kansrijk voor een eervolle positie aan het einde van de rit. Patricia Groot, Alkmaar en Marijke Bakker, Hensbroek. Met de hoogste^ score bij de dames werd Marijke Bakker tevens winnaar van de wisseltrofee. Naast de bekers voor de eerste drie spelers per klasse en de 32 kerstsurprises voor alle fina listen, is er de fel begeerde wissel trofee, ongeacht de klasse, bestemd voor de dame en heer met de hoog ste pinfall van het toernooi. Meestal zyn dat de winnende dame en heer uit de klasse A. Tijdens de prijsuit- reiking bleek echter dat deze keer Marco Beentjes uit de B klasse de winnaar uit de A klasse, Norman Cijntje, met 23 pins over totaal zes games had overtroffen. HEILOO - Op zondag 6 januari is er een nieuwjaarsreceptie bij TC Heiloo United. Iedereen, leden, donateurs en belangstel lenden, zijn uitgenodigd om te toasten op een nieuw en sportief jaar. Dit is de eerste nieuwjaars borrel na de fusie van TV Heiloo en Tennisvereniging HSV, een gelegenheid om even bij stil te staan. Van 16.00 tot 18.00 uur in het clubgebouw TCHU aan de Dors 1 te Heiloo. HEILOO - Triasatleten Arnold Vreeker en Edward Appelman hebben bij de traditionele kerst cross van Opmeer sterk gepre steerd. Op een modderig par cours slaagden zij er in om, op de tien kilometer voor junioren tot en met 18 jaar, respectieve lijk als tweede en derde te eindi gen. Hun tijden waren 35.01 en 36.36 minuten. De tijd van Arnold zou goed geweest zijn voor een klassering bij de eerste twintig bij de senioren. Maarten Gouda eindigde bij de senioren sterk door pal achter Arnold de finish te passeren. HEILOO - Ook in 2008 kunt u bij het Trainings Centrum Heiloo (TCH) aan de Zevenhuizerlaan 116 weer terecht voor een gevarieerd aanbod van fitness, cardiofitness, aerobics ën spinning. TCH is in 2008 met goede voor nemens van start gegaan en heeft daarom het lesprogramma uitgebreid met onder andere Ground Control Pilates lessen op dinsdagochtend. Ground Control Pilates is een zeer functionele manier van trainen. Bij de uitvoering van de dagelijkse bewegingen heeft men een sterke romp nodig om rug klachten en gewrichtsaandoeningen te voorkomen, met Ground Control Plates traint u met name de romp. Er wordt gewerkt volgens duidelijke prin cipes. Alle oefeningen worden uitgevoerd vanuit een perfecte lichaamshou ding en bestaan uit precieze bewegingen vanuit een stabiele romp. De bewe gingen zijn vloeiend, non-impact, maar bijzonder uitdagend. In plaats van het isoleren van de spiergroep (zoals dat tijdens bijvoorbeeld bij een fit- nesstrainingoefening gebeurt) wordt het hele üchaam betrokken in elke oefening. De effecten van een regelmatige training zijn onder meer een ver beterde lichaamshouding, sterkere en soepelere spieren, een verbeterde cir culatie en een verhoogde stofwisseling. Beleef ook een gezond en sportief 2008 bij TCH, zie voor meer informatie over het uitgebreide lesaanbod, de lestijden en de concurrerende tarieven www.trainingscentrumheiloo.nl of bel gedurende de openingstijden, tel. 072-5337788. Bij inschrijving gedu rende de maand januari krijgt u 100% korting op het inschrijfgeld. VOETBAL HEILOO - De jeugd van voet balvereniging HSV speelde in de kerstvakantie op 27 en 28 december het traditionele Pannenkoeken Toernooi in