Jeugdtheater Heiloo brengt De Kattenkolonie Meubelmakerij Interieurbouw Timotëus H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 'Zelf hebben we geen katten thuis, ik moest de straat op om ze te bestuderen' De ezel van het Beestenboetje heeft eindelijk een naam! UITKIJKPOST 9 JANUARI 2008 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Kamerlingh Onnestraat 4, 1821 BP Alkmaar, tel. 072-5112647, 06-53925242, www.timoteus.nl, e-mail: info@timoteus.nl HEILOO - Het is hard werken voor de jongeren van Stichting Jeugdtheater Heiloo. Afgelopen zaterdag was de voorgenerale van de familievoorstelling De Kattenkolonie, een bewerking van het verhaal van de Gebroeders Grimm. Voor het eerst werd de voorstelling gere peteerd op het toneel van thea ter De Beun. De Kattenkolonie gaat over een groep katten in een groot verlaten huis. Ze zijn ongelooflijk rijk, maar niemand weet hoe zij aan hun geld komen. Op een dag besluit Lizina, een hef meisje, na een ruzie met haar vervelende zus, Peppina, voor de katten te zorgen. Onder leiding van Lizina heerst er een rust en vrede in de kattenkolonie. Deze is echter van korte duur, want als Peppina voor de katten komt zor gen, dreigt de hele katten kolonie ten onder te gaan. ,,Het is absoluut geen makkelijke voorstelling", meent Maija Schoonheijm die de regie in handen heeft. ,,Ik durf zelfs te zeggen dat dit de moeilijkste tot dusver is. De jongenen moeten een paar uur kat zijn. Dat betekent dat ahe mense lijke trekken moeten verdwijnen en dat vergt veel concentratie." Maija is dan ook streng voor de jeugdleden. „Dat moet ook wel, juist omdat het zo lastig is. De jon geren doen erg hun best en we heb ben alle vertrouwen in ze." Kimberly (14) speelt mee in de voorstelling. „Het is anders dan andere jaren. Het is best moeilijk om in de rol van kat te blijven, maar dat maakt het ook weer leuk om deze voorstelling te spelen." Kimberly heeft zich goed voorbe reid. „Zelf hebben we geen katten thuis, ik moest de straat op en bestudeerde ze daar. Hoe gedragen ze zich en hoe maken ze de bewe- Foto: Mario Sacksioni gingen, dat soort dingen." Nieuwsgierig geworden naar De Kattenkolonie? Op zaterdag 2 februari wordt om 15.15 uur en 20.15 uur en op zondag 3 februari om 12.15 en 15.15 uur wordt de opvoering gespeeld in Theater De Beun. De kaarten zijn al verkrijg baar in het theater. Kijk voor meer informatie op www.sjth.nl. In De Kattenkolonie zijn de jongeren van Stichting Jeugdtheater Heiloo een paar uur kat. Foto: Mario Sacksioni ALKMAAR - Exclusiviteit in het interieur, die toch betaalbaar blijft. Tim Bakkum van Meubelmakerij Interieurbouw Timotëus legt uit, wat het bedrijf te bieden heeft. „Iedereen, die iets aparts wil in zyn interieur, of het nu om een woonkamer, slaapkamer, keuken of badkamer gaat, kan bij ons terecht. Voor een unieke, op maat gemaakte complete inrichting of één enkel meubel. Vaak hebben mensen ergens een idee opgedaan, dat in interieurzaken niet te vinden is of daar net iets van afwijkt. Bij ons is dit geen probleem; wij kunnen kasten, tafels, keukens, eigenlijk alles op het gebied van inrichting, op maat maken in onze eigen meubelmakerij. We bedenken de ontwerpen, ongeacht de stijl, in overeenstemming met de persoonlijke wens en het te besteden budget van de klant. Samen met een enthousiast team van gediplomeerde meubelmakers, die hun vak goed verstaan, wordt dit ontwerp ambachtelijk uitgevoerd in onze werkplaats. Daarbij hebben we veel kennis in huis op het gebied van de nieuwste materialen en de allernieuwste trends in woninginrichting. We kunnen de zorg van het uitbesteden van werk aan bijvoorbeeld de stukadoor, de tapijtlegger, enzovoorts, uit handen nemen van de klant eri bieden voor een van te voren afgesproken prijs een totaalpakket aan." Tim Bakkum vervolgt: „Interieurbouw Timotëus is als het ware een ver kenner en trendsetter van de markt; wij gaan veel vakbeurzen af op zoek naar de nieuwste materialen en ideeën. Veel ontwerpers en grote bedrij ven nemen nieuwe materialen pas in productie, als er voldoende vraag naar is. Deze fase zijn wij dus net voor! Wij weten vanuit onze vakkennis, wat mogelijk of niet mogelijk is met verschillende materialen. Meubelmakerij/Interieurbouw Timotëus is lid van het CBW Dit is een kwaliteitskeurmerk, dat aantoont dat we volledig achter ons product staan.*" In het 15-jarig bestaan van Meubelmakerij Interieurbouw Timotëus bevindt het bedrijf zich nu zo'n drieënhalf jaar op het industrieterrein Oudorp. De ruime zaak met werkplaats is makkelijk bereikbaar en kent geen parkeerproblemen. Veel bedrijven en kantoren weten Meubelmakerij Interieurbouw Timotëus al te vinden, maar Tim Bakkum wil benadruk ken, dat ook particulieren op een laagdrempelige manier hun persoonlijke wensen in hun interieur kunnen laten uitvoeren. „Geïnteresseerden kun nen, liefst op afspraak, bij ons langs komen. Alle materialen en mogelijk heden zijn hier binnen handbereik en makkelijk te tonen en te mixen. In een persoonlijk gesprek, waar we de tijd voor nemen, proberen we ons in te leven in wat de klant graag wil. Vandaar werken we het plan tot in detail uit, aan de hand van de vier kernbegrippen, die Timotëus hanteert: hel derheid, kwaliteit, bezieling en visueel genot. Of het nu om één meubel gaat of een complete inrichting, we leveren kwaliteit, exclusiviteit en betaalbaar maatwerk!" HEILOO - Op 22 december kreeg de nieuwe aanwinst van het Beestenboetje, een prachtige ezellin, haar nieuwe naam. Ondanks het feit dat er voor het eerst weer kon worden geschaatst, kwamen er genoeg kinderen naar het Beestenboetje om een naam te bedenken voor de ezel. Zoveel dat het voor verzorgster Linda erg moeilijk was om een mooie naam uit te zoeken. Maar het is gelukt en haar naam is geworden: Rosa. Linda en Rosa, geweldig toch? De naam is verzonnen door Sofie Klaver, hier op de foto samen met haar zusje Emma. Als dank voor de nieuwe naam mocht Sofie met haar moeder naar Circus Sijm. Daar is ze intussen ook geweest. De andere kinderen worden ook hartelijk bedankt voor alle mooie namen die ze bedacht hebben! Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 5