Dertig jaar zwemmen zwembad Loos Knipsalon Robert Kramer H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 We staan ervoor leerlingen goed les te geven' Circus Sijm trakteert publiek op spetterende show UITKIJKPOST 3 JANUARI 2008 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Zwembad Loos bestaat in februari dertig jaar en daar zijn eigenaren Arth en Suzan Loos best trots op. „Een particulier zwembad bouwen en runnen was en is nog steeds een unicum en echt niet altijd makkelijk", aldus Suzan. Meer dan dertig jaar geleden besloten Arth en Suzan hun leven een nieuwe wending te geven. Met ervaring in de zwembadbranche besluit het tweetal een eigen zwem bad op te zetten. Maar waar begin je? „Als particulier moetje een goed plan hebben. Aangezien er in Heiloo nog geen overdekt bad was, beslo ten wij ons hier te settelen", vertelt Suzan. Groot is de verassing als op de dag van inschrijving de rij met nieuwe klanten tot op de Omloop staat. „Wij mochten in Het Baafje de mensen ontvangen om in te schrijven. Ik dacht dat het gewoon erg druk was in het zwembad. Bleken ze voor ons te komen! Je wil niet weten hoe blij wij waren." Het kleine bad van Loos is voor veel klanten aantrekkelijk. Met elf man wordt de boel zeven dagen in de week draaiende gehouden. „Wij staan ervoor om de leerlingen goed les te geven. Ouders investeren in de veiligheid van je kind, het is dan ook belangrijk dat er goed toezicht gehouden wordt", aldus Suzan. Niet alleen zwemlessen is een mogelijk heid. Er wordt onder andere trim- zwemmen, babyzwemmen, snorke len en zwangerschapszwemmen gegeven. Uniek is vooral het zuive ringssysteem, het zwemwater wordt door middel van ozon gezuiverd dus er komt geen chloor bleekloog in het water. Met ozon behandeld zwemwater is reukloos, het veroor zaakt geen irritatie aan ogen en slijmvliezen en er wordt met slechts een fractie chloor gewerkt. Arth is de techneut van de twee en voert Het echtpaar Suzan en Arth Loos (1) doet er samen met hun medewerksters alles aan om het hun zwemmende klanten naar de zin te maken. Foto: Mario Sacksioni alle werkzaamheden zelf uit. „Wij begonnen met z'n tweeën. Suzan gaf les en ik zorgde dat alles tech nisch voor elkaar was, zo hebben we alles met eigen hand opge bouwd. Inmiddels hebben we een geweldig team om ons heen." Reden voor het tweetal om het rustiger aan te doen. Met bijna de pensioen gerechtigde leeftijd voor de deur, nemen Arth en Suzan meer tijd voor zichzelf. Arth: „Dat kan prima want onze werknemers houden het zwembad draaiende als we weg zijn." Maar ook op vakantie blijft het vak een grote rol spelen. „Ik heb een vrouw op Curasao leren zwemmen. Dat vind ik geweldig om te doen. Ondanks dat ik niet meer fulltime les geef, zijn die uurtjes juist zo mooi", lacht Suzan. Aan stoppen denkt het tweetal nog lang niet na. ,,Als je auto goed werkt denk je nog niet aan een nieuwe. Een daarbij; Wij zijn niet zo van de geraniums", lacht Arth. Heerenweg 151, 1851 KN Heiloo, tel. 072—5054784, of 06—51212409 HEILOO - Gewoon binnenlopen en geknipt worden; zonder afspraak! Op 1 december opende Robert Kramer zijn eigen knipsalon aan de Heerenweg in Heiloo, in het pand waar voorheen Zonneveld Optiek gevestigd was. Robert's droom werd werkelijkheid. Na ruim elf jaar werk zaam geweest te zijn bij de Knipkapper aan de Westerweg, is het er dan eindelijk van gekomen. „Het is altijd mijn uitgangspunt geweest om ooit een eigen zaak te beginnen. Toen het pand aan de Heerenweg vrij kwam, heb ik geen moment geaarzeld. Het ligt gunstig in het centrum van Heiloo, tussen twee winkelcentra in. Er waren maar een paar kleine aan passingen nodig om de benedenruimte om te toveren in de kapperszaak, die het nu is geworden." Het resultaat mag er zijn: een rustig ingerichte, lichte kapsalon met vier werkplekken en een dubbele spoel-/wasbakcombinatie. Verder is de nieuwste computergestuurde apparatuur aanwezig, die tegenwoordig wordt gebruikt bij het permanenten van haar. En dat op een locatie, waar je makkelijk even binnenloopt. Iedereen is op elk moment welkom Iedereen is op elk moment welkom in Knipsalon Robert Kramer en kan vaak direct geknipt worden. Jong en oud, dames en heren. Veel oude bekenden weten de weg naar Robert Kramer al te vinden in het korte bestaan van de kapsalon. Maar ook voor nieuwe klanten is Knipsalon Robert Kramer uitnodigend en laagdrempelig. De leestafel met heerlijke stoelen geeft bij binnenkomst een huiselijke sfeer, zodat even wachten een moment van ontspanning is. Kinderen kunnen zich vermaken in een spe ciaal daarvoor ingerichte kinderhoek. In Knipsalon Robert Kramer mag men hoogwaardige kwaliteit ver wachten. „Ik heb altijd gewerkt in kapsalons, waar ik een uitdaging vond in de verschillende specialiteiten van deze zaken. Ik wilde zo breed moge lijk opgeleid worden, waarbij knippen toch wel mijn specialiteit is gewor den. De klant geeft aan wat hij/zij wil en durft. Dan geef ik mijn advies. Vaak raad ik iets aan, maar soms ook af. Het is leuk om een nieuw kapsel bij iemand te creëren. Voor het kleuren en permanenten werk ik met twee gerenommeerde merken, namelijk Revlon en Selective. Dit laatste merk is gekoppeld aan het computergestuurde permanent-programma." Een ouderwetse kapperszuil aan de gevel en twee eigentijdse banners markeren op kleurrijke wijze Knipsalon Robert Kramer aan de Heerenweg. De openingstijden zyn: maandag van 13.00 tot 17.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 8.30 tot 17.00 uur, vrijdag van 8.30 tot 19.30 uur en zaterdag van 8.00 tot 15.00 uur. Zeer binnenkort is er plaats voor een extra kapster. „De nieuwe salon zal op zondag 13 januari, van 12.00 tot 16.00 uur, officieel geopend worden door Maribel, de bekende zangeres uit Volendam. Iedereen is van harte welkom om onder het genot van een hapje en een drankje een kijkje te komen nemen!" HEILOO - Van 22 december tot en met 2 januari kon een circusminnend publiek genieten van de sprookjesachtige wereld van Wintercircus Sijm. Met een totaal nieuw programma presenteerden de 45 medewerkers een productie waarin tempo en klasse centraal stonden. Met onder andere de krachtacrobatiek van The Kolev's, het jongleertalent van circuslegende Franck Zavatta en het hoge schoolrijden met de Friese paarden van de familie Stipka weet dit circus zich te onderscheiden van andere wintercircussen. Foto: Mario Sacksioni Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 5