sporthal Het Vennewater. Op donderdag speelden de Mini's, de F- en de E- pupillen en op vrijdag de jongens en meisjes van de D-, C- en de G-jeugd. In totaal kwamen er ruim 200 voet ballertjes in actie en door de vele ouders die kwamen kijken was er een prima sfeer in de sporthal. De opzet van het toernooi is het spelen van een halve competitie in teams die allen namen van landen hadden gekregen. De teams wor den samengesteld uit jongens en meisjes van de vaste zeven- en elf tallen van de club. De bal mocht tijdens dit toernooi ook via de muur gespeeld worden en kon alleen "uit" als deze over de zijaf zetting vloog die HSV van hockey- vereniging de Terriers in bruikleen kreeg. In de keuken van het Sportcafe maakten vrijwilligers op donder dag enorme stapels verse pannen koeken die tussen de wedstrijden door werden opgegeten. De oude re jeugd kreeg op vrijdag Amerikaanse hotdogs. Na afloop van het toernooi kregen alle deel nemers een vaantje en de kampi oenen in iedere klasse een medaille. In totaal kwamen er ruim 200 voetballertjes in actie en door de vele ouders die kwamen kijken was er een prima sfeer in de sporthal. Eigen foto Schaakvereniging Oppositie HEILOO - De uitslagen van ronde 13 zijn als volgt: 1. Harry de Jager - Albert Bouma 0-1, 2. Paul Vonk - Lourens van Veelen 0-1, 3. Bouke Woudstra - Cor van Etten 1-0,4. Mohammad Asif Hotaki - Richard Sauer 0- 1, 5. Tiffany Vlaar - Andre van der Ark 1/2- 1/2,6. Jan de Jong - Dik Kraayenbrink 1-0, 7. Vojin Andelic - Gerard Rump 1-0. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Damesbridgeclub Sans Atout heeft op 19 december als volgt gespeeld: A-lijn: 1. Schaffer - Mak 63,54; 2. Valk - Vos 60,94, B-lijn: 1. Weehuizen - van der Vlies 60,94; 2. Vijn - Wuijts 58,33, C-lijn: 1. Bolweg -Kaashoek 61,11; 2. Kuit - Berkhour 55,56, D-lijn: 1. Van Riemsdijk - Noort 61,11; 2. Van Baarsen - van der Veldt 57,64. Heilooër Bridgeclub HEILOO - De uitslagen van de Kerstdrive van 19 december zijn als volgt: A-lijn: 1. Haan - Hurkmans 62,96. 2. Boukens - Neefjes 559,26.3. Huting - Kemper 54,44- B-lijn: 1. Smit -Tiel 61,81. 2. De Bruyckere - Stark 56,94. 3. Haan - van Loon 54,86. C-lijn: 1. E. Kuijper -P. Kuiper. 2. van Os - van Os 64,58.3. Buijs - Muller 55,56. D-lijn: 1. Sprenkeling - Sprenkeling 62,50. 2. de la Porte-de la Porte 57,64- 3. A. Kuijper - B.Kuijper 54,86. E-lijn: 1. Reuzenaar - Schaaper 62,78. 2. Bikker - van Loon 61,67.3. Koenders - Schram 57,22. Bridgeclub Het Oosthonk HEILOO - De uitslag 19 december zijn als volgt: A. lijn 1. D. de Klerck - J. Beerse 58,75 2. H. Koomen - S. Steen 58,33, 3. A. Groeneveld -A. Brugman 55, B. lijn 1. Familie Keesen 61,25, 2. A. Bakker - T. Oostermijer 57,08, 3. H. Velu - M. Vasbinder 55. HSV Kennemerland REGIO - De uitslag van de derde wedstrijd Wintercompetitie HSV Kennemerland is als volgt: Vak A, 1. Gert Lute 8 stuks 5.300 gram, 2. Michiel Kraay zes stuks 3.950 gram, 3. Nico Out vier stuks 2.400 gram. Vak B, 1. Cor Martens vier stuks 3.350 gram, 2. Sjaak Veldt een stuk 275 gram. Tussenstand Wintercompetitie 1. Nico Schouws drie punten en 208 vangstpunten, 2. Sjaak Veldt drie punten en 100 vangstpunten, 3. Toon Colonello vier punten en 216 vangst punten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25